Event URN:
270925
Start date:
Sat, 23rd Nov 2013
Event Type:
Cyclo-Cross (Competitive)
Venue:
Markeaton Park
Markeaton Lane, Derby, DE22 4AA
( View map )
Series:
Notts & Derby League
Online Entry FAQs
Entry close date
Wed, 20th Nov 2013
Event promoted by:
Derby Mercury RC ( website )
Event website:
http://ndcxl.org.uk
Event organiser:
Mr Andrew Eagers
52 Havelock Road
Derby
Derbyshire
DE23 8TJ
07975610215
Cheques payable to:
N/A
Download Entry Form
Preview Races:
Date Start Race name Classification Band Rider Cat Duration
23 Nov 13 12:00 U16 Boys Category B CX Band 4 Youth 30 mins
23 Nov 13 12:00 U16 Girls Category B CX Band 4 Youth
23 Nov 13 12:00 U14 Boys Category B CX Band 5 Youth
23 Nov 13 12:00 U14 Girls Category B CX Band 5 Youth

View All

Event Location:

Markeaton Lane,
Derby,
DE22 4AA

Race: U16 Boys

View Entrants

Online entry closed 5 months 3 days 16 hours 51 minutes 44 seconds  ago
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
23 Nov 13 12:00 Category B CX Band 4 Youth 30 mins

Race: U16 Girls

View Entrants

Date Start Classification Band Rider Cat Duration
23 Nov 13 12:00 Category B CX Band 4 Youth ---

Race: U14 Boys

View Entrants

Date Start Classification Band Rider Cat Duration
23 Nov 13 12:00 Category B CX Band 5 Youth ---

Race: U14 Girls

View Entrants

Date Start Classification Band Rider Cat Duration
23 Nov 13 12:00 Category B CX Band 5 Youth ---

Race: Senior Men

View Entrants

Online entry closed 5 months 3 days 16 hours 51 minutes 44 seconds  ago
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
23 Nov 13 14:30 Category B CX Band 4 Senior 50 mins

Race: Junior Men

View Entrants

Online entry closed 5 months 3 days 16 hours 51 minutes 44 seconds  ago
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
23 Nov 13 14:30 Category B CX Band 5 Junior 50 mins

Race: Veterans 40-49

View Entrants

Online entry closed 5 months 3 days 16 hours 51 minutes 44 seconds  ago
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
23 Nov 13 13:00 Category B CX Band 4 Vet 40-49 ---

Race: Veterans 50+

View Entrants

Date Start Classification Band Rider Cat Duration
23 Nov 13 13:00 Category B CX Band 4 Vet 50+ ---

Race: Women

View Entrants

Online entry closed 5 months 3 days 16 hours 51 minutes 44 seconds  ago
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
23 Nov 13 13:00 Category B CX Band 4 Junior, Senior, Vete... ---

Race: Under 12

View Entrants

Online entry closed 5 months 3 days 16 hours 46 minutes 44 seconds  ago
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
23 Nov 13 11:25 Go-Cross None Under 12 15 mins

Race: Under 9

View Entrants

Online entry closed 5 months 3 days 16 hours 46 minutes 44 seconds  ago
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
23 Nov 13 11:00 Go-Cross None Under 12 10 mins

Provisional Report and Results

Posted 23/11/2013 - British Cycling

Lee Shunburne wins round 10 of Notts and Derby League Race in Derby.. [more]


Confirmed Results

Race name: U16 Girls

Position Name Club name Rider status Category Time Points
1 Isabelle Boon Derby Mercury RC Finished Youth 6
2 Madeleine Gammons Bourne Whls CC Finished Youth 4
3 Joni Wildman Nottingham Clarion CC Finished Youth 3
4 Rosie Wildman Nottingham Clarion CC Finished Youth 2
5 Sophie Beckingham 4 Life Triathlon Club Finished Youth 1

