London 2 Day

Closed Circuit , Gravesend – Saturday, 24 Jun 2023

Event Summary

Event Overview

VC Londres and Lee Valley Youth Cycling Club are proud to jointly present the London 2-Day round of the National Youth Circuit Series. This event will include 4 stages held in two different venues.

 

24th June - Cyclopark, Gravesend (DA11 7NP)  

Stage 1 - 2.5km Time Trial (one lap anticlockwise)

Stage 2 - Circuit race clockwise (45-60min with 2-3 primes)

 

25th June –  Redbridge Cycling Centre, Ilford (IG6 3HP)

Stage 3 - Sprint with 1 prime (20-30 minutes clockwise)

Stage 4 - 45-60 minutes anti-clockwise with 2-3 primes

 

Racing program to be finalized and confirmed in the race manual.

Primes will carry bonus seconds for the first 4 riders.

Jerseys for General Classification and Combativity will be awarded after each stage.

Event Details

Event URN:

526265

Start Date:

Sat, 24th Jun 2023

Finish date:

Sun, 25th Jun 2023

Event Type:

Closed Circuit (Competitive)

Venue:

Cyclopark, The Tollgate, Wrotham Road, Gravesend, Kent, DA11 7NP

View map

Series:

British Cycling Youth Circuit Series

Results

Confirmed Results

U14 Boys - Stage 1 - TT

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Boys - Stage 1 - TT - Results
1.  Finlay Storrie Maindy Flyers CC Finished B 00:03:32:210 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:32:210
2.  Deian Roberts Rhyl Cycling Club Finished B 00:03:38:440 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:38:440
3.  Noah White Mid Shropshire Wheelers Finished B 00:03:39:070 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:39:070
4.  Daniel Davies Maindy Flyers CC Finished B 00:03:39:580 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:39:580
5.  Noah Smith GKR Racing Finished B 00:03:41:430 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:41:430
6.  Archie Whittemore Clifton CC Finished B 00:03:41:930 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:41:930
7.  Jamie Rabbett ESV Manchester Finished B 00:03:42:050 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:42:050
8.  James Saunders Wyre Forest CRC Finished B 00:03:42:460 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:42:460
9.  Steffan King Maindy Flyers CC Finished B 00:03:43:340 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:43:340
10.  Ivo Thwaites Southborough & District Whls Finished B 00:03:43:940 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:43:940
11.  George Collins Schils - Doltcini Racing Team Finished B 00:03:44:780 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:44:780
12.  William Coles Evolution Racing Academy Finished B 00:03:46:040 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:46:040
13.  Benjamin Whitehouse Wolverhampton Wheelers Finished B 00:03:46:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:46:300
14.  Loris Cains Avid Sport Finished B 00:03:46:340 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:46:340
15.  Otto Allison Charlotteville CC Finished B 00:03:46:390 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:46:390
16.  Freddie Winkley Shibden Cycling Club Finished B 00:03:46:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:46:700
17.  Finlay Burns Maindy Flyers CC Finished B 00:03:47:310 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:47:310
18.  Harvey Woodroffe Ely & District CC Finished B 00:03:47:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:47:400
19.  Jacob Start Mid Devon CC Finished B 00:03:47:880 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:47:880
20.  Joel Thomas Finished B 00:03:47:960 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:47:960
21.  Billy Ladle Shibden Cycling Club Finished B 00:03:48:590 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:48:590
22.  Oscar Makepeace NSP Cycling Team Finished B 00:03:48:960 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:48:960
23.  Harrison Hendy Team HUP Finished B 00:03:49:290 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:49:290
24.  Innes Long Deeside Thistle CC Finished B 00:03:52:330 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:52:330
25.  Bayley Woodger Mid Devon CC Finished B 00:03:52:460 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:52:460
26.  Daniel Minay Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:03:52:690 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:52:690
27.  Theo Wan Fenland Clarion CC Finished B 00:03:52:920 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:52:920
28.  Tyler Six Grau Pascual – Yenar Youth T... Finished B 00:03:53:830 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:53:830
29.  Alex Box NSP Cycling Team Finished B 00:03:54:330 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:54:330
30.  Samuel de la Mare VC Londres Finished B 00:03:54:690 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:54:690
31.  William Macpherson VC Londres Finished B 00:03:54:830 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:54:830
32.  Malakhi Bailey Halesowen A & CC Finished B 00:03:55:290 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:55:290
33.  Cameron Hounsell Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:03:56:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:56:100
34.  Billy Kee Lee Velo (South East London) Finished B 00:03:56:120 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:56:120
35.  Oliver Gunn 4T+ Cyclopark Finished B 00:03:57:560 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:57:560
36.  Asher Gray Welwyn Wheelers CC Finished B 00:03:59:270 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:59:270
37.  Milo De La Mare VC Londres Finished B 00:03:59:340 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:59:340
38.  Harry Cooper Palmer Park Velo RT Finished B 00:04:00:030 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:00:030
39.  Matthew Holmes Mid Devon CC Finished B 00:04:01:420 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:01:420
40.  Sammy Baker Palmer Park Velo RT Finished B 00:04:04:250 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:04:250
41.  Jack Barden-Beatty Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:04:05:550 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:05:550
42.  Monty Melville Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:04:06:150 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:06:150
43.  Arthur Steer Cycling Club Hackney Finished B 00:04:06:350 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:06:350
44.  Alexander Goodwill Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished B 00:04:07:030 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:07:030
45.  Henry Hopson VC Londres Finished B 00:04:07:160 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:07:160
46.  William Phillips Avid Sport Finished B 00:04:07:480 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:07:480
47.  Felix Lopez Thanet RC Finished B 00:04:07:830 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:07:830
48.  Tiger Gloag VC Londres Finished B 00:04:08:140 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:08:140
49.  Henry Jago Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:04:08:180 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:08:180
50.  Daniel Branford Poole Wheelers CC Finished B 00:04:11:240 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:11:240
51.  Freddie Collier Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:04:11:630 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:11:630
52.  Luke Fletcher 4T+ Cyclopark Finished B 00:04:11:660 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:11:660
53.  Edward Graves 4T+ Cyclopark Finished B 00:04:12:510 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:12:510
54.  Alex MacInnes Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:04:14:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:14:380
55.  Finley Staunton Sprockets Cycle Club Finished B 00:04:17:740 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:17:740
56.  Ciaran Ho Hadleigh Cycling Club Finished B 00:04:21:230 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:21:230
57.  Elliot Norris VC Londres Finished B 00:04:27:720 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:27:720
58.  Christopher Campos VC Londres Finished B 00:04:37:570 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:37:570
--- Joel Gibbon Hetton Hawks Cycling Club Did not start B --- 0
Points: 0 | Status: Did not start | Category: B
--- Samuel Pickering VC Londres Did not start B --- 0
Points: 0 | Status: Did not start | Category: B

U14 Girls - Stage 1 - TT

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Girls - Stage 1 - TT - Results
1.  Katie Robertson Clifton CC Finished B 00:03:43:240 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:43:240
2.  Peggy Knox ViCiOUS VELO Finished B 00:03:51:840 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:51:840
3.  Rose Lewis Halesowen A & CC Finished B 00:03:53:030 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:53:030
4.  Melanie Rowe Deeside Thistle CC Finished B 00:03:53:080 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:53:080
5.  Grace Upshall Poole Wheelers CC Finished B 00:03:54:800 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:54:800
6.  Katie Lawson Secret-Training.cc Finished B 00:03:56:740 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:56:740
7.  Tilly Hofert Clifton CC Finished B 00:03:59:930 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:59:930
8.  Lily-Ann Scott Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:04:00:580 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:00:580
9.  Aalia Clay VC Londres Finished B 00:04:00:890 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:00:890
10.  Abi Clayton Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:04:01:910 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:01:910
11.  Alexandra Tan Maindy Flyers CC Finished B 00:04:05:550 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:05:550
12.  Melissa Moscrop ESV Manchester Finished B 00:04:06:750 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:06:750
13.  Isabelle Goodwin Louth Cycle Centre RT Finished B 00:04:07:020 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:07:020
14.  Izabel Young Shibden Cycling Club Finished B 00:04:08:420 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:08:420
15.  Katie Colling ESV Manchester Finished B 00:04:08:890 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:08:890
16.  Lily Speak Clifton CC Finished B 00:04:09:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:09:100
17.  Yamina Clay VC Londres Finished B 00:04:09:910 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:09:910
18.  Eloise Ward Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:04:10:430 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:10:430
19.  Jessica Simon Halesowen A & CC Finished B 00:04:12:170 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:12:170
20.  Millie Boothman Glasgow Riderz Finished B 00:04:13:190 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:13:190
21.  Olivia Smallshaw Shibden Cycling Club Finished B 00:04:17:520 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:17:520
22.  Jaime Downing Wolverhampton Wheelers Finished B 00:04:17:570 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:17:570
23.  Esmee Bone Welwyn Wheelers CC Finished B 00:04:19:990 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:19:990
24.  Zara Main Deeside Thistle CC Finished B 00:04:20:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:20:060
25.  Lara Elias Velo Myrddin CC powered by Y B... Finished B 00:04:22:480 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:22:480
26.  Eleanor Thompson 4T+ Cyclopark Finished B 00:04:23:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:23:000
27.  Emily Malthouse VC Londres Finished B 00:04:33:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:33:300
28.  Rosie Wingate Liv Cycling Club - Halo Films Finished B 00:04:45:670 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:45:670
29.  Annabelle Rice VC Londres Finished B 00:04:50:070 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:50:070

