360cycling Northwest Youth Tour 2023

Closed Circuit , Lancaster – Saturday, 26 Aug 2023

Event Summary

Event Overview

This is the ultimate in youth stage races for the UK. 3 stages for all age groups with the U14 and U16 categories being part of the national youth circuit series. Support races for U8, U10 and U12. The womens tour is also running again this year 

Full course details can be found on the website 360cycling.co.uk

Event Details

Event URN:

527133

Start Date:

Sat, 26th Aug 2023

Finish date:

Mon, 28th Aug 2023

Event Type:

Closed Circuit (Competitive)

Venue:

Lancaster University, Bowland North Seminar Room 2, Bailrigg, Lancaster, LA1 4YW

View map

Series:

2022 British Cycling Youth Circuit Series
British Cycling Youth Circuit Series

Entry close date

Fri, 4th Aug 2023

Results

Confirmed Results

U8 Boys Overall

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U8 Boys Overall - Results
1.  Jenson Baglow Team RL360 Isle Of Man Finished E 00:31:42:076 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:31:42:076
2.  Lorcan Lamont Finished E 00:31:47:027 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:31:47:027
3.  Mitch Stewart SteppingStanes Youth Cycling C... Finished E 00:32:15:044 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:32:15:044
4.  Ethan Said Fibrax Fenwick's Wrexham Cycli... Finished E 00:32:29:059 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:32:29:059
5.  Harrison Northover Southborough & District Whls Finished E 00:32:35:048 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:32:35:048
6.  Murtaza Taimur VC Londres Finished E 00:33:49:080 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:33:49:080
7.  Theodore Bentley Salt Ayre Cog Set Finished E 00:34:41:046 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:34:41:046
8.  Mylo Wan Fenland Clarion CC Finished E 00:34:48:057 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:34:48:057
9.  Felix Hart Huddersfield Star Wheelers Finished E 00:40:36:013 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:40:36:013
10.  Franklin Berry Mid Lancs BMX Finished E 00:41:08:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:41:08:090
11.  Spencer Parry Shibden Cycling Club Finished E 00:13:17:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:13:17:090
0.  River Boothby North Cheshire Clarion Finished E --- 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E
0.  Harrison Northover Southborough & District Whls Finished E --- 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E
0.  Mylo Wan Fenland Clarion CC Finished E --- 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E

U8 Girls Overall

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U8 Girls Overall - Results
1.  Megan Smith North Cheshire Clarion Finished E 00:33:45:064 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:33:45:064
2.  Zoe Martin Royal Albert CC Finished E 00:35:24:075 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:35:24:075
3.  Kyla Richardson Finished --- 0

3.  Kyla Richardson -

Points: 0 | Status: Finished
4.  Sky Howarth Bury Clarion Cycling Club Finished E 00:42:48:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:42:48:060

U10 Boys Overall

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U10 Boys Overall - Results
1.  Edward Peters Cheltenham Town Wheelers Finished D 00:36:59:021 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:36:59:021
2.  Cobey Stewart SteppingStanes Youth Cycling C... Finished D 00:37:23:057 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:37:23:057
3.  Benjamin Cunningham Finished --- 0

3.  Benjamin Cunningham -

Points: 0 | Status: Finished
4.  Milo Banner Leicester Forest CC Finished D 00:38:03:066 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:38:03:066
5.  Oscar Northover Southborough & District Whls Finished D 00:38:17:072 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:38:17:072
6.  Ciaran Grimshaw Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:38:26:005 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:38:26:005
7.  Nathaniel Clegg ESV Manchester Finished D 00:39:15:048 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:39:15:048
8.  Riley Tonner Palmer Park Velo RT Finished D 00:39:16:044 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:39:16:044
9.  George Anthony Matlock CC Finished D 00:39:23:093 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:39:23:093
10.  Oliver Smith Cycle Sport Pendle Finished D 00:39:34:035 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:39:34:035
11.  Isaac Burns Maindy Flyers CC Finished D 00:39:38:017 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:39:38:017
12.  Austin Baglow Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:39:49:001 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:39:49:001
13.  Theo Carter Manilla Cycling Finished D 00:39:52:087 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:39:52:087
14.  Nathan Edmunds Stratford CC Finished D 00:40:09:092 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:40:09:092
15.  Blake Richmond-Russell Stratford CC Finished D 00:40:33:082 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:40:33:082
16.  Benedict Sherriff Stratford CC Finished D 00:40:41:045 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:40:41:045
17.  James Fisher Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:40:59:034 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:40:59:034
18.  Haris Riaz Salt Ayre Cog Set Finished D 00:41:12:036 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:41:12:036
19.  Matthew Robertson Clifton CC Finished D 00:41:12:037 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:41:12:037
20.  Elliott Barron Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:41:20:059 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:41:20:059
21.  Henry Quaye Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:41:42:022 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:41:42:022
22.  Bobby Cooper Clancy Briggs Cycling Academy Finished D 00:41:43:041 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:41:43:041
23.  Noah Wordsworth Clifton CC Finished D 00:42:44:022 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:42:44:022
24.  Oliver Hutchinson Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:42:50:047 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:42:50:047
25.  Joel Nugent ESV Manchester Finished D 00:42:52:052 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:42:52:052
26.  Calum Campbell Deeside Thistle CC Finished D 00:42:59:050 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:42:59:050
27.  Freddie Ball Deeside Thistle CC Finished D 00:43:03:040 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:43:03:040
28.  Ted Dewhurst Salt Ayre Cog Set Finished D 00:45:58:098 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:45:58:098
29.  Luca Crawshaw Cycle Sport Pendle Finished D 00:46:10:049 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:46:10:049
30.  Austin Nelson Finished 00:46:17:070 0

30.  Austin Nelson -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:46:17:070
31.  William Jennings Clancy Briggs Cycling Academy Finished D 00:47:24:011 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:47:24:011
32.  Ollie Robinson Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:47:33:096 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:47:33:096
33.  Cass Kendall North Cheshire Clarion Finished D 00:47:42:028 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:47:42:028
34.  Thomas Berry Mid Lancs BMX Finished D 00:48:07:001 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:48:07:001

U10 Girls Overall

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U10 Girls Overall - Results
1.  Isabella Quaye Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:39:04:013 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:39:04:013
2.  Libby Winkley Shibden Cycling Club Finished D 00:39:25:099 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:39:25:099
3.  Erin Denwood Harrogate Nova CC Finished D 00:39:30:001 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:39:30:001
4.  Daisy Duffield Cwmcarn Paragon Cycling Club Finished D 00:44:13:016 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:44:13:016
5.  Alyssa Gitnik VC Londres Finished D 00:44:22:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:44:22:000
6.  Mehreen Taimur VC Londres Finished D 00:47:22:098 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:47:22:098
7.  Xenia Munoz-Fite Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:47:39:042 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:47:39:042
8.  Annabelle Whitehouse Wolverhampton Wheelers Finished D 00:48:59:012 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:48:59:012
9.  Charlotte Brighouse North Cheshire Clarion Finished D 00:49:03:026 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:49:03:026
10.  Lucia Osborn Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:50:14:025 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:50:14:025
11.  Isla McAuliffe North Cheshire Clarion Finished D 00:58:05:088 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:58:05:088
12.  Annie Oxley Mid Shropshire Wheelers Finished D 01:01:24:067 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 01:01:24:067

U12 Girls Overall

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U12 Girls Overall - Results
1.  Jess Duffield Cwmcarn Paragon Cycling Club Finished C 01:07:44:042 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 01:07:44:042
2.  Harriet Butcher Lee Valley Youth Cycling Club Finished C 01:07:45:041 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 01:07:45:041
3.  Seraphina Green Sheffield Youth Cycling Club Finished C 01:09:59:042 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 01:09:59:042
4.  Annie Fearne Kirklees Cycling Academy Finished C 01:10:09:001 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 01:10:09:001
5.  Seraphina Clegg ESV Manchester Finished C 01:10:42:007 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 01:10:42:007
6.  Eliza Saxton Huddersfield Star Wheelers Finished C 01:11:12:013 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 01:11:12:013
7.  Emily Home Hillingdon Slipstreamers Finished C 01:12:56:026 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 01:12:56:026
8.  Olivia Marriott Derby Mercury RC Finished C 01:14:15:065 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 01:14:15:065
9.  Annabelle Carter Manilla Cycling Finished C 01:15:33:086 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 01:15:33:086
10.  Rose Linehan Finished --- 0

10.  Rose Linehan -

Points: 0 | Status: Finished
11.  Iris Mcglynn Manilla Cycling Finished C 01:16:16:039 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 01:16:16:039
12.  Tillie Jennings Clancy Briggs Cycling Academy Finished C 01:17:16:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 01:17:16:090
13.  Emma Nicholson East Kilbride Road Club Finished C 01:17:55:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 01:17:55:060
14.  Poppy Clayton Team RL360 Isle Of Man Finished C 01:17:57:076 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 01:17:57:076
15.  Katie Morgan Salt Ayre Cog Set Finished C 01:19:27:024 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 01:19:27:024
16.  Matilda Wilks Sotonia CC Finished C 01:19:31:049 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 01:19:31:049
17.  Catrin Thomas Maindy Flyers CC Finished C 01:19:45:075 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 01:19:45:075
18.  Caoilfhionn Foley Finished --- 0

18.  Caoilfhionn Foley -

Points: 0 | Status: Finished
19.  Olivia Laing Southport CC Finished C 01:32:32:078 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 01:32:32:078
20.  Rosie Ratcliffe Sheffield Youth Cycling Club Finished C 01:33:46:004 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 01:33:46:004
21.  Ciara O'Donovan Finished --- 0

21.  Ciara O'Donovan -

Points: 0 | Status: Finished
22.  Lily Neville Salt Ayre Cog Set Finished C 01:37:39:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 01:37:39:000
23.  Lucy Leslie Salt Ayre Cog Set Finished C 02:22:44:075 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 02:22:44:075

U14 Boys Overall

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Boys Overall - Results
1.  Finlay Storrie Maindy Flyers CC Finished B 01:44:09:005 15
Points: 15 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:44:09:005
2.  Daniel Davies Maindy Flyers CC Finished B 01:44:18:036 12
Points: 12 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:44:18:036
3.  Steffan King Maindy Flyers CC Finished B 01:44:46:055 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:44:46:055
4.  Noah White Mid Shropshire Wheelers Finished B 01:44:59:023 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:44:59:023
5.  Finley Hudson Matlock CC Finished B 01:45:02:076 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:45:02:076
6.  Jamie Rabbett ESV Manchester Finished B 01:45:03:085 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:45:03:085
7.  Lucas Lillistone Avid Sport Finished B 01:45:19:047 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:45:19:047
8.  Noah Smith GKR Racing Finished B 01:45:25:091 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:45:25:091
9.  Daniel Minay Team RL360 Isle Of Man Finished B 01:45:30:098 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:45:30:098
10.  Cormac Denwood Harrogate Nova CC Finished B 01:45:35:091 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:45:35:091
11.  Rian Mccrystal Finished 01:45:38:013 0

11.  Rian Mccrystal -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 01:45:38:013
12.  Finlay Burns Maindy Flyers CC Finished B 01:45:43:078 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:45:43:078
13.  Freddie Winkley Shibden Cycling Club Finished B 01:45:48:097 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:45:48:097
14.  Jake Bird Beeston Cycling Club Finished B 01:46:16:080 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:46:16:080
15.  Thomas Wilks Sotonia CC Finished B 01:46:17:083 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:46:17:083
16.  Tom Lane Finished 01:46:23:077 0

16.  Tom Lane -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 01:46:23:077
17.  James Logue Finished 01:46:26:013 0

17.  James Logue -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 01:46:26:013
18.  Harrison Hendy Team HUP Finished B 01:46:37:081 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:46:37:081
19.  Osian Rowe Maindy Flyers CC Finished B 01:46:47:023 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:46:47:023
20.  Xander Brandon-Higgs Hafren CC Finished B 01:47:06:036 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:06:036
21.  Archie Whittemore Clifton CC Finished B 01:47:22:078 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:22:078
22.  Innes Long Deeside Thistle CC Finished B 01:47:25:078 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:25:078
23.  Billy Ladle Shibden Cycling Club Finished B 01:47:25:088 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:25:088
24.  Lewis Anderson Manilla Cycling Finished B 01:47:28:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:28:055
25.  Zach Jones Team RL360 Isle Of Man Finished B 01:47:51:053 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:51:053
26.  Ewan Whiting Manilla Cycling Finished B 01:47:51:097 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:51:097
27.  Andrew Levinson Edinburgh RC Finished B 01:47:53:077 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:53:077
28.  Otto Allison Charlotteville CC Finished B 01:48:10:036 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:48:10:036
29.  Asher Gray Welwyn Wheelers CC Finished B 01:48:16:037 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:48:16:037
30.  Samuel Freeman Beeston Cycling Club Finished B 01:48:22:029 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:48:22:029
31.  Benjamin Whitehouse Wolverhampton Wheelers Finished B 01:48:28:012 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:48:28:012
32.  George Collins Schils - Doltcini Racing Team Finished B 01:48:36:012 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:48:36:012
33.  Reuben McLardie Johnstone Wheelers Cycling Clu... Finished B 01:49:11:030 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:49:11:030
34.  Josh Mcclune Finished 01:49:33:056 0

34.  Josh Mcclune -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 01:49:33:056
35.  Cameron Hounsell Team RL360 Isle Of Man Finished B 01:49:41:028 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:49:41:028
36.  Sammy Baker Palmer Park Velo RT Finished B 01:50:59:025 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:50:59:025
37.  Hedd Griffiths Maindy Flyers CC Finished B 01:51:22:097 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:51:22:097
38.  Malakhi Bailey Halesowen A & CC Finished B 01:51:48:076 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:51:48:076
39.  Thomas Hutchinson Team RL360 Isle Of Man Finished B 01:52:38:026 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:52:38:026
40.  Daniel Branford Poole Wheelers CC Finished B 01:56:58:072 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:56:58:072
41.  Andrew Field Beeston RC Finished B 01:57:17:062 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:57:17:062
42.  Charlie Porter ESV Manchester Finished B 01:58:43:072 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:58:43:072
43.  Thomas Nabb Otley CC Finished B 02:03:27:070 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:03:27:070
44.  Finley Staunton Sprockets Cycle Club Finished B 02:03:38:052 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:03:38:052
45.  Morris Mabe Leicester Forest CC Finished B 02:03:38:061 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:03:38:061
46.  Oliver Liptrot Graham Weigh Racing Finished B 02:03:53:017 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:03:53:017
47.  Hugh Osborn Team RL360 Isle Of Man Finished B 02:04:20:011 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:04:20:011
48.  Jake Davidson Manilla Cycling Finished B 02:05:01:019 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:05:01:019
49.  Charlie Shalders Stratford CC Finished B 02:06:21:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:06:21:060
50.  James Saunders Wyre Forest CRC Finished B 02:08:08:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:08:08:010
51.  Tom Oxley Mid Shropshire Wheelers Finished B 02:08:58:088 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:08:58:088
52.  Theo Mcfadden East Bradford Race Team Finished B 02:09:04:070 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:09:04:070
53.  Ted Carey Harrogate Nova CC Finished B 02:09:17:093 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:09:17:093
54.  Ciaran Ho Hadleigh Cycling Club Finished B 02:09:19:048 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:09:19:048
55.  Olly Booth Cog Set Papyrus Racing Club Finished B 02:09:29:058 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:09:29:058
56.  Toby Diggins Finished 02:09:32:003 0