Confirmed Results

Race name: U14 Boys

Position Name Club name Rider status Category Time Points
1 Matthew Ellis Sherwood Pines Cycles SRAM RT Finished Youth 6
2 Tom Dussek Nottingham Clarion CC Finished Youth 4
3 Oliver Snodden Sherwood Pines Cycles SRAM RT Finished Youth 3
4 John Webster Matlock CC Finished Youth 2
5 Timothy Elsmore-Martin Sherwood Pines Cycles SRAM RT Finished Youth 1
6 George Swindell Sherwood Pines Cycles SRAM RT Finished Youth 0
7 James Swadling Nottingham Clarion CC Finished Youth 0
8 Joshua Scales Derby Mercury RC Finished Youth 0
9 Finn Mansfield Nottingham Clarion CC Finished Youth 0
10 Cale Lindecke Bolsover & District Cyclin... Finished Youth 0
11 Ethan Wilmot Derby Mercury RC Finished Youth 0
12 James Luscombe Derby Mercury RC Finished Youth 0
13 Taylor Marshall Belper BC Finished Youth 0
14 Ben Dowson Hetton Hawks Cycling Club Finished Youth 0
15 James Ingram Plomesgate CC Finished N/A 0
16 Lucas Crapper Bolsover & District Cyclin... Finished Youth 0
17 Joseph Hallas Finished 0
18 Mark Zanker Leicestershire Road Club Finished Youth 0
19 Peter Avery Nottingham Clarion CC Finished Youth 0
20 Jacob Gray Derby Mercury RC Finished Youth 0
21 Lewis Evans Finished 0
22 Reuben Orr Matlock CC Finished Youth 0
23 Timothy Allen Nottingham Clarion CC Finished Youth 0
24 Will Beech Nottingham Clarion CC Finished Youth 0
25 Benjamin Palmer Nottingham Clarion CC Finished Youth 0
26 Joel McGuigan Bolsover & District Cyclin... Finished Youth 0
27 Harry Purdell Finished 0

Confirmed Results

Race name: U14 Girls

Position Name Club name Rider status Category Time Points
1 Elena Smith Matlock CC Finished Youth 6
2 Poppy Wildman Nottingham Clarion CC Finished Youth 4
3 April Tacey Leicestershire Road Club Finished Youth 3
4 Xan Crees Derby Mercury RC Finished Youth 2
5 Georgina Denham Finished Youth 1
6 Maddie Hubner Nottingham Clarion CC Finished Youth 0
7 Alice Warbrick Derby Mercury RC Finished Youth 0
8 Claudia Ash Nottingham Clarion CC Finished Youth 0
9 Isobel Conibear Nottingham Clarion CC Finished Youth 0
10 Jessica Cobbe Leicestershire Road Club Finished Youth 0
11 Peta Jarvis 4 Life Triathlon Club Finished Youth 0
12 Sara Gould Matlock CC Finished Youth 0
13 Marianna Kuszynski Finished 0
14 Isabel Darvill VC Lincoln Finished Youth 0
15 Olivia Stone Cycle Derby CC Finished Youth 0

Confirmed Results

Race name: Senior Men

Position Name Club name Rider status Category Time Points
1 Lee Shunburne Fossa Racing Finished Senior 20
2 Chris Metcalfe Charge Bikes Finished Senior 16
3 Kyle Burleigh Fossa Racing Finished Senior 12
4 Gareth Whittall Clay Cross Road Team Finished Senior 9
5 Jonathan Harper Mansfield RC Finished Senior 7
5 Andrew Stuart Nottingham Clarion CC Finished Senior 7
7 James Furniss www.zepnat.com RT/GSG Clothing Finished Senior 0
8 Lewis Tarnai-Wilson Ashfield RC Finished Senior 3
9 Chi Tang Team Zenith - Buzz Cycles Finished Senior 2
10 Matthew Hall Team Zenith - Buzz Cycles Finished N/A 0
11 Alan Duncan Sherwood Pines Cycling Club Finished N/A 0
12 Andrew Hilton Bolsover & District Cyclin... Finished N/A 0
13 Freddy Griffiths Nottingham Clarion CC Finished Senior 0
14 Kevin Fearnshaw TFN Triathlon Club Finished Senior 0
15 Paul Mannion Ashbourne Cycling Finished N/A 0
16 Chris Bailey Finished 0
17 Damon Hammond Finished N/A 0
18 David Evans Belper BC Finished N/A 0
19 Martin Smith Beeston Cycling Club Finished Senior 0
20 Emil Bobok TFN Triathlon Club Finished N/A 0
21 David Archer Bolsover & District Cyclin... Finished Senior 0
22 Trevor Allt Finished N/A 0
23 Peter Steed Bolsover & District Cyclin... Finished N/A 0
24 Lee Blades Derby Mercury RC Finished N/A 0
25 Daniel Featherstone Bolsover & District Cyclin... Finished Senior 0
26 Matthew Love ViCiOUS VELO Finished Senior 0
27 Andy Shorney Finished 0
28 David Franklyne Brixton Cycles Finished Senior 0
29 Andy Bishop Bolsover & District Cyclin... Finished Senior 0
30 Mark Barron Beeston Cycling Club Finished N/A 0
31 Alex McCristal Derwent Valley ATC Finished N/A 0
32 Christopher Bates Beeston Cycling Club Finished Senior 0
33 Richard Reeve Beeston Cycling Club Finished N/A 0
34 Alex Whiting Bolsover & District Cyclin... Finished Senior 0
35 Toby Blackman Finished Senior 0
36 Ian Manders Finished Senior 0
37 Lee Hibbett Beeston Cycling Club Finished N/A 0
38 Rob Atkinson Matlock CC Finished N/A 0
39 Will Burnish Finished N/A 0
40 Gerry Trill Finished 0
41 Simon Norton Finished Senior 0