U16 Boys - Stage 1 - TT

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Boys - Stage 1 - TT - Results
1.  Luca Bednarek Kirklees Cycling Academy Finished A 00:03:16:850 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:16:850
2.  Leon Atkins Welwyn Wheelers CC Finished A 00:03:19:120 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:19:120
3.  Max Hinds Evolution Racing Academy Finished A 00:03:20:300 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:20:300
4.  Alec Rowles Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:03:24:330 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:24:330
5.  Jack Baldie Avid Sport Finished A 00:03:24:380 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:24:380
6.  Milo Wills VC Londres Finished A 00:03:24:460 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:24:460
7.  Mackenzie Riley Shibden Cycling Club Finished A 00:03:24:730 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:24:730
8.  Harry Speak Clifton CC Finished A 00:03:24:730 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:24:730
9.  James Sweeney Edinburgh RC Finished A 00:03:24:780 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:24:780
10.  Jamie Stewart Shibden Cycling Club Finished A 00:03:24:950 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:24:950
11.  Oliver Tregear Evolution Racing Academy Finished A 00:03:25:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:25:060
12.  Harrison Dainty Cystic Fibrosis Race Finished A 00:03:25:210 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:25:210
13.  Seth Jackson Acrog-Tormans Finished A 00:03:25:570 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:25:570
14.  Casey Humber-Kelly HIVE Racing Finished A 00:03:25:620 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:25:620
15.  Oliver Gill Poole Wheelers CC Finished A 00:03:25:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:25:650
16.  Sam Benson 4T+ Cyclopark Finished A 00:03:25:670 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:25:670
17.  William Curphey Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:03:26:320 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:26:320
18.  Matthew Kent Beeston Cycling Club Finished A 00:03:26:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:26:400
19.  Joshua Jewitt Beeston Cycling Club Finished A 00:03:26:590 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:26:590
20.  Albie Jones North Cheshire Clarion Finished A 00:03:27:130 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:27:130
21.  Charlie Hoyle Ashfield RC Finished A 00:03:27:280 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:27:280
22.  Aaron Cocker RTD - J'sCycleShack Finished A 00:03:27:550 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:27:550
23.  Oscar Gaylor Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:03:28:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:28:090
24.  Matthew Peace Otley CC Finished A 00:03:28:690 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:28:690
25.  Daniel Phillips WORX Factory Racing Finished A 00:03:28:960 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:28:960
26.  Evander Wishart HIVE Racing Finished A 00:03:28:980 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:28:980
27.  Cian Howard Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:03:29:570 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:29:570
28.  Harley Widdowson Clancy Briggs Cycling Academy Finished A 00:03:29:710 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:29:710
29.  Huw Watkins Sprockets Cycle Club Finished A 00:03:29:770 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:29:770
30.  Benjamin Arey Clifton CC Finished A 00:03:29:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:29:790
31.  Freddy Augsburger Cycling Club Hackney Finished A 00:03:29:910 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:29:910
32.  Alex Coles Evolution Racing Academy Finished A 00:03:30:320 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:30:320
33.  Gus Dutton VC Londres Finished A 00:03:30:350 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:30:350
34.  Edwin Boyle Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:03:30:780 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:30:780
35.  Cillian Lewis Manilla Cycling Finished A 00:03:30:920 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:30:920
36.  Toby Tombs Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:03:31:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:31:500
37.  Noah Wheller Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:03:32:180 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:32:180
38.  Oscar Nisbett Crawley Wheelers Finished A 00:03:32:280 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:32:280
39.  Ethan Squires Beeston Cycling Club Finished A 00:03:32:310 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:32:310
40.  Samuel Abbott Cystic Fibrosis Race Finished A 00:03:32:370 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:32:370
41.  Mikhail Gitnik VC Londres Finished A 00:03:32:660 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:32:660
42.  Oskar Everett Orwell Velo Finished A 00:03:32:830 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:32:830
43.  Samuel Stewart-Ball ESV Manchester Finished A 00:03:33:670 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:33:670
44.  Oliver Thorpe RTD - J'sCycleShack Finished A 00:03:33:690 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:33:690
45.  James Ingham The Green Jersey CC Finished A 00:03:34:620 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:34:620
46.  Sam Martin Banbury Star CC Finished A 00:03:34:640 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:34:640
47.  Bill Preston The Green Jersey CC Finished A 00:03:34:710 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:34:710
48.  Ryan Oldfield Cystic Fibrosis Race Finished A 00:03:34:890 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:34:890
49.  Ben Tamplin Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:03:34:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:34:900
50.  Hudson Hendry Beeston Cycling Club Finished A 00:03:35:190 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:35:190
51.  James Canham RTD - J'sCycleShack Finished A 00:03:35:460 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:35:460
52.  Thomas Lewis Ely & District CC Finished A 00:03:35:470 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:35:470
53.  Harry Tozer Fenland Clarion CC Finished A 00:03:35:470 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:35:470
54.  Orry Lund Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:03:35:670 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:35:670
55.  Edward Fraile-Whysall Mid Devon CC Finished A 00:03:35:880 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:35:880
56.  James Kinrade Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:03:35:880 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:35:880
57.  Dylan Belton Owen VC Londres Finished A 00:03:36:360 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:36:360
58.  Cian Evans Evolution Racing Academy Finished A 00:03:36:510 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:36:510
59.  Thomas Brennan Beeston Cycling Club Finished A 00:03:36:740 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:36:740
60.  Luca Geddes Gasco Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:03:37:810 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:37:810
61.  Daniel Thompson Cleveland Wheelers CC Finished A 00:03:38:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:38:100
62.  Zack Lowe Clifton CC Finished A 00:03:39:660 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:39:660
63.  Matthew Fletcher 4T+ Cyclopark Finished A 00:03:39:940 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:39:940
64.  Rhys Edwards Maindy Flyers CC Finished A 00:03:39:980 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:39:980
65.  Edward Home Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:03:40:050 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:40:050
66.  Ben Daly Lee Velo (South East London) Finished A 00:03:40:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:40:800
67.  Benjamin Myers Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:03:41:350 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:41:350
68.  Theo Hester Avid Sport Finished A 00:03:42:020 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:42:020
69.  Luke Meyer-Eland VC Londres Finished A 00:03:42:350 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:42:350
70.  Cypher Tindell Sprockets Cycle Club Finished A 00:03:42:720 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:42:720
71.  Ruben Hodkinson Avid Sport Finished A 00:03:43:340 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:43:340
72.  August Ora VC Londres Finished A 00:03:43:370 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:43:370
73.  Theo Sandell Southborough & District Whls Finished A 00:03:43:390 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:43:390
74.  Henry Hobbs Welwyn Wheelers CC Finished A 00:03:43:470 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:43:470
75.  Elliott Holt Manilla Cycling Finished A 00:03:43:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:43:500
76.  Sidney Dutton VC Londres Finished A 00:03:43:930 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:43:930
77.  William Horspool Wisbech Whls CC Finished A 00:03:44:160 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:44:160
78.  Harry Woodhouse VC Londres Finished A 00:03:44:590 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:44:590
79.  Milo Clarke Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:03:44:720 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:44:720
80.  Jamie Kershaw Welland Valley CC Finished A 00:03:45:210 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:45:210
81.  Ben Jones Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:03:45:510 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:45:510
82.  Finn O'Brien Flanders Color Defever Team Finished A 00:03:46:780 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:46:780
83.  Felix Tynan Lee Velo (South East London) Finished A 00:03:49:440 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:49:440
84.  Samuel Hughes Velo Club Venta Finished A 00:03:51:180 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:51:180
85.  Jake Lunt Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:03:53:140 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:53:140
86.  Toby Walker Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:03:53:260 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:53:260
87.  Samuel Little VC Londres Finished A 00:03:55:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:55:800
88.  Hadley Davis Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:03:56:830 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:56:830
--- Charlie Brennan ESV Manchester Did not start A --- 0
Points: 0 | Status: Did not start | Category: A
--- Samuel Brownsword Solihull CC Did not start A --- 0
Points: 0 | Status: Did not start | Category: A
--- Kyran Levey Solent Pirates Did not start A --- 0
Points: 0 | Status: Did not start | Category: A
--- Brion Thomas Velo Myrddin CC powered by Y B... Did not start A --- 0
Points: 0 | Status: Did not start | Category: A