56.  Toby Diggins -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:09:32:003
57.  Alex MacInnes Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 02:09:47:028 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:09:47:028
58.  Jos Robson Sotonia CC Finished B 02:16:08:099 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:16:08:099
59.  Felix Lopez Thanet RC Finished B 02:26:14:075 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:26:14:075
60.  Daniel Middlebrooke Otley CC Finished B 00:47:02:030 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:47:02:030
61.  Joel Gibbon Hetton Hawks Cycling Club Finished B 00:48:18:005 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:48:18:005

U14 Girls Overall

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Girls Overall - Results
1.  Melanie Rowe Deeside Thistle CC Finished B 01:40:15:059 15
Points: 15 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:40:15:059
2.  Peggy Knox ViCiOUS VELO Finished B 01:40:54:058 12
Points: 12 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:40:54:058
3.  Katie Robertson Clifton CC Finished B 01:41:32:093 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:41:32:093
4.  Emer Heverin Finished 01:41:42:087 0

4.  Emer Heverin -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 01:41:42:087
5.  Grace Upshall Poole Wheelers CC Finished B 01:41:46:020 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:41:46:020
6.  Abi Clayton Team RL360 Isle Of Man Finished B 01:41:54:041 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:41:54:041
7.  Ava Luce Deeside Thistle CC Finished B 01:41:58:043 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:41:58:043
8.  Eloise Ward Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 01:42:01:003 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:42:01:003
9.  Olivia Smallshaw Shibden Cycling Club Finished B 01:42:12:067 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:42:12:067
10.  Aalia Clay VC Londres Finished B 01:42:13:009 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:42:13:009
11.  Rose Lewis Halesowen A & CC Finished B 01:42:27:031 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:42:27:031
12.  Millie Boothman Glasgow Riderz Finished B 01:42:27:099 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:42:27:099
13.  Katie Lawson Secret-Training.cc Finished B 01:43:06:024 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:43:06:024
14.  Lily-Ann Scott Team RL360 Isle Of Man Finished B 01:43:07:002 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:43:07:002
15.  Yamina Clay VC Londres Finished B 01:43:51:099 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:43:51:099
16.  Zara Main Deeside Thistle CC Finished B 01:43:53:071 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:43:53:071
17.  Melissa Moscrop ESV Manchester Finished B 01:43:56:063 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:43:56:063
18.  Carys Hughes Maindy Flyers CC Finished B 01:44:15:035 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:44:15:035
19.  Tilly Hofert Clifton CC Finished B 01:44:54:089 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:44:54:089
20.  Jaime Downing Wolverhampton Wheelers Finished B 01:45:02:076 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:45:02:076
21.  Eve Fairbairn Discovery Junior Cycling Club Finished B 01:45:30:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:45:30:010
22.  Izabel Young Shibden Cycling Club Finished B 01:45:32:014 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:45:32:014
23.  Emma Campbell Deeside Thistle CC Finished B 01:46:02:073 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:46:02:073
24.  Esmee Bone Welwyn Wheelers CC Finished B 01:46:12:076 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:46:12:076
25.  Florence Wood Maindy Flyers CC Finished B 01:46:47:098 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:46:47:098
26.  Sophia Brooks Manilla Cycling Finished B 01:48:00:091 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:48:00:091
27.  Kasey Park Edinburgh RC Finished B 01:48:23:088 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:48:23:088
28.  Molly Watson Manilla Cycling Finished B 01:48:41:084 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:48:41:084
29.  Annabelle Griffiths Marsh Tracks Racing - Trek Finished B 01:49:20:061 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:49:20:061
30.  Eva-Joan Leavis Derby Mercury RC Finished B 01:49:25:057 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:49:25:057
31.  Muireann Fenton Finished 01:51:44:098 0

31.  Muireann Fenton -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 01:51:44:098
32.  Rosie Wingate Liv Cycling Club - Halo Films Finished B 01:52:03:034 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:52:03:034
33.  Grace Robinson Team RL360 Isle Of Man Finished B 01:53:38:063 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:53:38:063
34.  Isla Woolf Matlock CC Finished B 01:57:43:066 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:57:43:066
35.  Sophie Smith-Jackson Cockermouth Youth Cycling Club Finished B 02:03:14:009 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:03:14:009
36.  Georgia Lovett Palmer Park Velo RT Finished B 02:04:02:045 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:04:02:045
37.  Isabelle Goodwin Louth Cycle Centre RT Finished B 00:05:26:016 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:26:016

U16 Boys Overall

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Boys Overall - Results
1.  Jamie Stewart Cystic Fibrosis Race Finished A 02:01:39:083 15
Points: 15 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:01:39:083
2.  Harry Hudson Matlock CC Finished A 02:01:41:054 12
Points: 12 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:01:41:054
3.  David Gaffney Finished 02:01:51:059 0

3.  David Gaffney -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:01:51:059
4.  Struan Shaw Edinburgh RC Finished A 02:01:53:046 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:01:53:046
5.  William Curphey Team RL360 Isle Of Man Finished A 02:02:00:050 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:00:050
6.  Henry Hobbs Welwyn Wheelers CC Finished A 02:02:14:075 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:14:075
7.  Louis Herring Ilkley Cycling Club Finished A 02:02:18:013 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:18:013
8.  Cian Howard Team RL360 Isle Of Man Finished A 02:02:18:043 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:18:043
9.  Connor Murphy Finished 02:02:23:023 0

9.  Connor Murphy -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:02:23:023
10.  Leon Atkins Welwyn Wheelers CC Finished A 02:02:26:009 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:26:009
11.  Luca Bednarek Kirklees Cycling Academy Finished A 02:02:26:096 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:26:096
12.  Matthew Kent Beeston Cycling Club Finished A 02:02:27:062 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:27:062
13.  James Sweeney Edinburgh RC Finished A 02:02:29:037 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:29:037
14.  Charlie Hoyle Ashfield RC Finished A 02:02:29:083 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:29:083
15.  Oliver Gill Poole Wheelers CC Finished A 02:02:31:063 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:31:063
16.  James Kinrade Team RL360 Isle Of Man Finished A 02:02:31:099 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:31:099
17.  Matthew Peace Otley CC Finished A 02:02:32:085 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:32:085
18.  Alec Rowles Hillingdon Slipstreamers Finished A 02:02:33:031 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:33:031
19.  Gus Dutton VC Londres Finished A 02:02:38:078 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:38:078
20.  Evander Wishart HIVE Racing Finished A 02:02:39:091 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:39:091
21.  Daniel Thompson Cleveland Wheelers CC Finished A 02:02:40:081 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:40:081
22.  Albie Jones North Cheshire Clarion Finished A 02:02:41:013 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:41:013
23.  Mackenzie Riley Cystic Fibrosis Race Finished A 02:02:41:047 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:41:047
24.  Sam Benson 4T+ Cyclopark Finished A 02:02:43:084 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:43:084
25.  Ethan Squires Beeston Cycling Club Finished A 02:02:44:037 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:44:037
26.  Ryan Oldfield Cystic Fibrosis Race Finished A 02:02:44:092 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:44:092
27.  Harley Widdowson Clancy Briggs Cycling Academy Finished A 02:02:45:049 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:45:049
28.  James Beagley Harrogate Nova CC Finished A 02:02:46:091 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:46:091
29.  Matthew Bell Sociedad Ciclista Valentin Uri... Finished A 02:02:47:063 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:47:063
30.  Thomas Lewis Ely & District CC Finished A 02:02:48:066 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:48:066
31.  Magnus Denwood Harrogate Nova CC Finished A 02:02:52:074 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:52:074
32.  Aaron Cocker RTD - J'sCycleShack Finished A 02:02:53:013 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:53:013
33.  Samuel Stewart-Ball ESV Manchester Finished A 02:02:53:072 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:53:072
34.  Daniel Phillips WORX Factory Racing Finished A 02:03:51:038 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:03:51:038
35.  Orry Lund Team RL360 Isle Of Man Finished A 02:03:55:047 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:03:55:047
36.  Alec Sorby Team RL360 Isle Of Man Finished A 02:04:00:011 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:04:00:011
37.  Dillon Air Ilkeston Cycle Club Finished A 02:04:09:069 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:04:09:069
38.  Oscar Saxton Huddersfield Star Wheelers Finished A 02:04:36:041 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:04:36:041
39.  Alex Hodgkins Otley CC Finished A 02:04:40:018 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:04:40:018
40.  Oskar Everett Orwell Velo Finished A 02:04:49:077 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:04:49:077
41.  Elliot Speedie Edinburgh RC Finished A 02:05:02:019 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:05:02:019
42.  Zack Lowe Clifton CC Finished A 02:05:17:002 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:05:17:002
43.  Max Fitzgerald Finished 02:05:44:056 0

43.  Max Fitzgerald -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:05:44:056
44.  James Canham RTD - J'sCycleShack Finished A 02:05:52:082 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:05:52:082
45.  Joshua Jewitt Beeston Cycling Club Finished A 02:06:26:042 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:06:26:042
46.  Edward Home Hillingdon Slipstreamers Finished A 02:07:22:025 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:07:22:025
47.  Benjamin Arey Clifton CC Finished A 02:07:24:070 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:07:24:070
48.  Harper Johnson North Cheshire Clarion Finished A 02:07:39:064 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:07:39:064
49.  Oliver Thorpe RTD - J'sCycleShack Finished A 02:07:53:028 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:07:53:028
50.  Zack Miles Otley CC Finished A 02:08:45:077 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:08:45:077
51.  Mark Ketteringham Harrogate Nova CC Finished A 02:09:17:093 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:09:17:093
52.  Toby Tombs Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 02:09:38:080 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:09:38:080
53.  Tom Davey Harrogate Nova CC Finished A 02:10:27:045 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:10:27:045
54.  Samuel Abbott Cystic Fibrosis Race Finished A 02:11:56:002 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:56:002
55.  Jody Mills East Bradford Race Team Finished A 02:12:15:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:12:15:090
56.  Samuel Brownsword Solihull CC Finished A 02:12:39:086 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:12:39:086
57.  Philip O'connor Finished 02:14:04:036 0

57.  Philip O'connor -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:14:04:036
58.  Freddy Augsburger Cycling Club Hackney Finished A 02:14:25:046 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:14:25:046
59.  Mikhail Gitnik VC Londres Finished A 02:14:32:022 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:14:32:022
60.  Huw Watkins Sprockets Cycle Club Finished A 02:15:14:038 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:15:14:038
61.  Luca Holmes Finished A 02:17:13:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:17:13:055
62.  Fraser Cummings Matlock CC Finished A 02:17:29:005 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:17:29:005
63.  Alasdair Easton Edinburgh RC Finished A 02:19:29:094 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:19:29:094
64.  Callum Mccaffrey Finished 02:19:31:088 0

64.  Callum Mccaffrey -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:19:31:088
65.  Cypher Tindell Sprockets Cycle Club Finished A 02:21:59:063 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:21:59:063
66.  Brodie Duncan West Lothian Clarion CC Finished A 02:22:02:041 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:22:02:041
67.  Davey Allanson 360cycling Finished A 02:22:07:006 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:22:07:006
68.  Cillian Owens Finished 02:22:08:081 0

68.  Cillian Owens -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:22:08:081
69.  Kristipus Martinkus Finished 02:22:34:033 0

69.  Kristipus Martinkus -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:22:34:033
70.  Hugh Bird Cog Set Papyrus Racing Club Finished A 02:24:06:053 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:24:06:053
71.  Harry Tozer Fenland Clarion CC Finished A 02:24:30:089 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:24:30:089
72.  Euan Ramsay Deeside Thistle CC Finished A 02:24:42:045 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:24:42:045
73.  Mikey Ratcliffe Sheffield Youth Cycling Club Finished A 02:24:48:066 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:24:48:066
74.  Mason Bulfin Manilla Cycling Finished A 02:24:50:023 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:24:50:023
75.  Edward Hall Clifton CC Finished A 02:24:53:050 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:24:53:050
76.  Patrick Mannion ESV Manchester Finished A 02:24:56:005 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:24:56:005
77.  Vyaan Dhokia West Lothian Clarion CC Finished A 02:25:05:019 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:25:05:019
78.  Benjamin Freeman Leicester Forest CC Finished A 02:25:17:086 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:25:17:086
79.  Alexander Sutton 360cycling Finished A 02:27:08:052 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:27:08:052
80.  Charlie Holt ESV Manchester Finished A 02:27:45:093 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:27:45:093
81.  Jamie Kershaw Welland Valley CC Finished A 02:30:04:045 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:30:04:045
82.  Sidney Dutton VC Londres Finished A 02:32:50:022 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:32:50:022
83.  Ted Harvey Maindy Flyers CC Finished A 02:33:58:032 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:33:58:032
84.  Alex Hodgson Cog Set Papyrus Racing Club Finished A 02:37:26:047 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:37:26:047
85.  Thomas Boyd ESV Manchester Finished A 02:41:15:001 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:41:15:001
86.  Thomas Hassell ESV Manchester Finished A 02:41:37:025 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:41:37:025
87.  Kyran Levey Solent Pirates Finished A 02:43:44:033 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:43:44:033
88.  Elliott Holt Manilla Cycling Finished A 03:01:36:097 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:01:36:097
89.  Ewan McGrath Cog Set Papyrus Racing Club Finished A 03:07:17:070 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:07:17:070
90.  Casey Humber-Kelly HIVE Racing Finished A 03:07:30:028 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:07:30:028
91.  Benjamin Myers Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 03:16:25:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:16:25:010
92.  Hudson Hendry Halesowen A & CC Finished A 03:22:02:026 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:22:02:026
93.  Cillian Lewis Manilla Cycling Finished A 03:31:27:006 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:31:27:006
94.  Charlie Brennan ESV Manchester Finished A 01:03:48:096 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:03:48:096
95.  Bill Preston The Green Jersey CC Finished A 01:18:08:054 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:18:08:054
96.  Dominic Dunwell Team RL360 Isle Of Man Finished A 01:30:49:068 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:30:49:068
97.  James Ingham The Green Jersey CC Finished A 00:04:25:048 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:25:048

U16 Girls Overall

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Girls Overall - Results
1.  Ella Tandy Solihull CC Finished A 02:02:02:093 15
Points: 15 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:02:093
2.  Abigail Miller Clifton CC Finished A 02:02:26:013 12
Points: 12 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:26:013
3.  Becky Gardiner Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 02:02:26:036 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:26:036
4.  Mabli Phillips Maindy Flyers CC Finished A 02:02:36:062 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:36:062
5.  Evie Hartley Ilkeston Cycle Club Finished A 02:02:48:054 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:48:054
6.  Jess Pickavance Team RL360 Isle Of Man Finished A 02:02:49:022 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:49:022
7.  Ellie Mitchinson Welwyn Wheelers CC Finished A 02:02:56:095 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:02:56:095
8.  Megan Cherry Origin Race Team Finished A 02:03:00:072 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:03:00:072
9.  Maia Howell Matlock CC Finished A 02:03:26:088 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:03:26:088
10.  Evie Smith Shibden Cycling Club Finished A 02:03:46:038 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:03:46:038
11.  Phoebe Taylor ESV Manchester Finished A 02:03:48:068 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:03:48:068
12.  Anna Lloyd VC Londres Finished A 02:04:36:085 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:04:36:085
13.  Carys Blowers JRC-INTERFLON Race Team (2023) Finished A 02:04:44:009 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:04:44:009
14.  Florence Griffin Team RL360 Isle Of Man Finished A 02:04:49:031 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:04:49:031
15.  Ruby Blanc ESV Manchester Finished A 02:05:07:023 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:05:07:023
16.  Elizabeth Wallace Lee Velo (South East London) Finished A 02:05:09:005 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:05:09:005
17.  Kate Murphy Finished 02:05:22:030 0