Confirmed Results

Race name: Junior Men

Position Name Club name Rider status Category Time Points
1 Thomas Weeds Derby Mercury RC Finished Junior 20
2 George Baker Kings Cliffe Flyers CC Finished Junior 16
3 William Perrett Heanor Clarion CC Finished Junior 12
4 Toby Fletcher VC Long Eaton Finished N/A 0
5 Gianni Daghuyt Finished 0
6 Josh Housley Heanor Clarion CC Finished Junior 5
7 Jake Hubbard Welland Valley CC Finished Junior 4
8 Campbell Pollock Bourne Whls CC Finished Junior 3
9 Michael Beech Finished 0
10 Bobbin Gardner Hope Factory Racing Finished Junior 1
0 Arthur Green Matlock CC Finished Junior 0

Confirmed Results

Race name: Veterans 40-49

Position Name Club name Rider status Category Time Points
1 Dave Ash Nottingham Clarion CC Finished Vet 40-49 20
2 Robert Wimble www.zepnat.com RT/GSG Clothing Finished Vet 40-49 16
3 Jonathan Marshall www.zepnat.com RT/GSG Clothing Finished Vet 40-49 12
4 Chris Bradley www.zepnat.com RT/GSG Clothing Finished Vet 40-49 9
5 John Shaw Bearded Man/Van Dessel Finished Vet 40-49 7
6 Harvey Levann VC Charnwood Finished Vet 40-49 5
7 Geoff Giddings www.zepnat.com RT/GSG Clothing Finished Vet 40-49 4
8 Richard Edge Naked Bikes Hai-Bikes Imp Spor... Finished Vet 40-49 3
9 Jason Marriott Bolsover & District Cyclin... Finished Vet 40-49 2
10 Simon Avery Nottingham Clarion CC Finished N/A 0
11 Neil Mansfield Nottingham Clarion CC Finished Vet 40-49 0
12 Paul Parker Heanor Clarion CC Finished Vet 40-49 0
13 Richard Shenton-McQueen Beeston Cycling Club Finished N/A 0
14 Dominic Limb Matlock CC Finished Vet 40-49 0
15 Ricky Wildman Nottingham Clarion CC Finished Vet 40-49 0
16 Simon Whitham Long Eaton Cycles Finished Vet 40-49 0
17 Craig Ingram VC Long Eaton Finished N/A 0
18 Andrew Wainwright Bolsover & District Cyclin... Finished N/A 0
19 David Wells Leicestershire Road Club Finished N/A 0
20 Matt Ingram Finished 0
21 Christopher Hunt TFN Triathlon Club Finished N/A 0
22 Mark Adnicen Finished 0
23 Neil Simpson Finished 0
24 Andrew Briggs Matlock CC Finished N/A 0
25 Mark Gray Derby Mercury RC Finished N/A 0
26 Mark Coles Finished 0
27 Richard Lewis Kenilworth Wheelers CC Finished Vet 40-49 0
28 Robert Orr Metaltek KUOTA RT Finished Senior 0
29 Ian Drake Ashfield RC Finished N/A 0
30 Karl Webster Matlock CC Finished N/A 0
31 Yim Jackson Finished 0
32 Brian Lindecke Bolsover & District Cyclin... Finished N/A 0
33 Nicholas Morgan Nottingham Clarion CC Finished Vet 40-49 0
34 Julian Stiff Mercia CC - Lloyds Cycles Finished N/A 0
35 Neil Offler Finished Vet 40-49 0
36 Andrew Prince VC Long Eaton Finished N/A 0
37 Michael Townend Finished Vet 40-49 0
38 Robert Carr Ashfield RC Finished Vet 40-49 0
39 Michael Dodson Bolsover & District Cyclin... Finished N/A 0
40 Andrew Woolf Nottingham Clarion CC Finished N/A 0
41 Nicholas Bates Belper BC Finished Vet 40-49 0
42 John Hind Bolsover & District Cyclin... Finished Vet 40-49 0
43 John Wright Finished N/A 0
44 Paul Hudson Welland Valley CC Finished N/A 0
45 Gary Glendenning Matlock CC Finished Vet 40-49 0
46 Michael Bradley Matlock CC Finished Vet 40-49 0
47 Ian Bradley Heanor Clarion CC Finished Vet 40-49 0
48 David Barber Derby Mercury RC Finished N/A 0
49 Al Ditheridge Finished Vet 40-49 0
50 Kevin Astle I-Team Cyclists' Club Finished Vet 50+ 0
51 Rob Andrews Finished Vet 50+ 0
52 Matt Price Finished 0
53 Nicholas Weatherall Heanor Clarion CC Finished Vet 40-49 0
54 Mart Bailey Finished 0
55 Stephen Crapper Bolsover & District Cyclin... Finished N/A 0
56 Andrew Mucklestone Belper BC Finished Vet 40-49 0
57 Michael Barrie Beeston Cycling Club Finished N/A 0
58 Anthony Wood Bolsover & District Cyclin... Finished N/A 0
59 Mark Hayward Bolsover & District Cyclin... Finished N/A 0
60 Kristian Bravin Leicestershire Road Club Finished Vet 40-49 0
61 Carl Morris Finished 0
62 Andy Burton Finished 0
63 Paul Lamb Finished 0
64 Darren Kerry Nottingham Clarion CC Finished N/A 0
65 Neil Shaw VC Long Eaton Finished N/A 0
66 Steven Bloor Ashbourne Cycling Finished Vet 40-49 0
67 Timothy Berry Long Eaton Cycles Finished Vet 40-49 0
68 Conor McGuigan Bolsover & District Cyclin... Finished N/A 0