U16 Girls - Stage 1 - TT

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Girls - Stage 1 - TT - Results
1.  Erin Boothman East Kilbride Road Club Finished A 00:03:40:940 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:40:940
2.  Abigail Miller Clifton CC Finished A 00:03:42:090 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:42:090
3.  Phoebe Taylor ESV Manchester Finished A 00:03:44:980 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:44:980
4.  Ella Tandy Solihull CC Finished A 00:03:46:390 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:46:390
5.  Megan Cherry Origin Race Team Finished A 00:03:47:370 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:47:370
6.  Anna Lloyd VC Londres Finished A 00:03:48:190 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:48:190
7.  Florence Griffin Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:03:48:970 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:48:970
8.  Becky Gardiner Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:03:49:270 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:49:270
9.  Evie Smith Shibden Cycling Club Finished A 00:03:49:840 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:49:840
10.  Jess Pickavance Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:03:52:730 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:52:730
11.  Mabli Phillips Maindy Flyers CC Finished A 00:03:52:830 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:52:830
12.  Ffion Hill FTP-Fulfil The Potential-Racin... Finished A 00:03:53:830 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:53:830
13.  Ellie Mitchinson Welwyn Wheelers CC Finished A 00:03:54:140 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:54:140
14.  Carys Blowers JRC-INTERFLON Race Team (2023) Finished A 00:03:55:250 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:55:250
15.  Maia Howell Matlock CC Finished A 00:03:55:930 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:55:930
16.  Ruby Blanc ESV Manchester Finished A 00:03:56:580 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:56:580
17.  Nikol Tesarova Avid Sport Finished A 00:03:57:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:57:800
18.  Iris Gray Welwyn Wheelers CC Finished A 00:03:58:030 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:58:030
19.  Elizabeth Wallace Lee Velo (South East London) Finished A 00:03:58:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:58:220
20.  Gabriella McHugh VC Londres Finished A 00:03:58:230 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:58:230
21.  Grace Ward 365 Shutt Ridley (2023) Finished A 00:03:58:240 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:58:240
22.  Rebecca Carter Palmer Park Velo RT Finished A 00:03:58:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:58:300
23.  Tulsi Bakrania WXC World Racing Finished A 00:03:58:320 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:58:320
24.  Ayesha Vose ESV Manchester Finished A 00:03:58:420 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:58:420
25.  Idha Hicks Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:03:58:670 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:58:670
26.  Zoe Parker Solihull CC Finished A 00:03:59:680 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:59:680
27.  Amelia Staunton Sprockets Cycle Club Finished A 00:04:00:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:00:090
28.  Bethany Goodwin Louth Cycle Centre RT Finished A 00:04:00:430 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:00:430
29.  Grace Bell VC Londres Finished A 00:04:02:390 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:02:390
30.  Megan Lloyd Harry Middleton Cycling Club Finished A 00:04:02:460 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:02:460
31.  Emily Tanner Woolwich CC Finished A 00:04:03:270 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:03:270
32.  Bibiane Ames Maindy Flyers CC Finished A 00:04:03:850 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:03:850
33.  Kayla Dinnin Dumfries CC Finished A 00:04:04:480 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:04:480
34.  Millie Dean 4T+ Cyclopark Finished A 00:04:05:760 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:05:760
35.  Megan Hughes Welwyn Wheelers CC Finished A 00:04:08:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:08:900
36.  Lydia Turan JRC-INTERFLON Race Team (2023) Finished A 00:04:14:160 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:14:160
37.  Martha Crooks VC Londres Finished A 00:04:16:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:16:300
--- Martha Walker Lee Valley Youth Cycling Club Did not start A --- 0
Points: 0 | Status: Did not start | Category: A

U14 Boys - Stage 2

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Boys - Stage 2 - Results
1.  Jacob Start Mid Devon CC Finished B 00:45:03:890 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:03:890
2.  Finlay Storrie Maindy Flyers CC Finished B 00:45:06:380 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
3.  Harrison Hendy Team HUP Finished B 00:45:06:380 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
4.  William Coles Evolution Racing Academy Finished B 00:45:06:380 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
5.  Noah Smith GKR Racing Finished B 00:45:06:380 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
6.  Freddie Winkley Shibden Cycling Club Finished B 00:45:06:380 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
7.  Finlay Burns Maindy Flyers CC Finished B 00:45:06:380 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
8.  Steffan King Maindy Flyers CC Finished B 00:45:06:380 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
9.  Noah White Mid Shropshire Wheelers Finished B 00:45:06:380 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
10.  Alex Box NSP Cycling Team Finished B 00:45:06:380 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
11.  Jamie Rabbett ESV Manchester Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
12.  Oscar Makepeace NSP Cycling Team Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
13.  Ivo Thwaites Southborough & District Whls Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
14.  Otto Allison Charlotteville CC Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
15.  Samuel de la Mare VC Londres Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
16.  Loris Cains Avid Sport Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
17.  Billy Kee Lee Velo (South East London) Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
18.  Billy Ladle Shibden Cycling Club Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
19.  Archie Whittemore Clifton CC Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
20.  Milo De La Mare VC Londres Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
21.  Malakhi Bailey Halesowen A & CC Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
22.  Deian Roberts Rhyl Cycling Club Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
23.  James Saunders Wyre Forest CRC Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
24.  Daniel Minay Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
25.  William Macpherson VC Londres Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
26.  Harvey Woodroffe Ely & District CC Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
27.  George Collins Schils - Doltcini Racing Team Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
28.  Tiger Gloag VC Londres Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
29.  Innes Long Deeside Thistle CC Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
30.  Theo Wan Fenland Clarion CC Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
31.  Daniel Davies Maindy Flyers CC Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
32.  Jack Barden-Beatty Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
33.  Alexander Goodwill Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
34.  Henry Hopson VC Londres Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
35.  Cameron Hounsell Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
36.  Joel Thomas Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
37.  Benjamin Whitehouse Wolverhampton Wheelers Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
38.  Arthur Steer Cycling Club Hackney Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
39.  Edward Graves 4T+ Cyclopark Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
40.  Oliver Gunn 4T+ Cyclopark Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
41.  Sammy Baker Palmer Park Velo RT Finished B 00:45:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:06:380
42.  Matthew Holmes Mid Devon CC Finished B 00:45:13:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:13:220
43.  Tyler Six Grau Pascual – Yenar Youth T... Finished B 00:45:14:940 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:14:940
44.  Bayley Woodger Mid Devon CC Finished B 00:45:14:940 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:14:940
45.  Finley Staunton Sprockets Cycle Club Finished B 00:45:18:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:18:220
46.  Felix Lopez Thanet RC Finished B 00:46:13:270 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:46:13:270
47.  Asher Gray Welwyn Wheelers CC Finished B 00:47:15:930 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:47:15:930
48.  Harry Cooper Palmer Park Velo RT Finished B 00:47:17:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:47:17:400
49.  Luke Fletcher 4T+ Cyclopark Finished B 00:48:17:720 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:48:17:720
50.  Freddie Collier Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:49:08:450 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:49:08:450
51.  Monty Melville Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:45:15:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:15:650
52.  William Phillips Avid Sport Finished B 00:45:18:160 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:18:160
53.  Daniel Branford Poole Wheelers CC Finished B 00:46:26:410 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:46:26:410
54.  Ciaran Ho Hadleigh Cycling Club Finished B 00:48:16:950 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:48:16:950
55.  Elliot Norris VC Londres Finished B 00:45:04:210 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:04:210
56.  Henry Jago Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:45:19:290 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:19:290
57.  Alex MacInnes Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:48:17:330 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:48:17:330
--- Christopher Campos VC Londres Did not finish B 00:33:20:730 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: B | Time: 00:33:20:730

U14 Girls - Stage 2

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Girls - Stage 2 - Results
1.  Melanie Rowe Deeside Thistle CC Finished B 00:43:42:520 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:42:520
2.  Katie Robertson Clifton CC Finished B 00:43:42:520 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:42:520
3.  Grace Upshall Poole Wheelers CC Finished B 00:43:42:520 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:42:520
4.  Katie Lawson Secret-Training.cc Finished B 00:43:42:520 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:42:520
5.  Tilly Hofert Clifton CC Finished B 00:43:42:520 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:42:520
6.  Abi Clayton Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:43:42:520 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:42:520
7.  Aalia Clay VC Londres Finished B 00:43:42:520 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:42:520
8.  Rose Lewis Halesowen A & CC Finished B 00:43:42:520 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:42:520
9.  Melissa Moscrop ESV Manchester Finished B 00:43:42:520 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:42:520
10.  Lily-Ann Scott Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:43:42:520 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:42:520
11.  Alexandra Tan Maindy Flyers CC Finished B 00:43:42:520 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:42:520
12.  Eloise Ward Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:43:42:520 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:42:520
13.  Lara Elias Velo Myrddin CC powered by Y B... Finished B 00:43:42:520 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:42:520
14.  Lily Speak Clifton CC Finished B 00:43:46:460 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:46:460
15.  Millie Boothman Glasgow Riderz Finished B 00:43:46:460 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:46:460
16.  Katie Colling ESV Manchester Finished B 00:43:46:460 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:46:460
17.  Izabel Young Shibden Cycling Club Finished B 00:43:46:460 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:46:460
18.  Peggy Knox ViCiOUS VELO Finished B 00:43:47:720 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:47:720
19.  Eleanor Thompson 4T+ Cyclopark Finished B 00:43:47:720 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:47:720
20.  Yamina Clay VC Londres Finished B 00:43:47:720 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:47:720
21.  Jessica Simon Halesowen A & CC Finished B 00:43:47:720 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:47:720
22.  Esmee Bone Welwyn Wheelers CC Finished B 00:43:47:720 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:47:720
23.  Isabelle Goodwin Louth Cycle Centre RT Finished B 00:43:47:720 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:47:720
24.  Jaime Downing Wolverhampton Wheelers Finished B 00:43:47:720 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:47:720
25.  Olivia Smallshaw Shibden Cycling Club Finished B 00:43:50:770 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:50:770
26.  Zara Main Deeside Thistle CC Finished B 00:47:39:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:47:39:090
27.  Rosie Wingate Liv Cycling Club - Halo Films Finished B 00:48:34:670 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:48:34:670
28.  Emily Malthouse VC Londres Finished B 00:48:34:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:48:34:400
29.  Annabelle Rice VC Londres Finished B 00:44:26:970 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:44:26:970