17.  Kate Murphy -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:05:22:030
18.  Ruby Isaac Welland Valley CC Finished A 02:05:27:021 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:05:27:021
19.  Megan Hughes Welwyn Wheelers CC Finished A 02:06:53:085 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:06:53:085
20.  Grace Ward 365 Shutt Ridley (2023) Finished A 02:06:55:044 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:06:55:044
21.  Amelia Staunton Sprockets Cycle Club Finished A 02:06:57:061 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:06:57:061
22.  Rebecca Carter Palmer Park Velo RT Finished A 02:07:01:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:07:01:055
23.  Iris Gray Welwyn Wheelers CC Finished A 02:07:05:074 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:07:05:074
24.  Megan Lloyd Harry Middleton Cycling Club Finished A 02:07:05:099 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:07:05:099
25.  Sophie English Finished 02:07:15:011 0

25.  Sophie English -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:07:15:011
26.  Aisha Gannon Finished 02:07:20:057 0

26.  Aisha Gannon -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:07:20:057
27.  Harriet Hendry Deeside Thistle CC Finished A 02:07:21:002 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:07:21:002
28.  Rianna Mahoney Woolwich CC Finished A 02:08:19:038 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:08:19:038
29.  Ayesha Vose ESV Manchester Finished A 02:08:40:007 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:08:40:007
30.  Nikol Tesarova Avid Sport Finished A 02:08:54:094 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:08:54:094
31.  Kayla Dinnin Dumfries CC Finished A 02:09:15:042 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:09:15:042
32.  Aoife O'donovan Finished 02:09:57:029 0

32.  Aoife O'donovan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:09:57:029
33.  Sofia Brandon-Higgs Hafren CC Finished A 02:12:14:009 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:12:14:009
34.  Millie Salmon Clifton CC Finished A 02:15:49:050 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:15:49:050
35.  Mya Doocey Finished 02:16:57:046 0

35.  Mya Doocey -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:16:57:046
36.  Millie Dean 4T+ Cyclopark Finished A 02:17:03:088 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:17:03:088
37.  Seren Thomas Maindy Flyers CC Finished A 02:17:04:052 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:17:04:052
38.  Rhiannon Dolan Finished 02:17:05:000 0

38.  Rhiannon Dolan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:17:05:000
39.  Bibiane Ames Maindy Flyers CC Finished A 02:17:17:023 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:17:17:023
40.  Bethany Goodwin Louth Cycle Centre RT Finished A 02:17:25:019 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:17:25:019
41.  Aoibhinn Sharkey Finished 02:17:49:073 0

41.  Aoibhinn Sharkey -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:17:49:073
42.  Thea Aitken Deeside Thistle CC Finished A 02:19:58:039 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:19:58:039
43.  Lola Stevenson Huddersfield Star Wheelers Finished A 02:20:13:068 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:20:13:068
44.  Eleina McFadden East Bradford Race Team Finished A 02:20:38:074 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:20:38:074
45.  Tia Taylor Shibden Cycling Club Finished A 02:22:56:030 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:22:56:030
46.  Blake Charles Charlotteville CC Finished A 02:22:58:067 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:22:58:067
47.  Ffion Dolan Finished 02:23:17:019 0

47.  Ffion Dolan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:23:17:019
48.  Abby Johnston Salt Ayre Cog Set Finished A 02:23:26:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:23:26:000
49.  Eva Murphy Deeside Thistle CC Finished A 02:25:10:087 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:25:10:087
50.  Niamh Morgan Maindy Flyers CC Finished A 02:25:25:092 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:25:25:092
51.  Holly Mccaffrey Finished 02:32:03:015 0

51.  Holly Mccaffrey -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:32:03:015
52.  Jessica Rich JRC-INTERFLON Race Team (2023) Finished A 01:50:43:026 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:50:43:026
53.  Erin Boothman East Kilbride Road Club Finished A 00:04:47:026 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:47:026

U8 Boys S1

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U8 Boys S1 - Results
1.  Jenson Baglow Team RL360 Isle Of Man Finished E 00:05:58:510 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:05:58:510
2.  Lorcan Lamont Finished E 00:06:04:520 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:06:04:520
3.  Mitch Stewart SteppingStanes Youth Cycling C... Finished E 00:06:15:770 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:06:15:770
4.  Murtaza Taimur VC Londres Finished E 00:06:23:930 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:06:23:930
5.  Ethan Said Fibrax Fenwick's Wrexham Cycli... Finished E 00:06:26:460 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:06:26:460
6.  Harrison Northover Southborough & District Whls Finished E 00:06:29:080 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:06:29:080
7.  Theodore Bentley Salt Ayre Cog Set Finished E 00:06:35:048 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:06:35:048
8.  Mylo Wan Fenland Clarion CC Finished E 00:06:39:094 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:06:39:094
9.  Spencer Parry Shibden Cycling Club Finished E 00:06:44:016 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:06:44:016
10.  Felix Hart Huddersfield Star Wheelers Finished E 00:07:08:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:07:08:055
11.  Franklin Berry Mid Lancs BMX Finished E 00:07:31:001 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:07:31:001

U8 Girls S1

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U8 Girls S1 - Results
1.  Megan Smith North Cheshire Clarion Finished E 00:06:23:048 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:06:23:048
2.  Zoe Martin Royal Albert CC Finished E 00:06:41:028 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:06:41:028
3.  Kyla Richason Finished 00:06:56:013 0

3.  Kyla Richason -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:06:56:013
4.  Sky Howarth Bury Clarion Cycling Club Finished E 00:07:50:007 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:07:50:007

U10 Boys S1

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U10 Boys S1 - Results
1.  Edward Peters Cheltenham Town Wheelers Finished D 00:05:17:003 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:05:17:003
2.  Cobey Stewart SteppingStanes Youth Cycling C... Finished D 00:05:25:015 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:05:25:015
3.  Milo Banner Leicester Forest CC Finished D 00:05:26:079 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:05:26:079
4.  Ciaran Grimshaw Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:05:34:035 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:05:34:035
5.  Oscar Northover Southborough & District Whls Finished D 00:05:34:099 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:05:34:099
6.  Benjamin Cunningham Finished 00:05:43:016 0

6.  Benjamin Cunningham -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:05:43:016
7.  Austin Baglow Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:05:43:066 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:05:43:066
8.  Nathaniel Clegg ESV Manchester Finished D 00:05:46:039 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:05:46:039
9.  George Anthony Matlock CC Finished D 00:05:46:078 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:05:46:078
10.  Oliver Smith Cycle Sport Pendle Finished D 00:05:49:001 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:05:49:001
11.  Nathan Edmunds Stratford CC Finished D 00:05:52:095 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:05:52:095
12.  Riley Tonner Palmer Park Velo RT Finished D 00:05:53:046 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:05:53:046
13.  Elliott Barron Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:05:54:079 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:05:54:079
14.  James Fisher Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:05:58:034 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:05:58:034
15.  Isaac Burns Maindy Flyers CC Finished D 00:06:01:003 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:01:003
16.  Freddie Ball Deeside Thistle CC Finished D 00:06:01:086 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:01:086
17.  Benedict Sherriff Stratford CC Finished D 00:06:03:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:03:055
18.  Haris Riaz Salt Ayre Cog Set Finished D 00:06:05:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:05:060
19.  Matthew Robertson Clifton CC Finished D 00:06:06:009 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:06:009
20.  Blake Richmond-Russell Stratford CC Finished D 00:06:11:002 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:11:002
21.  Oliver Hutchinson Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:06:15:064 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:15:064
22.  Noah Wordsworth Clifton CC Finished D 00:06:16:003 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:16:003
23.  Theo Carter Manilla Cycling Finished D 00:06:16:083 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:16:083
24.  Henry Quaye Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:06:19:025 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:19:025
25.  Luca Crawshaw Cycle Sport Pendle Finished D 00:06:20:068 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:20:068
26.  Bobby Cooper Clancy Briggs Cycling Academy Finished D 00:06:21:033 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:21:033
27.  Calum Campbell Deeside Thistle CC Finished D 00:06:22:066 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:22:066
28.  Austin Nelson Finished 00:06:23:030 0

28.  Austin Nelson -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:06:23:030
29.  Ollie Robinson Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:06:28:012 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:28:012
30.  Ted Dewhurst Salt Ayre Cog Set Finished D 00:06:28:017 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:28:017
31.  Joel Nugent ESV Manchester Finished D 00:06:29:057 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:29:057
32.  Thomas Berry Mid Lancs BMX Finished D 00:06:36:092 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:36:092
33.  William Jennings Clancy Briggs Cycling Academy Finished D 00:06:43:003 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:43:003
34.  Cass Kendall North Cheshire Clarion Finished D 00:06:56:037 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:56:037

U10 Girls S1

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U10 Girls S1 - Results
1.  Erin Denwood Harrogate Nova CC Finished D 00:05:49:093 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:05:49:093
2.  Libby Winkley Shibden Cycling Club Finished D 00:05:50:046 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:05:50:046
3.  Mehreen Taimur VC Londres Finished D 00:05:53:065 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:05:53:065
4.  Isabella Quaye Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:05:55:030 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:05:55:030
5.  Xenia Munoz-Fite Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:06:18:013 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:18:013
6.  Alyssa Gitnik VC Londres Finished D 00:06:20:038 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:20:038
7.  Annabelle Whitehouse Wolverhampton Wheelers Finished D 00:06:27:078 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:27:078
8.  Charlotte Brighouse North Cheshire Clarion Finished D 00:06:33:088 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:33:088
9.  Lucia Osborn Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:06:44:074 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:44:074
10.  Annie Oxley Mid Shropshire Wheelers Finished D 00:06:51:024 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:06:51:024
11.  Isla McAuliffe North Cheshire Clarion Finished D 00:07:06:095 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:07:06:095
12.  Daisy Duffield Cwmcarn Paragon Cycling Club Finished D 00:08:04:089 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:08:04:089

U12 Boys S1

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U12 Boys S1 - Results
1.  Daniel Shipton Manilla Cycling Finished C 00:04:56:002 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:04:56:002
2.  Ethan Real Finished 00:05:02:064 0

2.  Ethan Real -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:05:02:064
3.  Laurie Dutton VC Londres Finished C 00:05:07:043 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:07:043
4.  Cody Bassett Derby Mercury RC Finished C 00:05:07:053 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:07:053
5.  Mujtaba Taimur VC Londres Finished C 00:05:08:064 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:08:064
6.  James Trippier Newport Shropshire CC Finished C 00:05:12:033 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:12:033
7.  Osian Phillips Maindy Flyers CC Finished C 00:05:12:072 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:12:072
8.  Matthew Best Manilla Cycling Finished C 00:05:13:016 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:13:016
9.  Josh Stewart SteppingStanes Youth Cycling C... Finished C 00:05:13:023 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:13:023
10.  Tommy Bass Team RL360 Isle Of Man Finished C 00:05:15:091 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:15:091
11.  Jude White Mid Shropshire Wheelers Finished C 00:05:19:078 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:19:078
12.  Red Johnson North Cheshire Clarion Finished C 00:05:20:019 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:20:019
13.  Leo Walsh Salt Ayre Cog Set Finished C 00:05:23:099 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:23:099
14.  Bernat Munoz-Fite Team RL360 Isle Of Man Finished C 00:05:25:035 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:25:035
15.  Aidan Sherriff Stratford CC Finished C 00:05:25:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:25:060
16.  Eamonn Postlethwaite ESV Manchester Finished C 00:05:29:005 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:29:005
17.  Reuben Hart Huddersfield Star Wheelers Finished C 00:05:30:049 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:30:049
18.  Ethan Senyurek-Willis Cleveland Wheelers CC Finished C 00:05:30:063 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:30:063
19.  Sean Heverin Finished 00:05:32:039 0

19.  Sean Heverin -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:05:32:039
20.  Callum Atkinson Discovery Junior Cycling Club Finished C 00:05:32:040 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:32:040
21.  Barnaby Smith GKR Racing Finished C 00:05:32:052 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:32:052
22.  Tom Jennings Salt Ayre Cog Set Finished C 00:05:32:068 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:32:068
23.  Oliver Mannion ESV Manchester Finished C 00:05:32:097 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:32:097
24.  William Butcher Lee Valley Youth Cycling Club Finished C 00:05:34:085 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:34:085
25.  Riley Mahoney Limited Edition Cycling Finished C 00:05:35:003 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:35:003
26.  Lewis Bentley Holmfirth Cycling Club Finished C 00:05:35:017 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:35:017
27.  Jason Field Beeston RC Finished C 00:05:35:020 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:35:020
28.  Samuel Frankland Salt Ayre Cog Set Finished C 00:05:35:071 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:35:071
29.  Harry Jennings Salt Ayre Cog Set Finished C 00:05:36:086 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:36:086
30.  Albert Winkley Shibden Cycling Club Finished C 00:05:38:062 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:38:062
31.  Nathaniel Obertelli Bolton Hot Wheels CC Finished C 00:05:39:014 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:39:014
32.  Dan O'sullivan Finished 00:05:40:052 0

32.  Dan O'sullivan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:05:40:052
33.  Zachary Heaton Salt Ayre Cog Set Finished C 00:05:42:002 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:42:002
34.  Thomas MacLeod Stirling Bike Club Finished C 00:05:43:045 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:43:045
35.  Luke Johnston Salt Ayre Cog Set Finished C 00:05:44:084 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:44:084
36.  Charlie Brooks Manilla Cycling Finished C 00:05:48:005 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:48:005
37.  Matthew Smith-Jackson Cockermouth Youth Cycling Club Finished C 00:05:48:054 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:48:054
38.  Gavin Buckley Finished 00:05:49:097 0

38.  Gavin Buckley -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:05:49:097
39.  Charles Parry ESV Manchester Finished C 00:05:50:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:50:010
40.  Griff Aitken Deeside Thistle CC Finished C 00:05:50:079 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:50:079
41.  Sebastian Szarzynski Crawley Wheelers Finished C 00:05:51:019 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:51:019
42.  Pepe Lopez Thanet RC Finished C 00:05:51:091 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:51:091
43.  Brodie Stewart ESV Manchester Finished C 00:05:52:086 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:52:086
44.  Toby Leavis Derby Mercury RC Finished C 00:05:53:098 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:53:098
45.  Nicholas Cutler East Kilbride Road Club Finished C 00:05:55:022 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:55:022
46.  Joe Kendall North Cheshire Clarion Finished C 00:05:59:087 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:59:087
47.  Miles Hetherington Clifton CC Finished C 00:06:00:019 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:06:00:019
48.  Thomas Anderson Manilla Cycling Finished C 00:06:01:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:06:01:055
49.  Luke Shipton Manilla Cycling Finished C 00:06:01:070 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:06:01:070
50.  Harry Patterson 360cycling Finished C 00:06:02:087 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:06:02:087
51.  George Davies Manilla Cycling Finished C 00:06:18:027 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:06:18:027
52.  Dylan Cadwallader 360cycling Finished C 00:06:35:073 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:06:35:073
53.  Samuel Mills Bury Clarion Cycling Club Finished C 00:06:35:091 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:06:35:091

U12 Girls S1

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U12 Girls S1 - Results
1.  Seraphina Clegg ESV Manchester Finished C 00:05:13:075 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:13:075
2.  Jess Duffield Cwmcarn Paragon Cycling Club Finished C 00:05:18:086 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:18:086
3.  Seraphina Green Sheffield Youth Cycling Club Finished C 00:05:23:028 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:23:028
4.  Harriet Butcher Lee Valley Youth Cycling Club Finished C 00:05:23:085 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:23:085
5.  Eliza Saxton Huddersfield Star Wheelers Finished C 00:05:31:054 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:31:054
6.  Annie Fearne Kirklees Cycling Academy Finished C 00:05:32:075 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:32:075
7.  Emily Home Hillingdon Slipstreamers Finished C 00:05:35:095 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:35:095
8.  Rose Linehan Finished 00:05:37:030 0