Confirmed Results

Race name: Veterans 50+

Position Name Club name Rider status Category Time Points
1 Philip Roach Team Jewson-M.I.Racing-Polypip... Finished Vet 50+ 20
2 Ian Wright Dig Deep Coaching - Pactimo Finished Vet 50+ 16
3 Sean Beswick www.zepnat.com RT/GSG Clothing Finished Vet 50+ 12
4 Christopher Rowe Team Zenith - Buzz Cycles Finished Vet 50+ 9
5 Michael Davies Pedal Power Loughborough Finished Vet 50+ 7
6 Chris Watts Matlock CC Finished Vet 50+ 5
7 Martin Stocks Matlock CC Finished N/A 0
8 Andy Webb Kenilworth Wheelers CC Finished Vet 50+ 3
9 Paul Dalton Matlock CC Finished Vet 50+ 2
10 Michael Webb Lichfield City CC Finished Vet 50+ 1
11 Paul Hodgkinson Matlock CC Finished N/A 0
12 Steve Loades VC Long Eaton Finished N/A 0
13 James Sutherland Bolsover & District Cyclin... Finished N/A 0
14 Shaun Warbrick Belper BC Finished N/A 0
15 Terence Taylor Matlock CC Finished N/A 0
16 tony caulton Finished 0
17 Gary Ditheridge Derwent Valley ATC Finished N/A 0
18 Christopher Riley Heanor Clarion CC Finished N/A 0
19 Peter Mooney Rugby Velo Finished Vet 50+ 0
20 Graham Whiting Bolsover & District Cyclin... Finished N/A 0
21 Christopher Thacker TFN Triathlon Club Finished N/A 0
22 Peter Lifford Becontree Whls CC Finished Vet 50+ 0
23 john shelton-smith Finished 0
24 Paul Norton Finished 0
25 Robert Poulton Finished Vet 50+ 0
26 Kevin Dowson Hetton Hawks Cycling Club Finished N/A 0
27 Alan Maddocks Bolsover & District Cyclin... Finished N/A 0
28 Cliff Etherde Finished 0
29 Tim Kniveton Matlock CC Finished N/A 0
30 David Riley Finished N/A 0
31 Nigel Cocking Bolsover & District Cyclin... Finished Vet 50+ 0
32 Mark Spilsbury Finished 0
33 Michael Fairest Bolsover & District Cyclin... Finished Vet 50+ 0