U16 Boys - Stage 2

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Boys - Stage 2 - Results
1.  Henry Hobbs Welwyn Wheelers CC Finished A 00:58:34:220 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
2.  Max Hinds Evolution Racing Academy Finished A 00:58:34:220 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
3.  James Sweeney Edinburgh RC Finished A 00:58:34:220 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
4.  Luca Bednarek Kirklees Cycling Academy Finished A 00:58:34:220 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
5.  Matthew Kent Beeston Cycling Club Finished A 00:58:34:220 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
6.  Harrison Dainty Cystic Fibrosis Race Finished A 00:58:34:220 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
7.  Leon Atkins Welwyn Wheelers CC Finished A 00:58:34:220 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
8.  Orry Lund Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:58:34:220 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
9.  Oskar Everett Orwell Velo Finished A 00:58:34:220 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
9.  Thomas Lewis Ely & District CC Finished A 00:58:34:220 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
11.  Albie Jones North Cheshire Clarion Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
12.  Casey Humber-Kelly HIVE Racing Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
13.  Oscar Gaylor Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
14.  Oliver Tregear Evolution Racing Academy Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
15.  Gus Dutton VC Londres Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
16.  Harry Speak Clifton CC Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
17.  Matthew Peace Otley CC Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
18.  Cillian Lewis Manilla Cycling Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
19.  Jack Baldie Avid Sport Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
20.  Bill Preston The Green Jersey CC Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
21.  Cian Evans Evolution Racing Academy Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
22.  James Canham RTD - J'sCycleShack Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
23.  Seth Jackson Acrog-Tormans Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
24.  Jamie Stewart Shibden Cycling Club Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
25.  Toby Tombs Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
26.  Luca Geddes Gasco Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
27.  Mikhail Gitnik VC Londres Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
28.  Aaron Cocker RTD - J'sCycleShack Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
29.  Benjamin Arey Clifton CC Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
30.  Harley Widdowson Clancy Briggs Cycling Academy Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
31.  James Kinrade Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
32.  Samuel Stewart-Ball ESV Manchester Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
33.  Oliver Gill Poole Wheelers CC Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
34.  Alec Rowles Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
35.  Edward Fraile-Whysall Mid Devon CC Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
36.  Daniel Thompson Cleveland Wheelers CC Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
37.  Mackenzie Riley Shibden Cycling Club Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
38.  Milo Wills VC Londres Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
39.  Edward Home Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
40.  Cian Howard Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
41.  Evander Wishart HIVE Racing Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
42.  James Ingham The Green Jersey CC Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
43.  Luke Meyer-Eland VC Londres Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
44.  Joshua Jewitt Beeston Cycling Club Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
45.  Oscar Nisbett Crawley Wheelers Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
46.  William Curphey Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
47.  Ethan Squires Beeston Cycling Club Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
48.  Thomas Brennan Beeston Cycling Club Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
49.  Elliott Holt Manilla Cycling Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
50.  Noah Wheller Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:58:34:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:34:220
51.  Ryan Oldfield Cystic Fibrosis Race Finished A 00:58:40:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:40:650
52.  Rhys Edwards Maindy Flyers CC Finished A 00:58:40:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:40:650
53.  Alex Coles Evolution Racing Academy Finished A 00:58:46:710 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:46:710
54.  Sam Benson 4T+ Cyclopark Finished A 00:58:46:710 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:46:710
55.  William Horspool Wisbech Whls CC Finished A 00:58:49:080 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:49:080
56.  Oliver Thorpe RTD - J'sCycleShack Finished A 00:59:19:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:19:090
57.  Edwin Boyle Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:59:53:920 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:53:920
58.  Freddy Augsburger Cycling Club Hackney Finished A 01:00:28:660 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:00:28:660
59.  Huw Watkins Sprockets Cycle Club Finished A 01:02:31:450 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:31:450
60.  Matthew Fletcher 4T+ Cyclopark Finished A 00:58:36:070 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:36:070
61.  Daniel Phillips WORX Factory Racing Finished A 00:58:36:070 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:36:070
62.  Samuel Abbott Cystic Fibrosis Race Finished A 00:58:39:290 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:39:290
63.  Harry Tozer Fenland Clarion CC Finished A 00:58:43:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:43:000
64.  Jamie Kershaw Welland Valley CC Finished A 00:58:43:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:43:000
65.  August Ora VC Londres Finished A 00:58:43:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:43:000
66.  Zack Lowe Clifton CC Finished A 00:58:43:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:58:43:000
67.  Milo Clarke Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:59:12:680 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:12:680
68.  Ruben Hodkinson Avid Sport Finished A 00:59:19:020 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:19:020
69.  Ben Tamplin Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:59:20:780 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:20:780
70.  Cypher Tindell Sprockets Cycle Club Finished A 00:59:46:910 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:46:910
71.  Samuel Little VC Londres Finished A 00:59:50:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:650
72.  Charlie Hoyle Ashfield RC Finished A 01:00:32:280 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:00:32:280
73.  Ben Daly Lee Velo (South East London) Finished A 01:01:25:970 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:01:25:970
74.  Dylan Belton Owen VC Londres Finished A 00:59:03:670 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:03:670
75.  Theo Hester Avid Sport Finished A 00:59:24:440 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:24:440
76.  Hadley Davis Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:59:47:240 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:47:240
77.  Jake Lunt Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:59:50:850 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:850
78.  Ben Jones Hillingdon Slipstreamers Finished A 01:01:25:990 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:01:25:990
79.  Toby Walker Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:02:40:170 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:40:170
80.  Samuel Hughes Velo Club Venta Finished A 01:02:46:640 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:46:640
81.  Felix Tynan Lee Velo (South East London) Finished A 01:01:51:560 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:01:51:560
82.  Theo Sandell Southborough & District Whls Finished A 01:00:13:660 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:00:13:660
83.  Sidney Dutton VC Londres Finished A 00:59:52:580 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:52:580
--- Hudson Hendry Beeston Cycling Club Did not finish A 00:34:46:130 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: A | Time: 00:34:46:130
--- Sam Martin Banbury Star CC Did not finish A 00:29:10:620 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: A | Time: 00:29:10:620
--- Benjamin Myers Lee Valley Youth Cycling Club Did not finish A 00:26:35:170 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: A | Time: 00:26:35:170
--- Finn O'Brien Flanders Color Defever Team Did not finish A 00:29:10:620 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: A | Time: 00:29:10:620

U16 Girls - Stage 2

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Girls - Stage 2 - Results
1.  Becky Gardiner Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:59:06:010 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
2.  Anna Lloyd VC Londres Finished A 00:59:06:010 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
3.  Erin Boothman East Kilbride Road Club Finished A 00:59:06:010 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
4.  Evie Smith Shibden Cycling Club Finished A 00:59:06:010 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
5.  Abigail Miller Clifton CC Finished A 00:59:06:010 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
6.  Ella Tandy Solihull CC Finished A 00:59:06:010 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
7.  Iris Gray Welwyn Wheelers CC Finished A 00:59:06:010 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
8.  Megan Lloyd Harry Middleton Cycling Club Finished A 00:59:06:010 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
9.  Amelia Staunton Sprockets Cycle Club Finished A 00:59:06:010 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
10.  Elizabeth Wallace Lee Velo (South East London) Finished A 00:59:06:010 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
11.  Phoebe Taylor ESV Manchester Finished A 00:59:06:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
12.  Millie Dean 4T+ Cyclopark Finished A 00:59:06:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
13.  Jess Pickavance Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:59:06:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
14.  Mabli Phillips Maindy Flyers CC Finished A 00:59:06:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
15.  Ruby Blanc ESV Manchester Finished A 00:59:06:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
16.  Ellie Mitchinson Welwyn Wheelers CC Finished A 00:59:06:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
17.  Ffion Hill FTP-Fulfil The Potential-Racin... Finished A 00:59:06:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
18.  Bibiane Ames Maindy Flyers CC Finished A 00:59:06:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
19.  Tulsi Bakrania WXC World Racing Finished A 00:59:06:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
20.  Emily Tanner Woolwich CC Finished A 00:59:06:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
21.  Maia Howell Matlock CC Finished A 00:59:06:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
22.  Carys Blowers JRC-INTERFLON Race Team (2023) Finished A 00:59:06:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
23.  Megan Hughes Welwyn Wheelers CC Finished A 00:59:06:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
24.  Ayesha Vose ESV Manchester Finished A 00:59:06:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
25.  Grace Ward 365 Shutt Ridley (2023) Finished A 00:59:06:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
26.  Gabriella McHugh VC Londres Finished A 00:59:06:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
27.  Florence Griffin Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:59:06:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
28.  Zoe Parker Solihull CC Finished A 00:59:06:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:06:010
29.  Megan Cherry Origin Race Team Finished A 00:59:09:850 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:09:850
30.  Kayla Dinnin Dumfries CC Finished A 00:59:09:850 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:09:850
31.  Grace Bell VC Londres Finished A 00:59:11:470 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:11:470
32.  Nikol Tesarova Avid Sport Finished A 00:59:13:850 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:13:850
33.  Idha Hicks Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 01:02:56:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:56:060
34.  Rebecca Carter Palmer Park Velo RT Finished A 01:03:29:430 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:03:29:430
35.  Bethany Goodwin Louth Cycle Centre RT Finished A 00:59:20:920 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:20:920
--- Martha Crooks VC Londres Did not finish A 00:44:12:700 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: A | Time: 00:44:12:700
--- Lydia Turan JRC-INTERFLON Race Team (2023) Did not finish A 01:02:09:130 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: A | Time: 01:02:09:130