8.  Rose Linehan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:05:37:030
9.  Annabelle Carter Manilla Cycling Finished C 00:05:38:098 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:38:098
10.  Olivia Marriott Derby Mercury RC Finished C 00:05:42:087 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:42:087
11.  Lucy Leslie Salt Ayre Cog Set Finished C 00:05:46:040 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:46:040
12.  Iris Mcglynn Manilla Cycling Finished C 00:05:47:079 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:47:079
13.  Catrin Thomas Maindy Flyers CC Finished C 00:05:49:036 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:49:036
14.  Caoilfhionn Foley Finished 00:05:49:064 0

14.  Caoilfhionn Foley -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:05:49:064
15.  Emma Nicholson East Kilbride Road Club Finished C 00:05:49:085 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:49:085
16.  Matilda Wilks Sotonia CC Finished C 00:05:56:036 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:56:036
17.  Poppy Clayton Team RL360 Isle Of Man Finished C 00:05:57:029 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:05:57:029
18.  Katie Morgan Salt Ayre Cog Set Finished C 00:06:01:016 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:06:01:016
19.  Tillie Jennings Clancy Briggs Cycling Academy Finished C 00:06:01:067 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:06:01:067
20.  Olivia Laing Southport CC Finished C 00:06:02:043 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:06:02:043
21.  Rosie Ratcliffe Sheffield Youth Cycling Club Finished C 00:06:17:048 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:06:17:048
22.  Ciara O'donovan Finished 00:06:36:077 0

22.  Ciara O'donovan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:06:36:077
23.  Lily Neville Salt Ayre Cog Set Finished C 00:06:49:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:06:49:060

U14 Boys S1

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Boys S1 - Results
1.  Finlay Storrie Maindy Flyers CC Finished B 00:04:25:091 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:25:091
2.  Daniel Davies Maindy Flyers CC Finished B 00:04:29:052 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:29:052
3.  Finley Hudson Matlock CC Finished B 00:04:36:091 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:36:091
4.  Steffan King Maindy Flyers CC Finished B 00:04:37:074 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:37:074
5.  Daniel Middlebrooke Otley CC Finished B 00:04:38:005 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:38:005
6.  Noah White Mid Shropshire Wheelers Finished B 00:04:38:038 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:38:038
7.  Noah Smith GKR Racing Finished B 00:04:39:050 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:39:050
8.  James Saunders Wyre Forest CRC Finished B 00:04:40:087 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:40:087
9.  Jamie Rabbett ESV Manchester Finished B 00:04:42:003 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:42:003
10.  Rian Mccrystal Finished 00:04:42:053 0

10.  Rian Mccrystal -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:04:42:053
11.  Daniel Minay Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:04:42:057 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:42:057
12.  Benjamin Whitehouse Wolverhampton Wheelers Finished B 00:04:42:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:42:090
13.  Lucas Lillistone Avid Sport Finished B 00:04:43:054 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:43:054
14.  Cormac Denwood Harrogate Nova CC Finished B 00:04:43:087 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:43:087
15.  Jake Bird Beeston Cycling Club Finished B 00:04:44:024 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:44:024
16.  Otto Allison Charlotteville CC Finished B 00:04:44:027 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:44:027
17.  George Collins Schils - Doltcini Racing Team Finished B 00:04:45:062 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:45:062
18.  Josh Mcclune Finished 00:04:46:022 0

18.  Josh Mcclune -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:04:46:022
19.  Finlay Burns Maindy Flyers CC Finished B 00:04:47:021 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:47:021
20.  Innes Long Deeside Thistle CC Finished B 00:04:47:048 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:47:048
21.  Ewan Whiting Manilla Cycling Finished B 00:04:47:056 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:47:056
22.  Billy Ladle Secret-Training.cc Finished B 00:04:47:058 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:47:058
23.  Andrew Field Beeston RC Finished B 00:04:48:032 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:48:032
24.  Harrison Hendy Team HUP Finished B 00:04:48:037 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:48:037
25.  Tom Lane Finished 00:04:48:056 0

25.  Tom Lane -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:04:48:056
26.  Zach Jones Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:04:49:028 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:49:028
27.  Xander Brandon-Higgs Hafren CC Finished B 00:04:50:001 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:50:001
28.  James Logue Finished 00:04:50:092 0

28.  James Logue -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:04:50:092
29.  Archie Whittemore Clifton CC Finished B 00:04:51:038 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:51:038
30.  Asher Gray Welwyn Wheelers CC Finished B 00:04:52:003 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:52:003
31.  Freddie Winkley Shibden Cycling Club Finished B 00:04:54:093 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:54:093
32.  Andrew Levinson Edinburgh RC Finished B 00:04:55:018 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:55:018
33.  Malakhi Bailey Halesowen A & CC Finished B 00:04:55:045 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:55:045
34.  Cameron Hounsell Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:04:55:072 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:55:072
35.  Lewis Anderson Manilla Cycling Finished B 00:04:57:015 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:57:015
36.  Joel Gibbon Hetton Hawks Cycling Club Finished B 00:04:57:061 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:57:061
37.  Thomas Wilks Sotonia CC Finished B 00:04:59:069 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:59:069
38.  Sammy Baker Palmer Park Velo RT Finished B 00:05:00:044 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:00:044
39.  Thomas Hutchinson Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:05:04:042 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:04:042
40.  Thomas Nabb Otley CC Finished B 00:05:04:086 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:04:086
41.  Hedd Griffiths Maindy Flyers CC Finished B 00:05:06:070 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:06:070
42.  Daniel Branford Poole Wheelers CC Finished B 00:05:07:021 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:07:021
43.  Reuben McLardie Johnstone Wheelers Cycling Clu... Finished B 00:05:07:048 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:07:048
44.  Samuel Freeman Beeston Cycling Club Finished B 00:05:09:023 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:09:023
45.  Felix Lopez Thanet RC Finished B 00:05:09:038 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:09:038
46.  Charlie Shalders Stratford CC Finished B 00:05:09:065 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:09:065
47.  Osian Rowe Maindy Flyers CC Finished B 00:05:12:002 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:12:002
48.  Charlie Porter ESV Manchester Finished B 00:05:12:021 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:12:021
49.  Morris Mabe Leicester Forest CC Finished B 00:05:13:021 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:13:021
50.  Tom Oxley Mid Shropshire Wheelers Finished B 00:05:18:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:18:055
51.  Finley Staunton Sprockets Cycle Club Finished B 00:05:21:067 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:21:067
52.  Olly Booth Cog Set Papyrus Racing Club Finished B 00:05:25:002 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:25:002
53.  Hugh Osborn Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:05:29:091 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:29:091
54.  Theo Mcfadden East Bradford Race Team Finished B 00:05:30:015 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:30:015
55.  Ciaran Ho Hadleigh Cycling Club Finished B 00:05:30:036 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:30:036
56.  Alex MacInnes Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:05:30:087 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:30:087
57.  Oliver Liptrot Graham Weigh Racing Finished B 00:05:36:046 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:36:046
58.  Jos Robson Sotonia CC Finished B 00:05:39:035 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:39:035
59.  Toby Diggins Finished 00:05:39:064 0

59.  Toby Diggins -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:05:39:064
60.  Ted Carey Harrogate Nova CC Finished B 00:05:41:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:41:090
61.  Jake Davidson Manilla Cycling Finished B 00:06:49:067 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:06:49:067

U14 Girls S1

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Girls S1 - Results
1.  Melanie Rowe Deeside Thistle CC Finished B 00:04:50:073 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:50:073
2.  Peggy Knox ViCiOUS VELO Finished B 00:04:52:041 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:52:041
3.  Katie Robertson Clifton CC Finished B 00:04:52:059 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:52:059
4.  Katie Lawson Secret-Training.cc Finished B 00:04:59:005 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:59:005
5.  Lily-Ann Scott Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:04:59:083 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:59:083
6.  Grace Upshall Poole Wheelers CC Finished B 00:04:59:086 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:59:086
7.  Emer Heverin Finished 00:05:01:095 0

7.  Emer Heverin -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:05:01:095
8.  Abi Clayton Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:05:06:007 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:06:007
9.  Aalia Clay VC Londres Finished B 00:05:07:004 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:07:004
10.  Ava Luce Deeside Thistle CC Finished B 00:05:10:009 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:10:009
11.  Rose Lewis Halesowen A & CC Finished B 00:05:10:048 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:10:048
12.  Isla Woolf Team Empella Finished B 00:05:11:020 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:11:020
13.  Zara Main Deeside Thistle CC Finished B 00:05:11:071 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:11:071
14.  Tilly Hofert Clifton CC Finished B 00:05:11:091 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:11:091
15.  Eloise Ward Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:05:12:069 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:12:069
16.  Izabel Young Shibden Cycling Club Finished B 00:05:12:081 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:12:081
17.  Yamina Clay VC Londres Finished B 00:05:15:016 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:15:016
18.  Kasey Park Edinburgh RC Finished B 00:05:15:093 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:15:093
19.  Olivia Smallshaw Shibden Cycling Club Finished B 00:05:16:078 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:16:078
20.  Melissa Moscrop ESV Manchester Finished B 00:05:18:078 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:18:078
21.  Millie Boothman Glasgow Riderz Finished B 00:05:19:062 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:19:062
22.  Carys Hughes Maindy Flyers CC Finished B 00:05:22:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:22:055
23.  Emma Campbell Deeside Thistle CC Finished B 00:05:24:033 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:24:033
24.  Isabelle Goodwin Louth Cycle Centre RT Finished B 00:05:26:016 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:26:016
25.  Jaime Downing Wolverhampton Wheelers Finished B 00:05:26:029 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:26:029
26.  Florence Wood Maindy Flyers CC Finished B 00:05:29:036 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:29:036
27.  Eva-Joan Leavis Derby Mercury RC Finished B 00:05:29:047 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:29:047
28.  Annabelle Griffiths Marsh Tracks Racing - Trek Finished B 00:05:30:073 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:30:073
29.  Sophia Brooks Manilla Cycling Finished B 00:05:32:096 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:32:096
30.  Eve Fairbairn Discovery Junior Cycling Club Finished B 00:05:33:013 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:33:013
31.  Molly Watson Manilla Cycling Finished B 00:05:33:016 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:33:016
32.  Muireann Fenton Finished 00:05:33:063 0

32.  Muireann Fenton -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:05:33:063
33.  Esmee Bone Welwyn Wheelers CC Finished B 00:05:34:036 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:34:036
34.  Grace Robinson Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:05:45:075 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:45:075
35.  Sophie Smith-Jackson Cockermouth Youth Cycling Club Finished B 00:05:46:058 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:46:058
36.  Georgia Lovett Palmer Park Velo RT Finished B 00:05:47:043 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:47:043
37.  Rosie Wingate Liv Cycling Club - Halo Films Finished B 00:05:48:095 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:05:48:095

U16 Boys S1

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Boys S1 - Results
1.  Henry Hobbs Welwyn Wheelers CC Finished A 00:04:02:042 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:02:042
2.  Connor Murphy Finished 00:04:09:027 0

2.  Connor Murphy -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:04:09:027
3.  David Gaffney Finished 00:04:09:093 0

3.  David Gaffney -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:04:09:093
4.  Luca Bednarek Kirklees Cycling Academy Finished A 00:04:13:063 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:13:063
5.  William Curphey Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:04:13:087 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:13:087
6.  Louis Herring Ilkley Cycling Club Finished A 00:04:14:039 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:14:039
7.  Alec Rowles Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:04:14:095 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:14:095
8.  Charlie Hoyle Ashfield RC Finished A 00:04:16:050 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:16:050
9.  Mackenzie Riley Shibden Cycling Club Finished A 00:04:16:053 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:16:053
10.  Jamie Stewart Shibden Cycling Club Finished A 00:04:16:057 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:16:057
11.  Casey Humber-Kelly VC Deal Finished A 00:04:16:080 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:16:080
12.  Matthew Kent Beeston Cycling Club Finished A 00:04:16:091 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:16:091
13.  Leon Atkins Welwyn Wheelers CC Finished A 00:04:18:038 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:18:038
14.  James Kinrade Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:04:18:066 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:18:066
14.  James Sweeney Edinburgh RC Finished A 00:04:18:066 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:18:066
16.  Daniel Thompson Cleveland Wheelers CC Finished A 00:04:19:026 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:19:026
17.  Oliver Gill Poole Wheelers CC Finished A 00:04:19:030 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:19:030
18.  Philip O'connor Finished 00:04:19:036 0

18.  Philip O'connor -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:04:19:036
19.  Matthew Peace Otley CC Finished A 00:04:19:052 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:19:052
20.  Albie Jones North Cheshire Clarion Finished A 00:04:19:058 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:19:058
21.  Ryan Oldfield Cystic Fibrosis Race Finished A 00:04:19:098 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:19:098
22.  Joshua Jewitt Beeston Cycling Club Finished A 00:04:21:030 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:21:030
23.  Max Fitzgerald Finished 00:04:21:073 0

23.  Max Fitzgerald -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:04:21:073
23.  Daniel Phillips WORX Factory Racing Finished A 00:04:21:073 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:21:073
25.  Hudson Hendry Halesowen A & CC Finished A 00:04:22:013 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:22:013
26.  Sam Benson 4T+ Cyclopark Finished A 00:04:22:029 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:22:029
27.  Harley Widdowson Clancy Briggs Cycling Academy Finished A 00:04:22:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:22:055
28.  Struan Shaw Edinburgh RC Finished A 00:04:23:020 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:23:020
29.  Cian Howard Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:04:23:021 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:23:021
30.  Harry Hudson Matlock CC Finished A 00:04:23:071 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:23:071
31.  Bill Preston The Green Jersey CC Finished A 00:04:24:053 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:24:053
32.  Cillian Lewis Manilla Cycling Finished A 00:04:24:099 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:24:099
33.  Toby Tombs Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:04:25:035 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:25:035
34.  Gus Dutton VC Londres Finished A 00:04:25:045 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:25:045
35.  James Ingham The Green Jersey CC Finished A 00:04:25:048 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:25:048
36.  Ethan Squires Beeston Cycling Club Finished A 00:04:26:001 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:26:001
37.  Edward Home Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:04:26:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:26:010
38.  Benjamin Arey Clifton CC Finished A 00:04:26:016 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:26:016
39.  Evander Wishart HIVE Racing Finished A 00:04:26:058 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:26:058
40.  Samuel Abbott Cystic Fibrosis Race Finished A 00:04:26:097 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:26:097
41.  Zack Lowe Clifton CC Finished A 00:04:27:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:27:010
42.  Magnus Denwood Harrogate Nova CC Finished A 00:04:27:080 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:27:080
43.  Freddy Augsburger Cycling Club Hackney Finished A 00:04:28:007 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:28:007
44.  Oliver Thorpe RTD - J'sCycleShack Finished A 00:04:28:013 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:28:013
45.  Aaron Cocker RTD - J'sCycleShack Finished A 00:04:28:019 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:28:019
46.  Oscar Saxton Huddersfield Star Wheelers Finished A 00:04:28:053 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:28:053
47.  Mark Ketteringham Harrogate Nova CC Finished A 00:04:28:058 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:28:058
48.  Samuel Stewart-Ball ESV Manchester Finished A 00:04:28:078 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:28:078
49.  Elliott Holt Manilla Cycling Finished A 00:04:28:091 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:28:091
50.  Zack Miles Otley CC Finished A 00:04:29:015 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:29:015
51.  Orry Lund Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:04:29:052 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:29:052
52.  James Canham RTD - J'sCycleShack Finished A 00:04:29:099 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:29:099
53.  Oskar Everett Orwell Velo Finished A 00:04:30:015 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:30:015
54.  Dominic Dunwell Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:04:30:028 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:30:028
54.  Mikhail Gitnik VC Londres Finished A 00:04:30:028 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:30:028
56.  Elliot Speedie Edinburgh RC Finished A 00:04:30:062 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:30:062
57.  Luca Holmes Finished A 00:04:31:005 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:31:005
58.  James Beagley Harrogate Nova CC Finished A 00:04:33:058 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:33:058
59.  Harry Tozer Fenland Clarion CC Finished A 00:04:34:013 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:34:013
60.  Alec Sorby Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:04:34:016 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:34:016
61.  Matthew Bell Shibden Cycling Club Finished A 00:04:34:030 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:34:030
62.  Tom Davey Harrogate Nova CC Finished A 00:04:34:031 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:34:031
63.  Hugh Bi Finished 00:04:34:034 0