Confirmed Results

Race name: Women

Position Name Club name Rider status Category Time Points
1 Diane Lee Team Mulebar Girl - Sigma Spor... Finished Senior 20
2 Sarah Lomas Epic Cycles - Scott WRT Finished Junior 16
3 Tracey Fletcher Team Empella Cyclo-Cross.Com Finished Veteran 12
4 Madeline Smith Bolsover & District Cyclin... Finished Veteran 9
5 Marianne Heffron Matlock CC Finished Veteran 7
6 Christine Howard Matlock CC Finished Veteran 5
7 Hilary Johnson Team Empella Cyclo-Cross.Com Finished Veteran 4
8 Caroline Mansfield Nottingham Clarion CC Finished Veteran 3
9 Louise Wainwright Matlock CC Finished Veteran 2
10 Eve Roberts Derby Mercury RC Finished N/A 0
11 Jill Gould Matlock CC Finished N/A 0
12 Hannah Clay 4 Life Triathlon Club Finished Junior 0
13 Karen Partington Bolsover & District Cyclin... Finished N/A 0
14 Kati Hoy Finished 0
15 Mandie James Ashfield RC Finished Veteran 0
16 Lucy Kong Finished Senior 0
17 Susan Smith Beeston Cycling Club Finished N/A 0
18 Rebecca Richards Newark Castle CC Finished Junior 0
19 Bex Wager Bolsover & District Cyclin... Finished Senior 0
20 Tiffany Fletcher VC Long Eaton Finished N/A 0
21 Jane Warbrick Belper BC Finished N/A 0
22 Holly Gould Matlock CC Finished Junior 0
23 Andrea Atkinson Finished Senior 0
24 Joanne Barnett Finished N/A 0
25 Isobel Williamson Finished 0
26 Jules Toone Finished Senior 0

Confirmed Results

Race name: Under 12

Position Name Club name Rider status Category Time Points
1 Ben Chilton Derby Mercury RC Finished Under 12 0
2 Jack Husselbee Belper BC Finished Under 12 0
3 Ava May Oxley-Szilaggi Kirklees Cycling Academy Finished Under 12 0
4 Xavier Salcedo Finished 0
5 Amelie Wayte Matlock CC Finished Under 12 0
6 Joshua Giddings Heanor Clarion CC Finished Under 12 0
7 Christian Boon Belper BC Finished Under 12 0
8 Sarah Briggs Matlock CC Finished Under 12 0
9 Jack Brough Heanor Clarion CC Finished Under 12 0
10 Ben Conibear Nottingham Clarion CC Finished Under 12 0
11 Kieran Riley Leicestershire Road Club Finished Under 12 0
12 Joseph Kininmouth Finished 0
13 Alfie Lofthouse Nottingham Clarion CC Finished Under 12 0
14 Libby Smith Matlock CC Finished Under 12 0
15 Edward Warbrick Belper BC Finished Under 12 0
16 Liam Northridge Derby Mercury RC Finished Under 12 0
17 Alice Crane Derby Mercury RC Finished Under 12 0
18 Carter Howe Heanor Clarion CC Finished Under 12 0
19 Harry Large Matlock CC Finished Under 12 0
20 Lotta Mansfield Nottingham Clarion CC Finished Under 12 0
21 Henri Cox Finished 0
22 Sam Gould Matlock CC Finished Under 12 0
23 Lewis Edge Finished 0
24 Daniel Carter Nottingham Clarion CC Finished Under 12 0
25 Alexander Armstrong VC Lincoln Finished Under 12 0
26 Oliver Cole Nottingham Clarion CC Finished Under 12 0
27 Matthew Luscombe Derby Mercury RC Finished Under 12 0
28 Elizabeth Webster Matlock CC Finished Under 12 0
29 Flynn Gregory Finished 0
30 William Towse Nottingham Clarion CC Finished Under 12 0
31 Dylan Richardson Finished 0
32 Archie Wania Finished 0
33 Robert Miller Cycle Derby CC Finished Under 12 0
34 Elliot Palmer Nottingham Clarion CC Finished Under 12 0
35 Fred Shenton-McQueen Beeston Cycling Club Finished Under 12 0
36 Grace Fishleigh Finished 0
37 Jack Watson Finished Under 12 0
38 Elliot Barnes Newark Castle CC Finished Under 12 0
39 Stephen Wildman Nottingham Clarion CC Finished Under 12 0
40 Ben Kerry Finished 0
41 Ella Rastall Finished 0
42 Khain Vasani Finished 0
43 Alex Gordon Finished 0
44 Tom Hadfield Finished 0
45 William Trafford Finished 0
46 James Silvester Finished 0
47 Callum Sparks Finished 0
48 Ethan Rastall Finished 0
49 Holly Bailey Finished 0
50 Finley Hill Finished 0
51 Sam Alton Derby Mercury RC Finished Under 12 0
52 Caitlin McGuigan Bolsover & District Cyclin... Finished Under 12 0
53 Finlay Preece Bolsover & District Cyclin... Finished Under 12 0
54 Rose Price Derby Mercury RC Finished Under 12 0
55 Dom Hubner Finished 0
56 Amber Scales Derby Mercury RC Finished Under 12 0
57 Daniel Reynold Finished 0
58 Samuel Morgan Nottingham Clarion CC Finished Under 12 0