U14 Boys - Stage 3

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Boys - Stage 3 - Results
1.  Finlay Storrie Maindy Flyers CC Finished B 00:19:21:630 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:21:630
2.  Daniel Davies Maindy Flyers CC Finished B 00:19:21:630 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:21:630
3.  Archie Whittemore Clifton CC Finished B 00:19:23:790 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
4.  Freddie Winkley Shibden Cycling Club Finished B 00:19:23:790 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
5.  Noah Smith GKR Racing Finished B 00:19:23:790 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
6.  Loris Cains Avid Sport Finished B 00:19:23:790 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
7.  Finlay Burns Maindy Flyers CC Finished B 00:19:23:790 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
8.  Noah White Mid Shropshire Wheelers Finished B 00:19:23:790 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
9.  Harrison Hendy Team HUP Finished B 00:19:23:790 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
10.  Jamie Rabbett ESV Manchester Finished B 00:19:23:790 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
11.  Oscar Makepeace NSP Cycling Team Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
12.  Milo De La Mare VC Londres Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
13.  Theo Wan Fenland Clarion CC Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
14.  Samuel de la Mare VC Londres Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
15.  Ivo Thwaites Southborough & District Whls Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
16.  Malakhi Bailey Halesowen A & CC Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
17.  George Collins Schils - Doltcini Racing Team Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
18.  Joel Thomas Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
19.  Steffan King Maindy Flyers CC Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
20.  Daniel Minay Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
21.  Billy Kee Lee Velo (South East London) Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
22.  Alexander Goodwill Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
23.  Benjamin Whitehouse Wolverhampton Wheelers Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
24.  James Saunders Wyre Forest CRC Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
25.  Alex Box NSP Cycling Team Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
26.  Billy Ladle Shibden Cycling Club Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
27.  Tiger Gloag VC Londres Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
28.  Arthur Steer Cycling Club Hackney Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
29.  Henry Jago Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
30.  Deian Roberts Rhyl Cycling Club Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
31.  Harry Cooper Palmer Park Velo RT Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
32.  Jacob Start Mid Devon CC Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
33.  Otto Allison Charlotteville CC Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
34.  Harvey Woodroffe Ely & District CC Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
35.  Asher Gray Welwyn Wheelers CC Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
36.  Cameron Hounsell Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
37.  Matthew Holmes Mid Devon CC Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
38.  Henry Hopson VC Londres Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
39.  William Coles Evolution Racing Academy Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
40.  Oliver Gunn 4T+ Cyclopark Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
41.  Tyler Six Grau Pascual – Yenar Youth T... Finished B 00:19:23:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:23:790
42.  Bayley Woodger Mid Devon CC Finished B 00:19:47:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:47:220
43.  William Macpherson VC Londres Finished B 00:19:56:430 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:56:430
44.  Freddie Collier Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:20:02:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:02:870
45.  Edward Graves 4T+ Cyclopark Finished B 00:20:34:050 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:34:050
46.  Innes Long Deeside Thistle CC Finished B 00:20:40:980 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:40:980
47.  William Phillips Avid Sport Finished B 00:20:43:140 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:43:140
48.  Finley Staunton Sprockets Cycle Club Finished B 00:20:56:950 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:56:950
49.  Luke Fletcher 4T+ Cyclopark Finished B 00:20:56:950 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:56:950
50.  Sammy Baker Palmer Park Velo RT Finished B 00:20:58:970 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:58:970
51.  Monty Melville Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:21:21:910 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:21:21:910
52.  Jack Barden-Beatty Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:21:39:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:21:39:700
53.  Alex MacInnes Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:21:41:930 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:21:41:930
54.  Ciaran Ho Hadleigh Cycling Club Finished B 00:21:45:350 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:21:45:350
55.  Daniel Branford Poole Wheelers CC Finished B 00:21:47:850 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:21:47:850
56.  Felix Lopez Thanet RC Finished B 00:19:40:160 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:40:160
57.  Elliot Norris VC Londres Finished B 00:20:05:130 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:05:130

U14 Girls - Stage 3

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Girls - Stage 3 - Results
1.  Melanie Rowe Deeside Thistle CC Finished B 00:25:47:970 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:25:47:970
2.  Grace Upshall Poole Wheelers CC Finished B 00:25:47:970 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:25:47:970
3.  Katie Robertson Clifton CC Finished B 00:25:47:970 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:25:47:970
4.  Eloise Ward Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:25:47:970 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:25:47:970
5.  Peggy Knox ViCiOUS VELO Finished B 00:25:47:970 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:25:47:970
6.  Rose Lewis Halesowen A & CC Finished B 00:25:47:970 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:25:47:970
7.  Aalia Clay VC Londres Finished B 00:25:47:970 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:25:47:970
8.  Abi Clayton Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:25:47:970 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:25:47:970
9.  Katie Colling ESV Manchester Finished B 00:25:47:970 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:25:47:970
10.  Katie Lawson Secret-Training.cc Finished B 00:25:47:970 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:25:47:970
11.  Millie Boothman Glasgow Riderz Finished B 00:25:47:970 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:25:47:970
12.  Alexandra Tan Maindy Flyers CC Finished B 00:25:52:830 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:25:52:830
13.  Melissa Moscrop ESV Manchester Finished B 00:25:52:830 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:25:52:830
14.  Lily-Ann Scott Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:25:52:830 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:25:52:830
15.  Tilly Hofert Clifton CC Finished B 00:25:52:830 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:25:52:830
16.  Lily Speak Clifton CC Finished B 00:25:57:550 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:25:57:550
17.  Esmee Bone Welwyn Wheelers CC Finished B 00:25:57:550 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:25:57:550
18.  Jessica Simon Halesowen A & CC Finished B 00:25:57:550 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:25:57:550
19.  Isabelle Goodwin Louth Cycle Centre RT Finished B 00:25:57:550 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:25:57:550
20.  Olivia Smallshaw Shibden Cycling Club Finished B 00:25:57:550 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:25:57:550
21.  Yamina Clay VC Londres Finished B 00:25:57:550 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:25:57:550
22.  Jaime Downing Wolverhampton Wheelers Finished B 00:26:01:780 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:26:01:780
23.  Zara Main Deeside Thistle CC Finished B 00:26:02:990 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:26:02:990
24.  Izabel Young Shibden Cycling Club Finished B 00:26:07:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:26:07:400
25.  Eleanor Thompson 4T+ Cyclopark Finished B 00:27:16:360 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:27:16:360
26.  Lara Elias Velo Myrddin CC powered by Y B... Finished B 00:27:40:520 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:27:40:520
27.  Rosie Wingate Liv Cycling Club - Halo Films Finished B 00:26:13:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:26:13:900
28.  Annabelle Rice VC Londres Finished B 00:27:07:910 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:27:07:910

U16 Boys - Stage 3

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Boys - Stage 3 - Results
1.  Henry Hobbs Welwyn Wheelers CC Finished A 00:29:26:710 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:26:710
2.  James Sweeney Edinburgh RC Finished A 00:29:26:710 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:26:710
3.  Oliver Gill Poole Wheelers CC Finished A 00:29:26:710 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:26:710
4.  Max Hinds Evolution Racing Academy Finished A 00:29:26:710 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:26:710
5.  Matthew Kent Beeston Cycling Club Finished A 00:29:26:710 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:26:710
6.  Oliver Tregear Evolution Racing Academy Finished A 00:29:26:710 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:26:710
7.  Oskar Everett Orwell Velo Finished A 00:29:26:710 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:26:710
8.  Jamie Stewart Shibden Cycling Club Finished A 00:29:26:710 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:26:710
9.  Luca Bednarek Kirklees Cycling Academy Finished A 00:29:26:710 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:26:710
10.  Cian Howard Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:29:26:710 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:26:710
11.  Seth Jackson Acrog-Tormans Finished A 00:29:26:710 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:26:710
12.  Albie Jones North Cheshire Clarion Finished A 00:29:26:710 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:26:710
13.  Thomas Lewis Ely & District CC Finished A 00:29:26:710 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:26:710
14.  Oscar Gaylor Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:29:26:710 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:26:710
15.  Gus Dutton VC Londres Finished A 00:29:26:710 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:26:710
16.  Harry Speak Clifton CC Finished A 00:29:26:710 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:26:710
17.  Evander Wishart HIVE Racing Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
18.  Cillian Lewis Manilla Cycling Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
19.  Cian Evans Evolution Racing Academy Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
20.  Orry Lund Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
21.  Aaron Cocker RTD - J'sCycleShack Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
22.  Matthew Peace Otley CC Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
23.  Samuel Stewart-Ball ESV Manchester Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
24.  Charlie Hoyle Ashfield RC Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
25.  Casey Humber-Kelly HIVE Racing Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
26.  Harley Widdowson Clancy Briggs Cycling Academy Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
27.  James Canham RTD - J'sCycleShack Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
28.  Matthew Fletcher 4T+ Cyclopark Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
29.  Edward Fraile-Whysall Mid Devon CC Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
30.  Leon Atkins Welwyn Wheelers CC Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
31.  Daniel Phillips WORX Factory Racing Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
32.  Bill Preston The Green Jersey CC Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
33.  Harrison Dainty Cystic Fibrosis Race Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
34.  Milo Wills VC Londres Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
35.  Mackenzie Riley Shibden Cycling Club Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
36.  Mikhail Gitnik VC Londres Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
37.  Luca Geddes Gasco Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
38.  Thomas Brennan Beeston Cycling Club Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
39.  Edwin Boyle Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
40.  Toby Tombs Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
41.  Edward Home Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
42.  Alec Rowles Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
43.  Jack Baldie Avid Sport Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
44.  William Curphey Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
45.  Ethan Squires Beeston Cycling Club Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
46.  Samuel Abbott Cystic Fibrosis Race Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
47.  Noah Wheller Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
48.  Sam Benson 4T+ Cyclopark Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
49.  Benjamin Arey Clifton CC Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
50.  James Ingham The Green Jersey CC Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
51.  Oscar Nisbett Crawley Wheelers Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
52.  Daniel Thompson Cleveland Wheelers CC Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
53.  Elliott Holt Manilla Cycling Finished A 00:29:32:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:32:870
54.  James Kinrade Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:29:43:260 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:43:260
55.  Alex Coles Evolution Racing Academy Finished A 00:29:49:840 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:49:840
56.  Luke Meyer-Eland VC Londres Finished A 00:29:56:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:56:010
57.  Joshua Jewitt Beeston Cycling Club Finished A 00:32:02:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:02:090
58.  Cypher Tindell Sprockets Cycle Club Finished A 00:32:05:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:05:010
59.  Dylan Belton Owen VC Londres Finished A 00:32:12:140 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:12:140
60.  Milo Clarke Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:32:17:640 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:17:640
61.  Ryan Oldfield Cystic Fibrosis Race Finished A 00:32:45:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:45:900
62.  Theo Hester Avid Sport Finished A 00:32:45:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:45:900
63.  Rhys Edwards Maindy Flyers CC Finished A 00:29:24:160 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:24:160
64.  August Ora VC Londres Finished A 00:29:53:540 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:53:540
65.  Jamie Kershaw Welland Valley CC Finished A 00:29:59:070 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:59:070
66.  Ben Tamplin Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:30:07:390 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:30:07:390
67.  Samuel Little VC Londres Finished A 00:30:24:130 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:30:24:130
68.  Ruben Hodkinson Avid Sport Finished A 00:30:30:860 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:30:30:860
69.  Harry Tozer Fenland Clarion CC Finished A 00:30:30:860 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:30:30:860
70.  Oliver Thorpe RTD - J'sCycleShack Finished A 00:31:01:810 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:31:01:810
71.  Huw Watkins Sprockets Cycle Club Finished A 00:31:01:810 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:31:01:810
72.  Sidney Dutton VC Londres Finished A 00:31:37:890 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:31:37:890
73.  Jake Lunt Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:31:47:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:31:47:600
74.  Toby Walker Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:32:02:370 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:02:370
75.  Ben Jones Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:32:12:210 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:12:210
76.  Samuel Hughes Velo Club Venta Finished A 00:32:20:160 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:20:160
77.  Zack Lowe Clifton CC Finished A 00:32:20:160 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:20:160
78.  Felix Tynan Lee Velo (South East London) Finished A 00:32:26:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:26:000
79.  William Horspool Wisbech Whls CC Finished A 00:33:04:560 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:33:04:560
80.  Hadley Davis Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:33:07:840 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:33:07:840
81.  Ben Daly Lee Velo (South East London) Finished A 00:31:04:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:31:04:800
82.  Theo Sandell Southborough & District Whls Finished A 00:31:42:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:31:42:900