63.  Hugh Bi -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:04:34:034
64.  Thomas Lewis ROTOR Race Team Finished A 00:04:35:033 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:35:033
65.  Callum Mccaffrey Finished 00:04:35:080 0

65.  Callum Mccaffrey -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:04:35:080
66.  Alasdair Easton Edinburgh RC Finished A 00:04:35:087 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:35:087
67.  Huw Watkins Sprockets Cycle Club Finished A 00:04:36:032 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:36:032
68.  Cillian Owens Finished 00:04:36:063 0

68.  Cillian Owens -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:04:36:063
69.  Benjamin Myers Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:04:36:078 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:36:078
70.  Mikey Ratcliffe Sheffield Youth Cycling Club Finished A 00:04:37:028 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:37:028
71.  Dillon Air Ilkeston Cycle Club Finished A 00:04:38:004 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:38:004
72.  Jody Mills East Bradford Race Team Finished A 00:04:38:046 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:38:046
73.  Charlie Brennan ESV Manchester Finished A 00:04:38:058 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:38:058
74.  Alex Hodgkins Otley CC Finished A 00:04:38:059 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:38:059
75.  Sidney Dutton VC Londres Finished A 00:04:39:062 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:39:062
76.  Alex Hodgson Cog Set Papyrus Racing Club Finished A 00:04:40:003 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:40:003
77.  Fraser Cummings Matlock CC Finished A 00:04:41:023 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:41:023
78.  Ewan McGrath Cog Set Papyrus Racing Club Finished A 00:04:42:087 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:42:087
79.  Samuel Brownsword Solihull CC Finished A 00:04:44:038 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:44:038
80.  Vyaan Dhokia West Lothian Clarion CC Finished A 00:04:44:057 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:44:057
81.  Davey Allanson 360cycling Finished A 00:04:44:075 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:44:075
82.  Euan Ramsay Deeside Thistle CC Finished A 00:04:45:076 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:45:076
83.  Mason Bulfin Manilla Cycling Finished A 00:04:46:014 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:46:014
84.  Cypher Tindell Sprockets Cycle Club Finished A 00:04:46:028 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:46:028
85.  Charlie Holt ESV Manchester Finished A 00:04:46:089 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:46:089
86.  Alexander Sutton 360cycling Finished A 00:04:46:092 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:46:092
87.  Brodie Duncan West Lothian Clarion CC Finished A 00:04:47:066 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:47:066
88.  Kristipus Martinkus Finished 00:04:48:016 0

88.  Kristipus Martinkus -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:04:48:016
89.  Harper Johnson North Cheshire Clarion Finished A 00:04:49:053 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:49:053
90.  Jamie Kershaw Welland Valley CC Finished A 00:04:50:020 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:50:020
91.  Benjamin Freeman Leicester Forest CC Finished A 00:04:53:002 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:53:002
92.  Edward Hall Clifton CC Finished A 00:04:53:062 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:53:062
93.  Thomas Boyd ESV Manchester Finished A 00:04:53:084 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:53:084
93.  Ted Harvey Maindy Flyers CC Finished A 00:04:53:084 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:53:084
95.  Patrick Mannion ESV Manchester Finished A 00:04:54:048 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:54:048
96.  Kyran Levey Ignite Finished A 00:05:01:034 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:01:034
97.  Thomas Hassell ESV Manchester Finished A 00:05:07:061 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:07:061

U16 Girls S1

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Girls S1 - Results
1.  Millie Salmon Clifton CC Finished A 00:04:41:010 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:41:010
2.  Carys Blowers JRC-INTERFLON Race Team (2023) Finished A 00:04:43:024 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:43:024
3.  Anna Lloyd VC Londres Finished A 00:04:43:047 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:43:047
4.  Abigail Miller Clifton CC Finished A 00:04:44:054 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:44:054
5.  Ella Tandy Solihull CC Finished A 00:04:45:005 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:45:005
6.  Megan Cherry Origin Race Team Finished A 00:04:45:037 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:45:037
7.  Florence Griffin Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:04:45:053 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:45:053
8.  Erin Boothman East Kilbride Road Club Finished A 00:04:47:026 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:47:026
9.  Phoebe Taylor ESV Manchester Finished A 00:04:48:035 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:48:035
10.  Evie Smith Shibden Cycling Club Finished A 00:04:49:043 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:49:043
11.  Evie Hartley Ilkeston Cycle Club Finished A 00:04:49:052 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:49:052
12.  Jess Pickavance Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:04:49:066 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:49:066
13.  Kayla Dinnin Dumfries CC Finished A 00:04:49:094 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:49:094
14.  Becky Gardiner Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:04:50:077 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:50:077
15.  Maia Howell Matlock CC Finished A 00:04:50:094 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:50:094
16.  Mabli Phillips Maindy Flyers CC Finished A 00:04:56:003 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:56:003
17.  Iris Gray Welwyn Wheelers CC Finished A 00:04:56:092 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:56:092
18.  Ellie Mitchinson Montezuma's Race Team Finished A 00:04:57:093 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:57:093
19.  Elizabeth Wallace Lee Velo (South East London) Finished A 00:04:58:037 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:58:037
20.  Kate Murphy Finished 00:05:00:012 0

20.  Kate Murphy -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:05:00:012
21.  Ruby Blanc ESV Manchester Finished A 00:05:00:086 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:00:086
22.  Mya Doocey Finished 00:05:01:046 0

22.  Mya Doocey -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:05:01:046
23.  Grace Ward 365 Shutt Ridley (2023) Finished A 00:05:02:076 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:02:076
24.  Rebecca Carter Palmer Park Velo RT Finished A 00:05:03:005 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:03:005
25.  Megan Hughes Welwyn Wheelers CC Finished A 00:05:03:006 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:03:006
26.  Megan Lloyd Harry Middleton Cycling Club Finished A 00:05:05:071 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:05:071
27.  Sophie English Finished 00:05:06:005 0

27.  Sophie English -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:05:06:005
28.  Amelia Staunton Sprockets Cycle Club Finished A 00:05:06:082 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:06:082
29.  Ruby Isaac Welland Valley CC Finished A 00:05:07:048 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:07:048
30.  Sofia Brandon-Higgs Hafren CC Finished A 00:05:07:081 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:07:081
31.  Millie Dean 4T+ Cyclopark Finished A 00:05:07:087 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:07:087
32.  Seren Thomas Maindy Flyers CC Finished A 00:05:08:049 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:08:049
33.  Nikol Tesarova Avid Sport Finished A 00:05:08:050 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:08:050
34.  Rhiannon Dolan Finished 00:05:08:075 0

34.  Rhiannon Dolan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:05:08:075
35.  Bethany Goodwin Louth Cycle Centre RT Finished A 00:05:14:059 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:14:059
36.  Ayesha Vose ESV Manchester Finished A 00:05:15:052 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:15:052
37.  Aisha Gannon Finished 00:05:17:015 0

37.  Aisha Gannon -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:05:17:015
38.  Harriet Hendry Deeside Thistle CC Finished A 00:05:17:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:17:060
39.  Aoibhinn Sharkey Finished 00:05:18:077 0

39.  Aoibhinn Sharkey -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:05:18:077
40.  Thea Aitken Deeside Thistle CC Finished A 00:05:19:056 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:19:056
41.  Blake Charles Charlotteville CC Finished A 00:05:20:036 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:20:036
42.  Bibiane Ames Maindy Flyers CC Finished A 00:05:21:034 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:21:034
43.  Aoife O'donovan Finished 00:05:21:067 0

43.  Aoife O'donovan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:05:21:067
44.  Niamh Morgan Maindy Flyers CC Finished A 00:05:23:064 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:23:064
45.  Eleina McFadden East Bradford Race Team Finished A 00:05:23:093 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:23:093
46.  Eva Murphy Deeside Thistle CC Finished A 00:05:23:095 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:23:095
47.  Ffion Dolan Finished 00:05:25:004 0

47.  Ffion Dolan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:05:25:004
48.  Rianna Mahoney Woolwich CC Finished A 00:05:25:011 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:25:011
49.  Jessica Rich JRC-INTERFLON Race Team (2023) Finished A 00:05:26:013 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:26:013
50.  Abby Johnston Salt Ayre Cog Set Finished A 00:05:27:076 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:27:076
51.  Lola Stevenson Huddersfield Star Wheelers Finished A 00:05:27:099 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:27:099
52.  Tia Taylor Shibden Cycling Club Finished A 00:05:32:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:05:32:010
53.  Holly Mccaffrey Finished 00:05:36:033 0

53.  Holly Mccaffrey -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:05:36:033

U8 Boys S2

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U8 Boys S2 - Results
1.  Lorcan Lamont Finished E 00:05:38:093 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:05:38:093
2.  Murtaza Taimur VC Londres Finished E 00:05:38:093 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:05:38:093
3.  Jenson Baglow Team RL360 Isle Of Man Finished E 00:05:42:024 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:05:42:024
4.  Mitch Stewart SteppingStanes Youth Cycling C... Finished E 00:05:54:066 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:05:54:066
5.  Ethan Said Fibrax Fenwick's Wrexham Cycli... Finished E 00:05:58:012 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:05:58:012
6.  Harrison Northover Southborough & District Whls Finished E 00:06:04:039 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:06:04:039
7.  Mylo Wan Fenland Clarion CC Finished E 00:06:05:056 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:06:05:056
8.  Spencer Parry Shibden Cycling Club Finished E 00:06:33:074 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:06:33:074
9.  Theodore Bentley Salt Ayre Cog Set Finished E 00:06:42:003 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:06:42:003
10.  Franklin Berry Mid Lancs BMX Finished E 00:07:48:022 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:07:48:022
11.  Felix Hart Huddersfield Star Wheelers Finished E 00:07:52:059 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:07:52:059

U8 Girls S2

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U8 Girls S2 - Results
1.  Megan Smith North Cheshire Clarion Finished E 00:06:07:095 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:06:07:095
2.  Zoe Martin Royal Albert CC Finished E 00:06:15:066 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:06:15:066
3.  Kyla Richardson Annan Youth Cycling Club Finished E 00:07:17:066 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:07:17:066
4.  Sky Howarth Bury Clarion Cycling Club Finished E 00:08:00:082 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:08:00:082

U10 boys S2

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U10 boys S2 - Results
1.  Edward Peters Cheltenham Town Wheelers Finished D 00:11:31:059 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:11:31:059
2.  Benjamin Cunningham Finished 00:11:37:085 0

2.  Benjamin Cunningham -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:11:37:085
3.  Cobey Stewart SteppingStanes Youth Cycling C... Finished D 00:11:42:083 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:11:42:083
4.  Milo Banner Leicester Forest CC Finished D 00:12:11:053 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:12:11:053
5.  Oscar Northover Southborough & District Whls Finished D 00:12:21:089 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:12:21:089
6.  Riley Tonner Palmer Park Velo RT Finished D 00:12:21:089 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:12:21:089
7.  Ciaran Grimshaw Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:12:29:086 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:12:29:086
8.  Nathaniel Clegg ESV Manchester Finished D 00:12:29:086 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:12:29:086
9.  George Anthony Matlock CC Finished D 00:12:36:006 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:12:36:006
10.  Theo Carter Manilla Cycling Finished D 00:12:42:001 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:12:42:001
11.  Isaac Burns Maindy Flyers CC Finished D 00:12:43:011 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:12:43:011
12.  Bobby Cooper Clancy Briggs Cycling Academy Finished D 00:12:50:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:12:50:010
13.  Oliver Smith Cycle Sport Pendle Finished D 00:12:51:031 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:12:51:031
14.  James Fisher Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:12:52:057 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:12:52:057
15.  Haris Riaz Salt Ayre Cog Set Finished D 00:12:53:084 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:12:53:084
16.  Blake Richmond-Russell Stratford CC Finished D 00:12:57:002 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:12:57:002
17.  Austin Baglow Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:13:04:026 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:13:04:026
18.  Nathan Edmunds Stratford CC Finished D 00:13:12:064 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:13:12:064
19.  Henry Quaye Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:13:14:054 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:13:14:054
20.  Elliott Barron Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:13:17:037 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:13:17:037
21.  Benedict Sherriff Stratford CC Finished D 00:13:43:087 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:13:43:087
22.  Ted Dewhurst Salt Ayre Cog Set Finished D 00:14:01:018 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:14:01:018
23.  Noah Wordsworth Clifton CC Finished D 00:14:07:031 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:14:07:031
24.  Matthew Robertson Clifton CC Finished D 00:14:09:078 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:14:09:078
25.  Joel Nugent ESV Manchester Finished D 00:14:14:052 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:14:14:052
26.  Calum Campbell Deeside Thistle CC Finished D 00:14:17:080 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:14:17:080
27.  Oliver Hutchinson Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:14:17:080 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:14:17:080
28.  Luca Crawshaw Cycle Sport Pendle Finished D 00:14:21:012 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:14:21:012
29.  Austin Nelson Finished 00:14:25:029 0

29.  Austin Nelson -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:14:25:029
30.  Freddie Ball Deeside Thistle CC Finished D 00:14:46:083 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:14:46:083
31.  Cass Kendall North Cheshire Clarion Finished D 00:15:07:024 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:15:07:024
32.  William Jennings Clancy Briggs Cycling Academy Finished D 00:15:12:038 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:15:12:038
33.  Ollie Robinson Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:15:36:092 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:15:36:092
34.  Thomas Berry Mid Lancs BMX Finished D 00:15:59:045 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:15:59:045

U10 Girls S2

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U10 Girls S2 - Results
1.  Isabella Quaye Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:12:21:033 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:12:21:033
2.  Libby Winkley Shibden Cycling Club Finished D 00:12:39:051 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:12:39:051
3.  Erin Denwood Harrogate Nova CC Finished D 00:12:51:058 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:12:51:058
4.  Daisy Duffield Cwmcarn Paragon Cycling Club Finished D 00:13:56:072 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:13:56:072
5.  Alyssa Gitnik VC Londres Finished D 00:14:29:067 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:14:29:067
6.  Xenia Munoz-Fite Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:14:44:047 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:14:44:047
7.  Mehreen Taimur VC Londres Finished D 00:14:57:008 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:14:57:008
8.  Charlotte Brighouse North Cheshire Clarion Finished D 00:15:50:069 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:15:50:069
9.  Annabelle Whitehouse Wolverhampton Wheelers Finished D 00:15:52:052 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:15:52:052
10.  Annie Oxley Mid Shropshire Wheelers Finished D 00:16:19:024 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:16:19:024
11.  Lucia Osborn Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:16:41:034 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:16:41:034
12.  Isla McAuliffe North Cheshire Clarion Finished D 00:20:03:015 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:20:03:015

U12 boys S2

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U12 boys S2 - Results
1.  Josh Stewart SteppingStanes Youth Cycling C... Finished C 00:29:49:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:29:49:055
2.  Daniel Shipton Manilla Cycling Finished C 00:29:49:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:29:49:055
3.  Ethan Real Finished 00:29:57:066 0