Confirmed Results

Race name: Under 9

Position Name Club name Rider status Category Time Points
1 Otto Chilton Derby Mercury RC Finished Under 12 0
2 Jack Lofthouse Nottingham Clarion CC Finished Under 12 0
3 Louis Swindell Matlock CC Finished Under 12 0
4 Leo Shepherd Finished 0
5 Adam Hague Heanor Clarion CC Finished Under 12 0
6 Luke Kininmouth Finished 0
7 Holly Hoy Matlock CC Finished Under 12 0
8 Harriet Limb Matlock CC Finished Under 12 0
9 Sam Hadfield Finished 0
10 Ben Mellor Matlock CC Finished Under 12 0
11 Samuel Thomas Derby Mercury RC Finished Under 12 0
12 Douglas Main Derby Mercury RC Finished Under 12 0
13 Oliver Roberts Finished 0
14 Archie White Finished Under 12 0
15 Owen Prince Cycle Derby CC Finished Under 12 0
16 Thomas Prince Cycle Derby CC Finished Under 12 0
17 Alfie Ashton Finished 0
18 Seb Valley Finished 0
19 Tom Woolf Finished 0
20 Oscar Atkinson Finished Under 12 0
21 Jacob Steed Bolsover & District Cyclin... Finished Under 12 0
22 Lewis Billington Finished 0
23 Evie Steed Finished Under 12 0
24 Jacob Simpson Bolsover & District Cyclin... Finished Under 12 0
25 Amelia Cork Finished 0
26 Oliver Crane Derby Mercury RC Finished Under 12 0
27 Thomas Dixon Leicestershire Road Club Finished Under 12 0
28 Dillon Air Finished 0
29 Eddie Morgan Finished 0
30 George Cooper Bolsover & District Cyclin... Finished Under 12 0
31 Sam Chapman Finished Under 12 0
32 Dillon Preece Bolsover & District Cyclin... Finished Under 12 0
33 Rosie Mansfield Nottingham Clarion CC Finished Under 12 0
34 Bankcaster Reid Finished 0
35 Oliver Hodgkinson Finished 0
36 Lola Wania Finished 0
37 Thomas Silvester Finished 0
38 Will Inman Finished 0
39 Freya Carr Finished 0
40 Arthur Limb Finished 0
41 Lara Husselbee Finished 0
42 Kian Brindcom Finished 0
43 Riley Howe Finished Under 12 0
44 William McCristal Finished 0
45 Hugo Atkinson Finished Under 12 0
46 Jacob Kerry Finished 0
47 Haydn Fletcher Finished 0
48 Nancy Reid Finished 0
49 Thomas Ray Berwick Wheelers CC Finished N/A 0
50 Alfie Steed Finished 0
51 Amelie Johnston Finished 0
52 Thomas Hoy Finished 0
53 James Nellist Finished 0
54 Bradyn Slewdenning Finished 0
55 Max Atkinson Finished Under 12 0