U16 Girls - Stage 3

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Girls - Stage 3 - Results
1.  Megan Cherry Origin Race Team Finished A 00:31:50:770 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:31:50:770
2.  Becky Gardiner Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:32:14:180 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:14:180
3.  Erin Boothman East Kilbride Road Club Finished A 00:32:15:500 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:15:500
4.  Anna Lloyd VC Londres Finished A 00:32:15:500 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:15:500
5.  Jess Pickavance Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:32:15:500 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:15:500
6.  Evie Smith Shibden Cycling Club Finished A 00:32:15:500 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:15:500
7.  Phoebe Taylor ESV Manchester Finished A 00:32:15:500 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:15:500
8.  Abigail Miller Clifton CC Finished A 00:32:15:500 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:15:500
9.  Ella Tandy Solihull CC Finished A 00:32:15:500 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:15:500
10.  Tulsi Bakrania WXC World Racing Finished A 00:32:15:500 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:15:500
11.  Mabli Phillips Maindy Flyers CC Finished A 00:32:15:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:15:500
12.  Ellie Mitchinson Welwyn Wheelers CC Finished A 00:32:15:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:15:500
13.  Maia Howell Matlock CC Finished A 00:32:15:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:15:500
14.  Florence Griffin Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:32:15:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:15:500
15.  Zoe Parker Solihull CC Finished A 00:32:15:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:15:500
16.  Megan Hughes Welwyn Wheelers CC Finished A 00:32:15:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:15:500
17.  Ruby Blanc ESV Manchester Finished A 00:32:15:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:15:500
18.  Ffion Hill FTP-Fulfil The Potential-Racin... Finished A 00:32:15:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:15:500
19.  Gabriella McHugh VC Londres Finished A 00:32:15:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:15:500
20.  Ayesha Vose ESV Manchester Finished A 00:32:15:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:15:500
21.  Elizabeth Wallace Lee Velo (South East London) Finished A 00:32:15:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:15:500
22.  Emily Tanner Woolwich CC Finished A 00:32:15:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:15:500
23.  Carys Blowers JRC-INTERFLON Race Team (2023) Finished A 00:32:24:510 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:24:510
24.  Megan Lloyd Harry Middleton Cycling Club Finished A 00:32:24:510 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:24:510
25.  Bibiane Ames Maindy Flyers CC Finished A 00:32:26:850 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:26:850
26.  Kayla Dinnin Dumfries CC Finished A 00:32:27:930 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:27:930
27.  Iris Gray Welwyn Wheelers CC Finished A 00:32:31:820 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:31:820
28.  Nikol Tesarova Avid Sport Finished A 00:33:34:350 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:33:34:350
29.  Grace Ward 365 Shutt Ridley (2023) Finished A 00:33:52:810 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:33:52:810
30.  Rebecca Carter Palmer Park Velo RT Finished A 00:34:22:190 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:34:22:190
31.  Millie Dean 4T+ Cyclopark Finished A 00:34:40:440 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:34:40:440
32.  Bethany Goodwin Louth Cycle Centre RT Finished A 00:35:09:550 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:35:09:550
33.  Amelia Staunton Sprockets Cycle Club Finished A 00:32:02:280 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:02:280
34.  Idha Hicks Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:32:02:280 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:02:280
35.  Grace Bell VC Londres Finished A 00:32:05:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:05:220
--- Martha Crooks VC Londres Did not finish A 00:06:48:000 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: A | Time: 00:06:48:000

U14 Boys - Stage 4

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Boys - Stage 4 - Results
1.  Finlay Storrie Maindy Flyers CC Finished B 00:39:29:650 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
2.  Jamie Rabbett ESV Manchester Finished B 00:39:29:650 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
3.  William Coles Evolution Racing Academy Finished B 00:39:29:650 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
4.  Noah White Mid Shropshire Wheelers Finished B 00:39:29:650 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
5.  Malakhi Bailey Halesowen A & CC Finished B 00:39:29:650 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
6.  Freddie Winkley Shibden Cycling Club Finished B 00:39:29:650 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
7.  Harrison Hendy Team HUP Finished B 00:39:29:650 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
8.  Oscar Makepeace NSP Cycling Team Finished B 00:39:29:650 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
9.  George Collins Schils - Doltcini Racing Team Finished B 00:39:29:650 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
10.  Ivo Thwaites Southborough & District Whls Finished B 00:39:29:650 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
11.  Finlay Burns Maindy Flyers CC Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
12.  Loris Cains Avid Sport Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
13.  Samuel de la Mare VC Londres Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
14.  Milo De La Mare VC Londres Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
15.  Oliver Gunn 4T+ Cyclopark Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
16.  Daniel Minay Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
17.  Archie Whittemore Clifton CC Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
18.  Deian Roberts Rhyl Cycling Club Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
19.  Arthur Steer Cycling Club Hackney Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
20.  James Saunders Wyre Forest CRC Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
21.  Jacob Start Mid Devon CC Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
22.  Billy Ladle Shibden Cycling Club Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
23.  Alex Box NSP Cycling Team Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
24.  Benjamin Whitehouse Wolverhampton Wheelers Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
25.  Noah Smith GKR Racing Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
26.  Billy Kee Lee Velo (South East London) Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
27.  Edward Graves 4T+ Cyclopark Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
28.  Steffan King Maindy Flyers CC Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
29.  Theo Wan Fenland Clarion CC Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
30.  Daniel Davies Maindy Flyers CC Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
31.  Tiger Gloag VC Londres Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
32.  Otto Allison Charlotteville CC Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
33.  Joel Thomas Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
34.  Alexander Goodwill Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
35.  Henry Jago Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
36.  Harvey Woodroffe Ely & District CC Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
37.  Matthew Holmes Mid Devon CC Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
38.  Innes Long Deeside Thistle CC Finished B 00:39:29:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:29:650
39.  William Macpherson VC Londres Finished B 00:39:39:920 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:39:920
40.  Tyler Six Grau Pascual – Yenar Youth T... Finished B 00:39:41:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:41:000
41.  Cameron Hounsell Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:39:42:430 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:42:430
42.  William Phillips Avid Sport Finished B 00:42:32:940 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:42:32:940
43.  Henry Hopson VC Londres Finished B 00:42:45:880 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:42:45:880
44.  Asher Gray Welwyn Wheelers CC Finished B 00:42:47:260 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:42:47:260
45.  Sammy Baker Palmer Park Velo RT Finished B 00:42:48:370 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:42:48:370
46.  Harry Cooper Palmer Park Velo RT Finished B 00:42:49:440 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:42:49:440
47.  Monty Melville Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:39:44:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:44:220
48.  Alex MacInnes Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:39:44:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:44:220
49.  Freddie Collier Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:39:50:690 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:50:690
50.  Luke Fletcher 4T+ Cyclopark Finished B 00:39:52:880 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:52:880
51.  Daniel Branford Poole Wheelers CC Finished B 00:41:52:830 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:52:830
52.  Ciaran Ho Hadleigh Cycling Club Finished B 00:43:36:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:36:600
53.  Finley Staunton Sprockets Cycle Club Finished B 00:42:26:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:42:26:530
54.  Felix Lopez Thanet RC Finished B 00:39:59:720 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:39:59:720
--- Bayley Woodger Mid Devon CC Did not finish B 00:12:14:850 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: B | Time: 00:12:14:850