3.  Ethan Real -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:29:57:066
4.  Laurie Dutton VC Londres Finished C 00:30:43:076 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:43:076
5.  Osian Phillips Maindy Flyers CC Finished C 00:30:47:041 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:47:041
6.  James Trippier Newport Shropshire CC Finished C 00:30:55:086 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:55:086
7.  Cody Bassett Derby Mercury RC Finished C 00:31:19:042 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:19:042
8.  Leo Walsh Salt Ayre Cog Set Finished C 00:31:34:058 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:34:058
9.  Jude White Mid Shropshire Wheelers Finished C 00:31:43:024 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:43:024
10.  Red Johnson North Cheshire Clarion Finished C 00:31:46:097 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:46:097
11.  Eamonn Postlethwaite ESV Manchester Finished C 00:31:54:057 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:54:057
12.  Tommy Bass Team RL360 Isle Of Man Finished C 00:32:05:026 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:32:05:026
13.  Oliver Mannion ESV Manchester Finished C 00:32:12:065 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:32:12:065
14.  Reuben Hart Huddersfield Star Wheelers Finished C 00:32:39:056 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:32:39:056
15.  William Butcher Lee Valley Youth Cycling Club Finished C 00:32:41:067 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:32:41:067
16.  Thomas MacLeod Stirling Bike Club Finished C 00:32:44:011 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:32:44:011
17.  Albert Winkley Shibden Cycling Club Finished C 00:32:47:070 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:32:47:070
18.  Bernat Munoz-Fite Team RL360 Isle Of Man Finished C 00:33:45:074 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:33:45:074
19.  Matthew Best Manilla Cycling Finished C 00:33:47:065 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:33:47:065
20.  Barnaby Smith GKR Racing Finished C 00:33:54:001 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:33:54:001
21.  Riley Mahoney Limited Edition Cycling Finished C 00:34:03:043 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:34:03:043
22.  Aidan Sherriff Stratford CC Finished C 00:34:08:095 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:34:08:095
23.  Sebastian Szarzynski Crawley Wheelers Finished C 00:34:10:030 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:34:10:030
24.  Callum Atkinson Discovery Junior Cycling Club Finished C 00:34:31:079 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:34:31:079
25.  Matthew Smith-Jackson Cockermouth Youth Cycling Club Finished C 00:35:04:012 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:35:04:012
26.  Lewis Bentley Holmfirth Cycling Club Finished C 00:35:10:007 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:35:10:007
27.  Nathaniel Obertelli Bolton Hot Wheels CC Finished C 00:35:18:021 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:35:18:021
28.  Mujtaba Taimur VC Londres Finished C 00:35:21:031 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:35:21:031
29.  Ethan Senyurek-Willis Cleveland Wheelers CC Finished C 00:35:44:005 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:35:44:005
30.  Dan O'sullivan Finished 00:36:07:061 0

30.  Dan O'sullivan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:36:07:061
31.  Gavin Buckley Finished 00:36:07:061 0

31.  Gavin Buckley -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:36:07:061
32.  Nicholas Cutler East Kilbride Road Club Finished C 00:36:07:061 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:36:07:061
33.  Jason Field Beeston RC Finished C 00:36:41:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:36:41:000
34.  Brodie Stewart ESV Manchester Finished C 00:36:44:008 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:36:44:008
35.  Charlie Brooks Manilla Cycling Finished C 00:36:52:096 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:36:52:096
36.  Pepe Lopez Thanet RC Finished C 00:36:53:097 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:36:53:097
37.  Tom Jennings Salt Ayre Cog Set Finished C 00:37:07:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:37:07:060
38.  Samuel Frankland Salt Ayre Cog Set Finished C 00:37:07:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:37:07:060
39.  Luke Johnston Salt Ayre Cog Set Finished C 00:37:07:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:37:07:060
40.  Harry Patterson 360cycling Finished C 00:37:29:008 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:37:29:008
41.  Zachary Heaton Salt Ayre Cog Set Finished C 00:29:52:003 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:29:52:003
42.  Griff Aitken Deeside Thistle CC Finished C 00:29:53:057 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:29:53:057
43.  Thomas Anderson Manilla Cycling Finished C 00:29:53:057 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:29:53:057
44.  Harry Jennings Salt Ayre Cog Set Finished C 00:30:22:083 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:22:083
45.  Joe Kendall North Cheshire Clarion Finished C 00:30:41:096 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:41:096
46.  Miles Hetherington Clifton CC Finished C 00:31:17:083 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:17:083
47.  Charles Parry ESV Manchester Finished C 00:31:33:061 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:33:061
48.  George Davies Manilla Cycling Finished C 00:31:49:062 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:49:062
49.  Sean Heverin Finished 00:32:16:011 0

49.  Sean Heverin -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:32:16:011
50.  Toby Leavis Derby Mercury RC Finished C 00:32:42:071 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:32:42:071
51.  Dylan Cadwallader 360cycling Finished C 00:33:00:052 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:33:00:052
52.  Luke Shipton Manilla Cycling Finished C 00:33:57:074 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:33:57:074
53.  Samuel Mills Bury Clarion Cycling Club Finished C 00:35:55:024 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:35:55:024

U12 Girls S2

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U12 Girls S2 - Results
1.  Harriet Butcher Lee Valley Youth Cycling Club Finished C 00:31:52:097 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:52:097
2.  Jess Duffield Cwmcarn Paragon Cycling Club Finished C 00:31:52:097 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:52:097
3.  Seraphina Green Sheffield Youth Cycling Club Finished C 00:33:54:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:33:54:055
4.  Annie Fearne Kirklees Cycling Academy Finished C 00:33:55:067 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:33:55:067
5.  Seraphina Clegg ESV Manchester Finished C 00:33:59:092 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:33:59:092
6.  Eliza Saxton Huddersfield Star Wheelers Finished C 00:34:11:019 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:34:11:019
7.  Emily Home Hillingdon Slipstreamers Finished C 00:35:50:091 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:35:50:091
8.  Olivia Marriott Derby Mercury RC Finished C 00:36:04:046 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:36:04:046
9.  Poppy Clayton Team RL360 Isle Of Man Finished C 00:36:08:007 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:36:08:007
10.  Emma Nicholson East Kilbride Road Club Finished C 00:36:08:007 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:36:08:007
11.  Katie Morgan Salt Ayre Cog Set Finished C 00:37:34:034 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:37:34:034
12.  Matilda Wilks Sotonia CC Finished C 00:37:42:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:37:42:055
13.  Rose Linehan Finished 00:37:46:075 0

13.  Rose Linehan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:37:46:075
14.  Iris Mcglynn Manilla Cycling Finished C 00:37:56:093 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:37:56:093
15.  Tillie Jennings Clancy Briggs Cycling Academy Finished C 00:37:58:043 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:37:58:043
16.  Catrin Thomas Maindy Flyers CC Finished C 00:38:04:081 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:38:04:081
17.  Annabelle Carter Manilla Cycling Finished C 00:38:20:083 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:38:20:083
18.  Caoilfhionn Foley Finished 00:32:03:038 0

18.  Caoilfhionn Foley -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:32:03:038
19.  Olivia Laing Southport CC Finished C 00:33:38:023 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:33:38:023
20.  Ciara O'donovan Finished 00:34:15:037 0

20.  Ciara O'donovan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:34:15:037
21.  Lily Neville Salt Ayre Cog Set Finished C 00:34:53:022 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:34:53:022
22.  Rosie Ratcliffe Sheffield Youth Cycling Club Finished C 00:36:09:085 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:36:09:085
23.  Lucy Leslie Salt Ayre Cog Set Finished C 00:34:43:070 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:34:43:070

U14 boys S2

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 boys S2 - Results
1.  Finlay Storrie Maindy Flyers CC Finished B 00:40:48:018 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:40:48:018
2.  Daniel Davies Maindy Flyers CC Finished B 00:40:49:088 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:40:49:088
3.  Steffan King Maindy Flyers CC Finished B 00:41:00:085 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:00:085
4.  Jamie Rabbett ESV Manchester Finished B 00:41:11:086 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:11:086
5.  Finley Hudson Matlock CC Finished B 00:41:14:089 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:14:089
6.  Noah White Mid Shropshire Wheelers Finished B 00:41:14:089 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:14:089
7.  Lucas Lillistone Avid Sport Finished B 00:41:24:097 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:24:097
8.  Daniel Minay Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:41:37:045 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:37:045
9.  Noah Smith GKR Racing Finished B 00:41:37:045 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:37:045
10.  Harrison Hendy Team HUP Finished B 00:41:40:054 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:40:054
11.  Cormac Denwood Harrogate Nova CC Finished B 00:41:43:008 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:43:008
12.  Freddie Winkley Shibden Cycling Club Finished B 00:41:43:008 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:43:008
13.  Rian Mccrystal Finished 00:41:44:064 0

13.  Rian Mccrystal -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:41:44:064
14.  Finlay Burns Maindy Flyers CC Finished B 00:41:48:061 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:48:061
15.  Thomas Wilks Sotonia CC Finished B 00:41:55:051 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:55:051
16.  Jake Bird Beeston Cycling Club Finished B 00:42:21:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:42:21:060
17.  Josh Mcclune Finished 00:42:21:060 0

17.  Josh Mcclune -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:42:21:060
18.  Tom Lane Finished 00:42:24:025 0

18.  Tom Lane -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:42:24:025
19.  Daniel Middlebrooke Otley CC Finished B 00:42:24:025 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:42:24:025
20.  Osian Rowe Maindy Flyers CC Finished B 00:42:24:025 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:42:24:025
21.  James Logue Finished 00:42:24:025 0

21.  James Logue -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:42:24:025
22.  Xander Brandon-Higgs Hafren CC Finished B 00:42:56:019 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:42:56:019
23.  Archie Whittemore Clifton CC Finished B 00:43:20:044 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:20:044
24.  Joel Gibbon Hetton Hawks Cycling Club Finished B 00:43:20:044 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:20:044
25.  Lewis Anderson Manilla Cycling Finished B 00:43:20:044 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:20:044
26.  Innes Long Deeside Thistle CC Finished B 00:43:27:034 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:27:034
27.  Billy Ladle Secret-Training.cc Finished B 00:43:27:034 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:27:034
28.  Ewan Whiting Manilla Cycling Finished B 00:43:46:036 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:46:036
29.  Andrew Levinson Edinburgh RC Finished B 00:43:47:063 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:47:063
30.  Zach Jones Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:43:51:029 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:51:029
31.  Samuel Freeman Beeston Cycling Club Finished B 00:43:52:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:52:090
32.  Otto Allison Charlotteville CC Finished B 00:44:05:093 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:44:05:093
33.  Asher Gray Welwyn Wheelers CC Finished B 00:44:13:038 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:44:13:038
34.  Benjamin Whitehouse Wolverhampton Wheelers Finished B 00:44:25:006 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:44:25:006
35.  Malakhi Bailey Halesowen A & CC Finished B 00:44:27:044 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:44:27:044
36.  George Collins Schils - Doltcini Racing Team Finished B 00:44:39:054 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:44:39:054
37.  Reuben McLardie Johnstone Wheelers Cycling Clu... Finished B 00:44:52:086 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:44:52:086
38.  Thomas Hutchinson Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:45:07:097 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:07:097
39.  Cameron Hounsell Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:45:34:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:34:060
40.  Sammy Baker Palmer Park Velo RT Finished B 00:46:47:085 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:46:47:085
41.  Hedd Griffiths Maindy Flyers CC Finished B 00:46:51:085 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:46:51:085
42.  Daniel Branford Poole Wheelers CC Finished B 00:46:58:008 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:46:58:008
43.  Andrew Field Beeston RC Finished B 00:47:33:035 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:47:33:035
44.  Jake Davidson Manilla Cycling Finished B 00:47:33:035 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:47:33:035
45.  Felix Lopez Thanet RC Finished B 00:48:28:022 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:48:28:022
46.  Charlie Porter ESV Manchester Finished B 00:48:34:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:48:34:000
47.  Oliver Liptrot Graham Weigh Racing Finished B 00:41:12:098 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:12:098
48.  Finley Staunton Sprockets Cycle Club Finished B 00:41:12:098 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:12:098
49.  Thomas Nabb Otley CC Finished B 00:41:47:024 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:47:024
50.  Charlie Shalders Stratford CC Finished B 00:41:55:056 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:55:056
51.  Morris Mabe Leicester Forest CC Finished B 00:42:02:003 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:42:02:003
52.  Theo Mcfadden East Bradford Race Team Finished B 00:42:03:026 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:42:03:026
53.  Tom Oxley Mid Shropshire Wheelers Finished B 00:42:10:037 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:42:10:037
54.  Ted Carey Harrogate Nova CC Finished B 00:42:11:069 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:42:11:069
55.  Ciaran Ho Hadleigh Cycling Club Finished B 00:42:53:001 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:42:53:001
56.  Toby Diggins Finished 00:43:05:027 0

56.  Toby Diggins -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:43:05:027
57.  Hugh Osborn Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:44:21:050 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:44:21:050
58.  Olly Booth Cog Set Papyrus Racing Club Finished B 00:44:32:056 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:44:32:056
59.  Alex MacInnes Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:45:48:091 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:48:091
60.  Jos Robson Sotonia CC Finished B 00:46:22:044 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:46:22:044
--- James Saunders Wyre Forest CRC Did not finish B --- 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: B

U14 girls S2

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 girls S2 - Results
1.  Melanie Rowe Deeside Thistle CC Finished B 00:36:53:098 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:36:53:098
2.  Peggy Knox ViCiOUS VELO Finished B 00:37:23:029 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:37:23:029
3.  Emer Heverin Finished 00:37:58:004 0

3.  Emer Heverin -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:37:58:004
4.  Katie Robertson Clifton CC Finished B 00:37:59:046 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:37:59:046
5.  Eloise Ward Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:37:59:046 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:37:59:046
6.  Grace Upshall Poole Wheelers CC Finished B 00:37:59:046 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:37:59:046
7.  Abi Clayton Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:37:59:046 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:37:59:046
8.  Ava Luce Deeside Thistle CC Finished B 00:37:59:046 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:37:59:046
9.  Olivia Smallshaw Shibden Cycling Club Finished B 00:38:07:001 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:38:07:001
10.  Millie Boothman Glasgow Riderz Finished B 00:38:09:075 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:38:09:075
11.  Aalia Clay VC Londres Finished B 00:38:17:017 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:38:17:017
12.  Rose Lewis Halesowen A & CC Finished B 00:38:27:095 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:38:27:095
13.  Katie Lawson Secret-Training.cc Finished B 00:39:18:031 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:18:031
13.  Lily-Ann Scott Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:39:18:031 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:18:031
15.  Yamina Clay VC Londres Finished B 00:39:40:033 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:40:033
16.  Melissa Moscrop ESV Manchester Finished B 00:39:48:097 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:48:097
17.  Zara Main Deeside Thistle CC Finished B 00:39:53:012 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:53:012
18.  Carys Hughes Maindy Flyers CC Finished B 00:40:03:092 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:40:03:092
19.  Jaime Downing Wolverhampton Wheelers Finished B 00:40:47:059 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:40:47:059
20.  Tilly Hofert Clifton CC Finished B 00:40:54:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:40:54:010
21.  Eve Fairbairn Discovery Junior Cycling Club Finished B 00:41:08:009 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:08:009
22.  Izabel Young Shibden Cycling Club Finished B 00:41:30:045 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:30:045
23.  Kasey Park Edinburgh RC Finished B 00:41:33:099 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:33:099
24.  Esmee Bone Welwyn Wheelers CC Finished B 00:41:49:052 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:49:052
25.  Emma Campbell Deeside Thistle CC Finished B 00:41:49:052 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:49:052
26.  Annabelle Griffiths Marsh Tracks Racing - Trek Finished B 00:42:15:091 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:42:15:091
27.  Florence Wood Maindy Flyers CC Finished B 00:42:29:074 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:42:29:074
28.  Grace Robinson Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:43:30:011 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:30:011
29.  Sophia Brooks Manilla Cycling Finished B 00:43:39:007 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:39:007
30.  Molly Watson Manilla Cycling Finished B 00:44:19:080 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:44:19:080
31.  Muireann Fenton Finished 00:44:31:036 0