U14 Girls - Stage 4

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Girls - Stage 4 - Results
1.  Melanie Rowe Deeside Thistle CC Finished B 00:41:43:090 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:43:090
2.  Grace Upshall Poole Wheelers CC Finished B 00:41:43:090 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:43:090
3.  Aalia Clay VC Londres Finished B 00:41:43:090 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:43:090
4.  Katie Robertson Clifton CC Finished B 00:41:43:090 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:43:090
5.  Abi Clayton Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:41:43:090 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:43:090
6.  Peggy Knox ViCiOUS VELO Finished B 00:41:43:090 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:43:090
7.  Eloise Ward Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:41:43:090 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:43:090
8.  Tilly Hofert Clifton CC Finished B 00:41:43:090 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:43:090
9.  Lily-Ann Scott Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:41:43:090 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:43:090
10.  Alexandra Tan Maindy Flyers CC Finished B 00:41:43:090 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:43:090
11.  Melissa Moscrop ESV Manchester Finished B 00:41:43:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:43:090
12.  Olivia Smallshaw Shibden Cycling Club Finished B 00:41:43:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:43:090
13.  Lily Speak Clifton CC Finished B 00:41:43:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:43:090
14.  Katie Lawson Secret-Training.cc Finished B 00:41:43:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:43:090
15.  Katie Colling ESV Manchester Finished B 00:41:43:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:43:090
16.  Rose Lewis Halesowen A & CC Finished B 00:41:43:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:43:090
17.  Jessica Simon Halesowen A & CC Finished B 00:41:49:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:49:100
18.  Yamina Clay VC Londres Finished B 00:41:49:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:49:100
19.  Millie Boothman Glasgow Riderz Finished B 00:41:49:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:49:100
20.  Izabel Young Shibden Cycling Club Finished B 00:41:52:370 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:52:370
21.  Isabelle Goodwin Louth Cycle Centre RT Finished B 00:41:53:860 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:41:53:860
22.  Jaime Downing Wolverhampton Wheelers Finished B 00:42:03:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:42:03:500
23.  Esmee Bone Welwyn Wheelers CC Finished B 00:45:21:470 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:45:21:470
24.  Eleanor Thompson 4T+ Cyclopark Finished B 00:43:10:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:43:10:600
25.  Zara Main Deeside Thistle CC Finished B 00:44:26:190 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:44:26:190
26.  Rosie Wingate Liv Cycling Club - Halo Films Finished B 00:42:14:970 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:42:14:970
27.  Annabelle Rice VC Londres Finished B 00:46:09:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:46:09:300
--- Lara Elias Velo Myrddin CC powered by Y B... Did not finish B 00:05:43:700 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: B | Time: 00:05:43:700

U16 Boys - Stage 4

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Boys - Stage 4 - Results
1.  Henry Hobbs Welwyn Wheelers CC Finished A 00:39:35:530 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
2.  Matthew Kent Beeston Cycling Club Finished A 00:39:35:530 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
3.  Luca Bednarek Kirklees Cycling Academy Finished A 00:39:35:530 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
4.  Leon Atkins Welwyn Wheelers CC Finished A 00:39:35:530 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
5.  Cian Evans Evolution Racing Academy Finished A 00:39:35:530 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
6.  Oliver Gill Poole Wheelers CC Finished A 00:39:35:530 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
7.  Jamie Stewart Shibden Cycling Club Finished A 00:39:35:530 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
8.  Max Hinds Evolution Racing Academy Finished A 00:39:35:530 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
9.  Casey Humber-Kelly HIVE Racing Finished A 00:39:35:530 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
10.  Thomas Lewis Ely & District CC Finished A 00:39:35:530 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
11.  Orry Lund Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
12.  Oskar Everett Orwell Velo Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
13.  James Canham RTD - J'sCycleShack Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
14.  Harrison Dainty Cystic Fibrosis Race Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
15.  Cillian Lewis Manilla Cycling Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
16.  Oliver Tregear Evolution Racing Academy Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
17.  Samuel Stewart-Ball ESV Manchester Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
18.  Seth Jackson Acrog-Tormans Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
19.  James Kinrade Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
20.  Gus Dutton VC Londres Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
21.  Milo Wills VC Londres Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
22.  Oscar Gaylor Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
23.  Daniel Phillips WORX Factory Racing Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
24.  Jack Baldie Avid Sport Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
25.  Charlie Hoyle Ashfield RC Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
26.  Mackenzie Riley Shibden Cycling Club Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
27.  Aaron Cocker RTD - J'sCycleShack Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
28.  Matthew Fletcher 4T+ Cyclopark Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
29.  Harley Widdowson Clancy Briggs Cycling Academy Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
30.  Cian Howard Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
31.  James Sweeney Edinburgh RC Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
32.  Harry Speak Clifton CC Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
33.  Edwin Boyle Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
34.  Edward Home Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
35.  Matthew Peace Otley CC Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
36.  Oscar Nisbett Crawley Wheelers Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
37.  Mikhail Gitnik VC Londres Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
38.  Albie Jones North Cheshire Clarion Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
39.  Toby Tombs Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
40.  Bill Preston The Green Jersey CC Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
41.  Theo Sandell Southborough & District Whls Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
42.  Samuel Abbott Cystic Fibrosis Race Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
43.  William Curphey Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
44.  Alec Rowles Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
45.  Benjamin Arey Clifton CC Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
46.  Joshua Jewitt Beeston Cycling Club Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
47.  Evander Wishart HIVE Racing Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
48.  Sam Benson 4T+ Cyclopark Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
49.  James Ingham The Green Jersey CC Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
50.  Thomas Brennan Beeston Cycling Club Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
51.  Rhys Edwards Maindy Flyers CC Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
52.  Daniel Thompson Cleveland Wheelers CC Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
53.  Ethan Squires Beeston Cycling Club Finished A 00:39:35:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:35:530
54.  Elliott Holt Manilla Cycling Finished A 00:39:43:180 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:43:180
55.  Edward Fraile-Whysall Mid Devon CC Finished A 00:39:43:180 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:43:180
56.  Noah Wheller Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:41:12:850 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:12:850
57.  Zack Lowe Clifton CC Finished A 00:43:04:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:43:04:000
58.  Ben Tamplin Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:39:42:720 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:42:720
59.  August Ora VC Londres Finished A 00:39:42:720 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:42:720
60.  Milo Clarke Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:39:48:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:48:060
61.  Luca Geddes Gasco Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:39:52:610 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:52:610
62.  Oliver Thorpe RTD - J'sCycleShack Finished A 00:39:52:610 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:52:610
63.  Cypher Tindell Sprockets Cycle Club Finished A 00:39:52:610 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:39:52:610
64.  Jamie Kershaw Welland Valley CC Finished A 00:40:20:590 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:40:20:590
65.  Theo Hester Avid Sport Finished A 00:40:54:310 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:40:54:310
66.  William Horspool Wisbech Whls CC Finished A 00:42:18:360 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:42:18:360
67.  Ben Jones Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:42:39:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:42:39:060
68.  Harry Tozer Fenland Clarion CC Finished A 00:42:56:910 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:42:56:910
69.  Alex Coles Evolution Racing Academy Finished A 00:33:54:570 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:33:54:570
70.  Ruben Hodkinson Avid Sport Finished A 00:40:09:490 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:40:09:490
71.  Hadley Davis Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:40:24:580 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:40:24:580
72.  Felix Tynan Lee Velo (South East London) Finished A 00:40:31:660 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:40:31:660
73.  Samuel Hughes Velo Club Venta Finished A 00:40:58:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:40:58:010
74.  Toby Walker Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:42:31:250 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:42:31:250
--- Ben Daly Lee Velo (South East London) Did not finish A 00:24:12:430 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: A | Time: 00:24:12:430
--- Sidney Dutton VC Londres Did not finish A 00:20:47:140 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: A | Time: 00:20:47:140
--- Samuel Little VC Londres Did not finish A 00:14:38:240 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: A | Time: 00:14:38:240
--- Jake Lunt Lee Valley Youth Cycling Club Did not finish A 00:04:21:540 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: A | Time: 00:04:21:540
--- Huw Watkins Sprockets Cycle Club Did not finish A 00:28:33:670 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: A | Time: 00:28:33:670

U16 Girls - Stage 4

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Girls - Stage 4 - Results
1.  Maia Howell Matlock CC Finished A 00:40:15:080 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:40:15:080
2.  Phoebe Taylor ESV Manchester Finished A 00:41:00:300 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
3.  Becky Gardiner Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:41:00:300 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
4.  Evie Smith Shibden Cycling Club Finished A 00:41:00:300 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
5.  Anna Lloyd VC Londres Finished A 00:41:00:300 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
6.  Ella Tandy Solihull CC Finished A 00:41:00:300 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
7.  Grace Ward 365 Shutt Ridley (2023) Finished A 00:41:00:300 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
8.  Rebecca Carter Palmer Park Velo RT Finished A 00:41:00:300 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
9.  Emily Tanner Woolwich CC Finished A 00:41:00:300 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
10.  Gabriella McHugh VC Londres Finished A 00:41:00:300 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
11.  Jess Pickavance Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:41:00:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
12.  Bibiane Ames Maindy Flyers CC Finished A 00:41:00:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
13.  Elizabeth Wallace Lee Velo (South East London) Finished A 00:41:00:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
14.  Abigail Miller Clifton CC Finished A 00:41:00:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
15.  Ffion Hill FTP-Fulfil The Potential-Racin... Finished A 00:41:00:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
16.  Ellie Mitchinson Welwyn Wheelers CC Finished A 00:41:00:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
17.  Megan Lloyd Harry Middleton Cycling Club Finished A 00:41:00:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
18.  Tulsi Bakrania WXC World Racing Finished A 00:41:00:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
19.  Ayesha Vose ESV Manchester Finished A 00:41:00:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
20.  Florence Griffin Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:41:00:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
21.  Mabli Phillips Maindy Flyers CC Finished A 00:41:00:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
22.  Ruby Blanc ESV Manchester Finished A 00:41:00:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
23.  Nikol Tesarova Avid Sport Finished A 00:41:00:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
24.  Iris Gray Welwyn Wheelers CC Finished A 00:41:00:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:00:300
25.  Carys Blowers JRC-INTERFLON Race Team (2023) Finished A 00:41:13:150 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:13:150
26.  Megan Cherry Origin Race Team Finished A 00:41:17:470 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:41:17:470
27.  Zoe Parker Solihull CC Finished A 00:42:23:780 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:42:23:780
28.  Megan Hughes Welwyn Wheelers CC Finished A 00:43:32:880 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:43:32:880
29.  Millie Dean 4T+ Cyclopark Finished A 00:43:51:040 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:43:51:040
--- Erin Boothman East Kilbride Road Club Did not finish A 00:19:49:430 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: A | Time: 00:19:49:430
--- Kayla Dinnin Dumfries CC Did not finish A 00:20:16:830 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: A | Time: 00:20:16:830
--- Amelia Staunton Sprockets Cycle Club Did not finish A 00:19:51:120 0
Points: 0 | Status: Did not finish | Category: A | Time: 00:19:51:120