31.  Muireann Fenton -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:44:31:036
32.  Rosie Wingate Liv Cycling Club - Halo Films Finished B 00:44:34:041 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:44:34:041
33.  Eva-Joan Leavis Derby Mercury RC Finished B 00:45:07:022 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:07:022
34.  Sophie Smith-Jackson Cockermouth Youth Cycling Club Finished B 00:37:07:001 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:37:07:001
35.  Isla Woolf Team Empella Finished B 00:39:13:073 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:13:073
36.  Georgia Lovett Palmer Park Velo RT Finished B 00:40:30:025 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:40:30:025

U16 boys S2

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 boys S2 - Results
1.  Harry Hudson Matlock CC Finished A 00:46:36:005 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:46:36:005
2.  Jamie Stewart Shibden Cycling Club Finished A 00:46:42:048 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:46:42:048
3.  Struan Shaw Edinburgh RC Finished A 00:46:42:048 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:46:42:048
4.  David Gaffney Finished 00:46:51:088 0

4.  David Gaffney -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:46:51:088
5.  William Curphey Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:46:54:085 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:46:54:085
6.  Cian Howard Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:47:03:044 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:03:044
7.  Leon Atkins Welwyn Wheelers CC Finished A 00:47:18:093 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:18:093
8.  James Sweeney Edinburgh RC Finished A 00:47:18:093 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:18:093
9.  Matthew Kent Beeston Cycling Club Finished A 00:47:18:093 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:18:093
10.  Oliver Gill Poole Wheelers CC Finished A 00:47:21:055 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:21:055
11.  Matthew Peace Otley CC Finished A 00:47:21:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:21:055
12.  James Beagley Harrogate Nova CC Finished A 00:47:21:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:21:055
13.  Gus Dutton VC Londres Finished A 00:47:21:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:21:055
14.  Luca Bednarek Kirklees Cycling Academy Finished A 00:47:21:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:21:055
15.  Matthew Bell Shibden Cycling Club Finished A 00:47:21:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:21:055
16.  Charlie Hoyle Ashfield RC Finished A 00:47:21:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:21:055
17.  Evander Wishart HIVE Racing Finished A 00:47:21:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:21:055
18.  Louis Herring Ilkley Cycling Club Finished A 00:47:21:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:21:055
19.  Thomas Lewis ROTOR Race Team Finished A 00:47:21:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:21:055
20.  James Kinrade Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:47:21:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:21:055
21.  Henry Hobbs Welwyn Wheelers CC Finished A 00:47:21:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:21:055
22.  Ethan Squires Beeston Cycling Club Finished A 00:47:26:058 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:26:058
23.  Alec Rowles Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:47:26:058 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:26:058
24.  Albie Jones North Cheshire Clarion Finished A 00:47:29:077 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:29:077
25.  Sam Benson 4T+ Cyclopark Finished A 00:47:29:077 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:29:077
26.  Connor Murphy Finished 00:47:29:077 0

26.  Connor Murphy -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:47:29:077
27.  Daniel Thompson Cleveland Wheelers CC Finished A 00:47:29:077 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:29:077
28.  Magnus Denwood Harrogate Nova CC Finished A 00:47:33:016 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:33:016
29.  Aaron Cocker RTD - J'sCycleShack Finished A 00:47:33:016 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:33:016
30.  Mackenzie Riley Shibden Cycling Club Finished A 00:47:33:016 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:33:016
31.  Harley Widdowson Clancy Briggs Cycling Academy Finished A 00:47:33:016 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:33:016
32.  Ryan Oldfield Cystic Fibrosis Race Finished A 00:47:33:016 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:33:016
33.  Samuel Stewart-Ball ESV Manchester Finished A 00:47:33:016 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:33:016
34.  Orry Lund Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:48:34:017 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:48:34:017
35.  Alec Sorby Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:48:34:017 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:48:34:017
36.  Daniel Phillips WORX Factory Racing Finished A 00:48:39:087 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:48:39:087
37.  Dillon Air Ilkeston Cycle Club Finished A 00:48:39:087 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:48:39:087
38.  Alex Hodgkins Otley CC Finished A 00:49:09:081 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:49:09:081
39.  Oscar Saxton Huddersfield Star Wheelers Finished A 00:49:16:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:49:16:010
40.  Samuel Abbott Cystic Fibrosis Race Finished A 00:49:19:052 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:49:19:052
41.  Oskar Everett Orwell Velo Finished A 00:49:27:084 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:49:27:084
42.  Elliot Speedie Edinburgh RC Finished A 00:49:39:079 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:49:39:079
43.  Zack Lowe Clifton CC Finished A 00:49:58:014 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:49:58:014
44.  Max Fitzgerald Finished 00:50:31:005 0

44.  Max Fitzgerald -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:50:31:005
45.  James Canham RTD - J'sCycleShack Finished A 00:50:31:005 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:50:31:005
46.  Zack Miles Otley CC Finished A 00:50:32:057 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:50:32:057
47.  Casey Humber-Kelly VC Deal Finished A 00:50:56:073 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:50:56:073
48.  Mark Ketteringham Harrogate Nova CC Finished A 00:51:05:034 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:51:05:034
49.  Joshua Jewitt Beeston Cycling Club Finished A 00:51:13:034 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:51:13:034
50.  Cillian Lewis Manilla Cycling Finished A 00:51:19:009 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:51:19:009
51.  Toby Tombs Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:51:29:022 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:51:29:022
52.  Jody Mills East Bradford Race Team Finished A 00:51:42:063 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:51:42:063
53.  Harper Johnson North Cheshire Clarion Finished A 00:51:48:064 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:51:48:064
54.  Samuel Brownsword Solihull CC Finished A 00:51:56:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:51:56:010
55.  Edward Home Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:52:04:037 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:52:04:037
56.  Fraser Cummings Matlock CC Finished A 00:52:06:076 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:52:06:076
57.  Benjamin Arey Clifton CC Finished A 00:52:06:076 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:52:06:076
58.  Tom Davey Harrogate Nova CC Finished A 00:52:09:012 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:52:09:012
59.  Oliver Thorpe RTD - J'sCycleShack Finished A 00:52:18:037 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:52:18:037
60.  Elliott Holt Manilla Cycling Finished A 00:52:46:015 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:52:46:015
61.  Hugh Bird Cog Set Papyrus Racing Club Finished A 00:46:46:089 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:46:46:089
62.  Philip O'connor Finished 00:46:51:070 0

62.  Philip O'connor -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:46:51:070
63.  Cypher Tindell Sprockets Cycle Club Finished A 00:47:01:077 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:01:077
64.  Alasdair Easton Edinburgh RC Finished A 00:47:09:003 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:09:003
65.  Huw Watkins Sprockets Cycle Club Finished A 00:47:10:077 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:10:077
66.  Mason Bulfin Manilla Cycling Finished A 00:47:11:079 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:11:079
67.  Freddy Augsburger Cycling Club Hackney Finished A 00:47:11:079 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:11:079
68.  Alexander Sutton 360cycling Finished A 00:47:11:079 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:11:079
69.  Sidney Dutton VC Londres Finished A 00:47:14:082 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:14:082
70.  Brodie Duncan West Lothian Clarion CC Finished A 00:47:14:082 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:14:082
71.  Callum Mccaffrey Finished 00:47:17:082 0

71.  Callum Mccaffrey -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:47:17:082
72.  Luca Holmes Finished A 00:47:32:004 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:32:004
73.  Mikey Ratcliffe Sheffield Youth Cycling Club Finished A 00:48:02:056 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:48:02:056
74.  Davey Allanson 360cycling Finished A 00:48:33:066 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:48:33:066
75.  Harry Tozer Fenland Clarion CC Finished A 00:48:59:098 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:48:59:098
76.  Mikhail Gitnik VC Londres Finished A 00:49:01:051 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:49:01:051
77.  Charlie Brennan ESV Manchester Finished A 00:49:03:019 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:49:03:019
78.  Euan Ramsay Deeside Thistle CC Finished A 00:49:04:079 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:49:04:079
79.  Edward Hall Clifton CC Finished A 00:49:14:047 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:49:14:047
80.  Patrick Mannion ESV Manchester Finished A 00:49:28:097 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:49:28:097
81.  Cillian Owens Finished 00:49:28:097 0

81.  Cillian Owens -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:49:28:097
82.  Jamie Kershaw Welland Valley CC Finished A 00:50:08:027 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:50:08:027
83.  Benjamin Myers Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:50:31:071 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:50:31:071
84.  Kristipus Martinkus Finished 00:51:08:096 0

84.  Kristipus Martinkus -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:51:08:096
85.  Vyaan Dhokia West Lothian Clarion CC Finished A 00:51:48:004 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:51:48:004
86.  Charlie Holt ESV Manchester Finished A 00:52:02:022 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:52:02:022
87.  Benjamin Freeman Leicester Forest CC Finished A 00:52:25:045 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:52:25:045
88.  Hudson Hendry Halesowen A & CC Finished A 00:52:56:004 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:52:56:004
89.  Ted Harvey Maindy Flyers CC Finished A 00:53:47:012 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:53:47:012
90.  Kyran Levey Ignite Finished A 00:46:38:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:46:38:060
91.  Alex Hodgson Cog Set Papyrus Racing Club Finished A 00:46:46:032 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:46:46:032
92.  Thomas Hassell ESV Manchester Finished A 00:48:58:034 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:48:58:034
93.  Thomas Boyd ESV Manchester Finished A 00:48:58:034 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:48:58:034
94.  Ewan McGrath Cog Set Papyrus Racing Club Finished A 00:47:42:084 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:47:42:084
--- Dominic Dunwell Team RL360 Isle Of Man Did not finish A --- 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: A

U16 girls S2

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 girls S2 - Results
1.  Ella Tandy Solihull CC Finished A 00:48:49:004 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:48:49:004
2.  Abigail Miller Clifton CC Finished A 00:49:00:075 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:49:00:075
3.  Becky Gardiner Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:49:00:075 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:49:00:075
4.  Mabli Phillips Maindy Flyers CC Finished A 00:49:00:075 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:49:00:075
5.  Ruby Isaac Welland Valley CC Finished A 00:49:08:030 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:49:08:030
6.  Ellie Mitchinson Montezuma's Race Team Finished A 00:49:15:018 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:49:15:018
7.  Evie Hartley Ilkeston Cycle Club Finished A 00:49:15:018 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:49:15:018
8.  Jess Pickavance Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:49:16:072 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:49:16:072
9.  Maia Howell Matlock CC Finished A 00:49:52:010 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:49:52:010
10.  Evie Smith Shibden Cycling Club Finished A 00:50:13:011 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:50:13:011
11.  Phoebe Taylor ESV Manchester Finished A 00:50:16:049 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:50:16:049
12.  Megan Cherry Origin Race Team Finished A 00:50:24:036 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:50:24:036
13.  Anna Lloyd VC Londres Finished A 00:51:10:054 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:51:10:054
14.  Carys Blowers JRC-INTERFLON Race Team (2023) Finished A 00:51:17:001 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:51:17:001
15.  Florence Griffin Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:51:19:094 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:51:19:094
16.  Ruby Blanc ESV Manchester Finished A 00:51:22:053 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:51:22:053
17.  Elizabeth Wallace Lee Velo (South East London) Finished A 00:51:26:084 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:51:26:084
18.  Kate Murphy Finished 00:51:38:034 0

18.  Kate Murphy -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:51:38:034
19.  Amelia Staunton Sprockets Cycle Club Finished A 00:53:06:095 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:53:06:095
20.  Megan Hughes Welwyn Wheelers CC Finished A 00:53:06:095 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:53:06:095
21.  Grace Ward 365 Shutt Ridley (2023) Finished A 00:53:08:084 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:53:08:084
22.  Sofia Brandon-Higgs Hafren CC Finished A 00:53:12:022 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:53:12:022
23.  Rebecca Carter Palmer Park Velo RT Finished A 00:53:14:066 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:53:14:066
24.  Megan Lloyd Harry Middleton Cycling Club Finished A 00:53:16:044 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:53:16:044
25.  Sophie English Finished 00:53:18:002 0

25.  Sophie English -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:53:18:002
26.  Aisha Gannon Finished 00:53:19:058 0

26.  Aisha Gannon -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:53:19:058
27.  Harriet Hendry Deeside Thistle CC Finished A 00:53:19:058 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:53:19:058
28.  Iris Gray Welwyn Wheelers CC Finished A 00:53:24:098 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:53:24:098
29.  Rianna Mahoney Woolwich CC Finished A 00:54:10:043 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:54:10:043
30.  Ayesha Vose ESV Manchester Finished A 00:54:40:071 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:54:40:071
31.  Nikol Tesarova Avid Sport Finished A 00:54:53:094 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:54:53:094
32.  Kayla Dinnin Dumfries CC Finished A 00:55:41:064 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:55:41:064
33.  Aoife O'donovan Finished 00:55:51:078 0

33.  Aoife O'donovan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:55:51:078
34.  Bibiane Ames Maindy Flyers CC Finished A 00:48:52:025 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:48:52:025
35.  Mya Doocey Finished 00:48:52:025 0

35.  Mya Doocey -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:48:52:025
36.  Millie Dean 4T+ Cyclopark Finished A 00:48:52:025 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:48:52:025
37.  Seren Thomas Maindy Flyers CC Finished A 00:48:52:025 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:48:52:025
38.  Rhiannon Dolan Finished 00:48:54:063 0

38.  Rhiannon Dolan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:48:54:063
39.  Eva Murphy Deeside Thistle CC Finished A 00:48:56:053 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:48:56:053
40.  Millie Salmon Clifton CC Finished A 00:49:14:062 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:49:14:062
41.  Thea Aitken Deeside Thistle CC Finished A 00:49:57:061 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:49:57:061
42.  Bethany Goodwin Louth Cycle Centre RT Finished A 00:50:30:019 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:50:30:019
43.  Lola Stevenson Huddersfield Star Wheelers Finished A 00:50:42:077 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:50:42:077
44.  Niamh Morgan Maindy Flyers CC Finished A 00:50:45:089 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:50:45:089
45.  Tia Taylor Shibden Cycling Club Finished A 00:50:51:027 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:50:51:027
46.  Holly Mccaffrey Finished 00:51:55:042 0

46.  Holly Mccaffrey -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:51:55:042
47.  Blake Charles Charlotteville CC Finished A 00:52:26:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:52:26:090
48.  Aoibhinn Sharkey Finished 00:52:45:079 0

48.  Aoibhinn Sharkey -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:52:45:079
49.  Eleina McFadden East Bradford Race Team Finished A 00:54:11:034 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:54:11:034
50.  Ffion Dolan Finished 00:54:31:064 0

50.  Ffion Dolan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:54:31:064
51.  Abby Johnston Salt Ayre Cog Set Finished A 00:54:36:059 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:54:36:059
--- Jessica Rich JRC-INTERFLON Race Team (2023) Did not finish A --- 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: A

U8 boys S3

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U8 boys S3 - Results
1.  Harrison Northover Southborough & District Whls Finished E 00:20:07:001 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:20:07:001
2.  Jenson Baglow Team RL360 Isle Of Man Finished E 00:20:07:001 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:20:07:001
3.  Ethan Said Fibrax Fenwick's Wrexham Cycli... Finished E 00:20:07:001 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:20:07:001
4.  Mitch Stewart SteppingStanes Youth Cycling C... Finished E 00:20:07:001 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:20:07:001
5.  Lorcan Lamont Finished E 00:20:08:082 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:20:08:082
6.  Theodore Bentley Salt Ayre Cog Set Finished E 00:21:23:095 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:21:23:095
7.  Murtaza Taimur VC Londres Finished E 00:21:49:094 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:21:49:094
8.  Mylo Wan Fenland Clarion CC Finished E 00:22:03:007 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:22:03:007
9.  Felix Hart Huddersfield Star Wheelers Finished E 00:21:11:053 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:21:11:053
10.  Franklin Berry Mid Lancs BMX Finished E 00:22:39:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:22:39:060

U8 Girls S3

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U8 Girls S3 - Results
1.  Megan Smith North Cheshire Clarion Finished E 00:21:24:021 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:21:24:021
2.  Zoe Martin Royal Albert CC Finished E 00:22:33:081 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:22:33:081
3.  Kyla Richardson Annan Youth Cycling Club Finished E 00:23:24:057 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:23:24:057
4.  Sky Howarth Bury Clarion Cycling Club Finished E 00:21:30:083 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: E | Time: 00:21:30:083

U10 boys S3

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U10 boys S3 - Results
1.  Edward Peters Cheltenham Town Wheelers Finished D 00:20:20:059 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:20:20:059
2.  Cobey Stewart SteppingStanes Youth Cycling C... Finished D 00:20:20:059 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:20:20:059
3.  Oscar Northover Southborough & District Whls Finished D 00:20:22:084 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:20:22:084
4.  Ciaran Grimshaw Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:20:22:084 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:20:22:084
5.  Benjamin Cunningham Finished 00:20:22:084 0

5.  Benjamin Cunningham -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:20:22:084
6.  Milo Banner Leicester Forest CC Finished D 00:20:26:034 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:20:26:034
7.  Benedict Sherriff Stratford CC Finished D 00:20:54:003 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:20:54:003
8.  Isaac Burns Maindy Flyers CC Finished D 00:20:54:003 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:20:54:003
9.  Oliver Smith Cycle Sport Pendle Finished D 00:20:54:003 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:20:54:003
10.  Theo Carter Manilla Cycling Finished D 00:20:54:003 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:20:54:003
11.  Matthew Robertson Clifton CC Finished D 00:20:56:050 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:20:56:050
12.  Nathaniel Clegg ESV Manchester Finished D 00:20:59:023 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:20:59:023
13.  Riley Tonner Palmer Park Velo RT Finished D 00:21:01:009 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:21:01:009
14.  George Anthony Matlock CC Finished D 00:21:01:009 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:21:01:009
15.  Austin Baglow Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:21:01:009 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:21:01:009
16.  Nathan Edmunds Stratford CC Finished D 00:21:04:033 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:21:04:033
17.  Blake Richmond-Russell Stratford CC Finished D 00:21:25:078 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:21:25:078
18.  Joel Nugent ESV Manchester Finished D 00:22:08:043 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:22:08:043
19.  James Fisher Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:22:08:043 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:22:08:043
20.  Henry Quaye Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:22:08:043 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:22:08:043
21.  Elliott Barron Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:22:08:043 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:22:08:043
22.  Haris Riaz Salt Ayre Cog Set Finished D 00:22:12:092 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:22:12:092
23.  Freddie Ball Deeside Thistle CC Finished D 00:22:14:071 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:22:14:071
24.  Oliver Hutchinson Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:22:17:003 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:22:17:003
25.  Calum Campbell Deeside Thistle CC Finished D 00:22:19:004 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:22:19:004
26.  Noah Wordsworth Clifton CC Finished D 00:22:20:088 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:22:20:088
27.  Bobby Cooper Clancy Briggs Cycling Academy Finished D 00:22:31:098 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:22:31:098
28.  Luca Crawshaw Cycle Sport Pendle Finished D 00:20:36:094 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:20:36:094
29.  William Jennings Clancy Briggs Cycling Academy Finished D 00:20:36:094 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:20:36:094
30.  Ollie Robinson Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:20:38:054 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:20:38:054
31.  Austin Nelson Finished 00:20:39:088 0

31.  Austin Nelson -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:20:39:088
32.  Ted Dewhurst Salt Ayre Cog Set Finished D 00:20:43:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:20:43:055
33.  Thomas Berry Mid Lancs BMX Finished D 00:20:50:064 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:20:50:064
34.  Cass Kendall North Cheshire Clarion Finished D 00:21:46:081 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:21:46:081

U10 Girls S3

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U10 Girls S3 - Results
1.  Erin Denwood Harrogate Nova CC Finished D 00:20:55:050 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:20:55:050
2.  Isabella Quaye Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:20:55:050 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:20:55:050
3.  Libby Winkley Shibden Cycling Club Finished D 00:21:01:002 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:21:01:002
4.  Daisy Duffield Cwmcarn Paragon Cycling Club Finished D 00:22:13:055 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:22:13:055
5.  Alyssa Gitnik VC Londres Finished D 00:23:31:095 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:23:31:095
6.  Mehreen Taimur VC Londres Finished D 00:21:02:011 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:21:02:011
7.  Xenia Munoz-Fite Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:21:34:015 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:21:34:015
8.  Charlotte Brighouse North Cheshire Clarion Finished D 00:21:47:019 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:21:47:019
9.  Annabelle Whitehouse Wolverhampton Wheelers Finished D 00:21:47:019 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:21:47:019
10.  Lucia Osborn Team RL360 Isle Of Man Finished D 00:22:53:057 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:22:53:057
11.  Isla McAuliffe North Cheshire Clarion Finished D 00:22:11:049 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: D | Time: 00:22:11:049
--- Annie Oxley Mid Shropshire Wheelers Did not finish D --- 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: D

U12 boys S3

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U12 boys S3 - Results
1.  Ethan Real Finished 00:29:13:015 0

1.  Ethan Real -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:29:13:015
2.  Daniel Shipton Manilla Cycling Finished C 00:29:13:015 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:29:13:015
3.  Josh Stewart SteppingStanes Youth Cycling C... Finished C 00:29:13:015 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:29:13:015
4.  Laurie Dutton VC Londres Finished C 00:29:50:043 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:29:50:043
5.  Cody Bassett Derby Mercury RC Finished C 00:29:50:043 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:29:50:043
6.  Osian Phillips Maindy Flyers CC Finished C 00:29:50:043 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:29:50:043
7.  James Trippier Newport Shropshire CC Finished C 00:29:50:043 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:29:50:043
8.  Mujtaba Taimur VC Londres Finished C 00:30:48:056 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:48:056
9.  Tommy Bass Team RL360 Isle Of Man Finished C 00:30:48:056 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:48:056
10.  Eamonn Postlethwaite ESV Manchester Finished C 00:30:48:056 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:48:056
11.  Matthew Best Manilla Cycling Finished C 00:30:48:056 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:48:056
12.  Leo Walsh Salt Ayre Cog Set Finished C 00:30:48:056 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:48:056
13.  Red Johnson North Cheshire Clarion Finished C 00:30:48:056 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:48:056
14.  Barnaby Smith GKR Racing Finished C 00:30:52:032 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:52:032
15.  Jude White Mid Shropshire Wheelers Finished C 00:30:52:032 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:52:032
16.  Aidan Sherriff Stratford CC Finished C 00:31:28:088 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:28:088
17.  Bernat Munoz-Fite Team RL360 Isle Of Man Finished C 00:31:28:088 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:28:088
18.  Lewis Bentley Holmfirth Cycling Club Finished C 00:31:28:088 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:28:088
19.  Oliver Mannion ESV Manchester Finished C 00:31:28:088 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:28:088
20.  Ethan Senyurek-Willis Cleveland Wheelers CC Finished C 00:31:28:088 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:28:088
21.  Brodie Stewart ESV Manchester Finished C 00:31:30:093 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:30:093
22.  Albert Winkley Shibden Cycling Club Finished C 00:31:30:093 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:30:093
23.  William Butcher Lee Valley Youth Cycling Club Finished C 00:31:32:085 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:32:085
24.  Reuben Hart Huddersfield Star Wheelers Finished C 00:31:32:085 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:32:085
25.  Riley Mahoney Limited Edition Cycling Finished C 00:29:56:067 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:29:56:067
26.  Matthew Smith-Jackson Cockermouth Youth Cycling Club Finished C 00:29:57:089 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:29:57:089
27.  Thomas MacLeod Stirling Bike Club Finished C 00:29:57:089 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:29:57:089
28.  Nathaniel Obertelli Bolton Hot Wheels CC Finished C 00:29:57:089 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:29:57:089
29.  Luke Johnston Salt Ayre Cog Set Finished C 00:29:57:089 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:29:57:089
30.  Callum Atkinson Discovery Junior Cycling Club Finished C 00:30:01:023 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:01:023
31.  Dan O'sullivan Finished 00:30:01:023 0

31.  Dan O'sullivan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:30:01:023
32.  Charlie Brooks Manilla Cycling Finished C 00:30:01:023 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:01:023
33.  Sebastian Szarzynski Crawley Wheelers Finished C 00:30:01:023 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:01:023
34.  Harry Patterson 360cycling Finished C 00:30:01:023 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:01:023
35.  Jason Field Beeston RC Finished C 00:30:01:023 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:01:023
36.  Samuel Frankland Salt Ayre Cog Set Finished C 00:30:01:023 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:01:023
37.  Sean Heverin Finished 00:30:39:091 0

37.  Sean Heverin -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:30:39:091
38.  Tom Jennings Salt Ayre Cog Set Finished C 00:30:56:094 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:56:094
39.  Harry Jennings Salt Ayre Cog Set Finished C 00:30:56:094 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:56:094
40.  Thomas Anderson Manilla Cycling Finished C 00:30:56:094 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:56:094
41.  Zachary Heaton Salt Ayre Cog Set Finished C 00:31:02:012 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:02:012
42.  Gavin Buckley Finished 00:31:05:095 0

42.  Gavin Buckley -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:31:05:095
43.  Toby Leavis Derby Mercury RC Finished C 00:31:07:037 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:07:037
44.  Griff Aitken Deeside Thistle CC Finished C 00:31:07:037 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:07:037
45.  Pepe Lopez Thanet RC Finished C 00:31:07:037 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:07:037
46.  Nicholas Cutler East Kilbride Road Club Finished C 00:29:30:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:29:30:060
47.  Joe Kendall North Cheshire Clarion Finished C 00:29:47:082 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:29:47:082
48.  Miles Hetherington Clifton CC Finished C 00:29:53:071 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:29:53:071
49.  Luke Shipton Manilla Cycling Finished C 00:30:41:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:41:060
50.  George Davies Manilla Cycling Finished C 00:31:49:037 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:49:037
51.  Dylan Cadwallader 360cycling Finished C 00:30:23:072 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:23:072
52.  Samuel Mills Bury Clarion Cycling Club Finished C 00:31:07:072 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:07:072

U12 girls S3

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U12 girls S3 - Results
1.  Jess Duffield Cwmcarn Paragon Cycling Club Finished C 00:30:46:059 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:46:059
2.  Harriet Butcher Lee Valley Youth Cycling Club Finished C 00:30:46:059 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:46:059
3.  Annie Fearne Kirklees Cycling Academy Finished C 00:30:46:059 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:46:059
4.  Seraphina Green Sheffield Youth Cycling Club Finished C 00:30:46:059 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:46:059
5.  Seraphina Clegg ESV Manchester Finished C 00:31:29:040 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:29:040
6.  Eliza Saxton Huddersfield Star Wheelers Finished C 00:31:29:040 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:29:040
7.  Emily Home Hillingdon Slipstreamers Finished C 00:31:29:040 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:29:040
8.  Annabelle Carter Manilla Cycling Finished C 00:31:34:005 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:34:005
9.  Olivia Marriott Derby Mercury RC Finished C 00:32:28:032 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:32:28:032
10.  Iris Mcglynn Manilla Cycling Finished C 00:32:31:067 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:32:31:067
11.  Rose Linehan Finished 00:32:31:067 0

11.  Rose Linehan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:32:31:067
12.  Tillie Jennings Clancy Briggs Cycling Academy Finished C 00:33:16:080 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:33:16:080
13.  Catrin Thomas Maindy Flyers CC Finished C 00:30:57:030 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:57:030
14.  Katie Morgan Salt Ayre Cog Set Finished C 00:30:59:024 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:59:024
15.  Lucy Leslie Salt Ayre Cog Set Finished C 00:30:59:024 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:30:59:024
16.  Poppy Clayton Team RL360 Isle Of Man Finished C 00:31:07:011 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:07:011
17.  Matilda Wilks Sotonia CC Finished C 00:31:09:031 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:09:031
18.  Caoilfhionn Foley Finished 00:31:13:095 0

18.  Caoilfhionn Foley -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:31:13:095
19.  Emma Nicholson East Kilbride Road Club Finished C 00:32:10:052 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:32:10:052
20.  Olivia Laing Southport CC Finished C 00:31:17:014 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:31:17:014
21.  Rosie Ratcliffe Sheffield Youth Cycling Club Finished C 00:32:49:042 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:32:49:042
22.  Ciara O'donovan Finished 00:31:46:020 0

22.  Ciara O'donovan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:31:46:020
23.  Lily Neville Salt Ayre Cog Set Finished C 00:32:12:084 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: C | Time: 00:32:12:084

U14 boys S3

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 boys S3 - Results
1.  Daniel Davies Maindy Flyers CC Finished B 00:59:10:096 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
2.  Finlay Burns Maindy Flyers CC Finished B 00:59:10:096 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
3.  Noah Smith GKR Racing Finished B 00:59:10:096 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
4.  Finlay Storrie Maindy Flyers CC Finished B 00:59:10:096 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
5.  Jamie Rabbett ESV Manchester Finished B 00:59:10:096 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
6.  Noah White Mid Shropshire Wheelers Finished B 00:59:10:096 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
7.  Freddie Winkley Shibden Cycling Club Finished B 00:59:10:096 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
8.  Jake Bird Beeston Cycling Club Finished B 00:59:10:096 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
9.  Steffan King Maindy Flyers CC Finished B 00:59:10:096 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
10.  Osian Rowe Maindy Flyers CC Finished B 00:59:10:096 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
11.  Cormac Denwood Harrogate Nova CC Finished B 00:59:10:096 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
12.  Asher Gray Welwyn Wheelers CC Finished B 00:59:10:096 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
13.  Finley Hudson Matlock CC Finished B 00:59:10:096 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
14.  Reuben McLardie Johnstone Wheelers Cycling Clu... Finished B 00:59:10:096 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
15.  Cameron Hounsell Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:59:10:096 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
16.  Daniel Minay Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:59:10:096 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
17.  Lewis Anderson Manilla Cycling Finished B 00:59:10:096 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
18.  Archie Whittemore Clifton CC Finished B 00:59:10:096 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
19.  George Collins Schils - Doltcini Racing Team Finished B 00:59:10:096 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
20.  Lucas Lillistone Avid Sport Finished B 00:59:10:096 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
21.  Tom Lane Finished 00:59:10:096 0

21.  Tom Lane -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:59:10:096
22.  Billy Ladle Secret-Training.cc Finished B 00:59:10:096 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
23.  James Logue Finished 00:59:10:096 0

23.  James Logue -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:59:10:096
24.  Innes Long Deeside Thistle CC Finished B 00:59:10:096 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
25.  Zach Jones Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:59:10:096 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
26.  Andrew Levinson Edinburgh RC Finished B 00:59:10:096 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
27.  Sammy Baker Palmer Park Velo RT Finished B 00:59:10:096 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:10:096
28.  Rian Mccrystal Finished 00:59:10:096 0

28.  Rian Mccrystal -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:59:10:096
29.  Ewan Whiting Manilla Cycling Finished B 00:59:18:005 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:18:005
30.  James Saunders Wyre Forest CRC Finished B 00:59:18:005 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:18:005
31.  Xander Brandon-Higgs Hafren CC Finished B 00:59:20:016 0