U14 Boys Overall Race

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Boys Overall Race - Results
1.  Finlay Storrie Maindy Flyers CC Finished B 01:47:04:870 15
Points: 15 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:04:870
2.  Daniel Davies Maindy Flyers CC Finished B 01:47:31:240 12
Points: 12 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:31:240
3.  Noah White Mid Shropshire Wheelers Finished B 01:47:35:890 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:35:890
4.  William Coles Evolution Racing Academy Finished B 01:47:36:860 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:36:860
5.  Jamie Rabbett ESV Manchester Finished B 01:47:36:870 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:36:870
6.  Noah Smith GKR Racing Finished B 01:47:38:250 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:38:250
7.  Deian Roberts Rhyl Cycling Club Finished B 01:47:38:260 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:38:260
8.  Jacob Start Mid Devon CC Finished B 01:47:39:210 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:39:210
9.  Archie Whittemore Clifton CC Finished B 01:47:39:750 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:39:750
10.  James Saunders Wyre Forest CRC Finished B 01:47:41:280 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:41:280
11.  Steffan King Maindy Flyers CC Finished B 01:47:43:160 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:43:160
12.  Freddie Winkley Shibden Cycling Club Finished B 01:47:43:520 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:43:520
13.  Ivo Thwaites Southborough & District Whls Finished B 01:47:43:760 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:43:760
14.  George Collins Schils - Doltcini Racing Team Finished B 01:47:44:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:44:600
15.  Benjamin Whitehouse Wolverhampton Wheelers Finished B 01:47:46:120 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:46:120
16.  Finlay Burns Maindy Flyers CC Finished B 01:47:46:130 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:46:130
17.  Loris Cains Avid Sport Finished B 01:47:46:160 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:46:160
18.  Otto Allison Charlotteville CC Finished B 01:47:46:210 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:46:210
19.  Harrison Hendy Team HUP Finished B 01:47:47:110 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:47:110
20.  Harvey Woodroffe Ely & District CC Finished B 01:47:47:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:47:220
21.  Joel Thomas Finished B 01:47:47:780 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:47:780
22.  Billy Ladle Shibden Cycling Club Finished B 01:47:48:410 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:48:410
23.  Oscar Makepeace NSP Cycling Team Finished B 01:47:48:780 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:48:780
24.  Daniel Minay Team RL360 Isle Of Man Finished B 01:47:52:510 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:52:510
25.  Theo Wan Fenland Clarion CC Finished B 01:47:52:740 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:52:740
26.  Alex Box NSP Cycling Team Finished B 01:47:54:150 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:54:150
27.  Samuel de la Mare VC Londres Finished B 01:47:54:510 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:54:510
28.  Malakhi Bailey Halesowen A & CC Finished B 01:47:55:110 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:55:110
29.  Billy Kee Lee Velo (South East London) Finished B 01:47:55:940 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:55:940
30.  Oliver Gunn 4T+ Cyclopark Finished B 01:47:57:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:57:380
31.  Milo De La Mare VC Londres Finished B 01:47:59:160 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:47:59:160
32.  Arthur Steer Cycling Club Hackney Finished B 01:48:06:170 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:48:06:170
33.  Alexander Goodwill Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished B 01:48:06:850 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:48:06:850
34.  Tiger Gloag VC Londres Finished B 01:48:07:960 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:48:07:960
35.  Matthew Holmes Mid Devon CC Finished B 01:48:08:080 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:48:08:080
36.  Cameron Hounsell Team RL360 Isle Of Man Finished B 01:48:08:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:48:08:700
37.  Tyler Six Grau Pascual – Yenar Youth T... Finished B 01:48:13:560 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:48:13:560
38.  William Macpherson VC Londres Finished B 01:48:37:560 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:48:37:560
39.  Innes Long Deeside Thistle CC Finished B 01:49:09:340 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:49:09:340
40.  Edward Graves 4T+ Cyclopark Finished B 01:49:22:590 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:49:22:590
41.  Henry Hopson VC Londres Finished B 01:51:23:210 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:51:23:210
42.  Sammy Baker Palmer Park Velo RT Finished B 01:52:57:970 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:52:57:970
43.  Asher Gray Welwyn Wheelers CC Finished B 01:53:26:250 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:53:26:250
44.  Harry Cooper Palmer Park Velo RT Finished B 01:53:30:660 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:53:30:660
45.  Freddie Collier Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 01:59:49:730 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:59:49:730
46.  Luke Fletcher 4T+ Cyclopark Finished B 01:59:53:310 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:59:53:310
47.  William Phillips Avid Sport Finished B 02:01:03:820 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:01:03:820
48.  Finley Staunton Sprockets Cycle Club Finished B 02:01:51:660 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:01:51:660
49.  Henry Jago Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 02:02:14:350 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:02:14:350
50.  Monty Melville Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 02:05:34:260 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:05:34:260
51.  Daniel Branford Poole Wheelers CC Finished B 02:06:24:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:06:24:060
52.  Ciaran Ho Hadleigh Cycling Club Finished B 02:06:52:040 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:06:52:040
53.  Bayley Woodger Mid Devon CC Finished B 02:21:13:760 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:21:13:760
54.  Alex MacInnes Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 02:29:06:580 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:29:06:580
55.  Felix Lopez Thanet RC Finished B 02:38:54:150 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:38:54:150
56.  Jack Barden-Beatty Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 01:10:51:630 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:10:51:630
57.  Elliot Norris VC Londres Finished B 01:29:25:970 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:29:25:970
58.  Christopher Campos VC Londres Finished B 01:17:49:290 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:17:49:290

U14 Girls Overall Race

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Girls Overall Race - Results
1.  Melanie Rowe Deeside Thistle CC Finished B 01:54:40:660 15
Points: 15 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:54:40:660
2.  Grace Upshall Poole Wheelers CC Finished B 01:54:46:380 12
Points: 12 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:54:46:380
3.  Katie Robertson Clifton CC Finished B 01:54:47:820 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:54:47:820
4.  Rose Lewis Halesowen A & CC Finished B 01:55:05:610 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:55:05:610
5.  Aalia Clay VC Londres Finished B 01:55:07:470 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:55:07:470
6.  Peggy Knox ViCiOUS VELO Finished B 01:55:09:620 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:55:09:620
7.  Katie Lawson Secret-Training.cc Finished B 01:55:10:320 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:55:10:320
8.  Abi Clayton Team RL360 Isle Of Man Finished B 01:55:15:490 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:55:15:490
9.  Tilly Hofert Clifton CC Finished B 01:55:18:370 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:55:18:370
10.  Lily-Ann Scott Team RL360 Isle Of Man Finished B 01:55:19:020 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:55:19:020
11.  Alexandra Tan Maindy Flyers CC Finished B 01:55:23:990 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:55:23:990
12.  Eloise Ward Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 01:55:24:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:55:24:010
13.  Melissa Moscrop ESV Manchester Finished B 01:55:25:190 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:55:25:190
14.  Katie Colling ESV Manchester Finished B 01:55:26:410 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:55:26:410
15.  Lily Speak Clifton CC Finished B 01:55:36:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:55:36:200
16.  Millie Boothman Glasgow Riderz Finished B 01:55:36:720 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:55:36:720
17.  Yamina Clay VC Londres Finished B 01:55:44:280 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:55:44:280
18.  Isabelle Goodwin Louth Cycle Centre RT Finished B 01:55:46:150 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:55:46:150
19.  Jessica Simon Halesowen A & CC Finished B 01:55:46:540 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:55:46:540
20.  Olivia Smallshaw ESV Manchester Finished B 01:55:48:930 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:55:48:930
21.  Izabel Young Shibden Cycling Club Finished B 01:55:54:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:55:54:650
22.  Jaime Downing Wolverhampton Wheelers Finished B 01:56:10:570 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:56:10:570
23.  Esmee Bone Welwyn Wheelers CC Finished B 01:59:26:730 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:59:26:730
24.  Eleanor Thompson 4T+ Cyclopark Finished B 02:04:44:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:04:44:060
25.  Zara Main Deeside Thistle CC Finished B 02:07:25:990 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:07:25:990
26.  Rosie Wingate Liv Cycling Club - Halo Films Finished B 02:19:11:630 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:19:11:630
27.  Annabelle Rice VC Londres Finished B 02:31:18:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:31:18:650
28.  Lara Elias Velo Myrddin CC powered by Y B... Finished B 02:34:45:520 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:34:45:520

U16 Boys Overall Race

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Boys Overall Race - Results
1.  Max Hinds Evolution Racing Academy Finished A 02:10:41:760 15
Points: 15 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:10:41:760
2.  Luca Bednarek Kirklees Cycling Academy Finished A 02:10:44:310 12
Points: 12 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:10:44:310
3.  Henry Hobbs Welwyn Wheelers CC Finished A 02:10:52:930 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:10:52:930
4.  James Sweeney Edinburgh RC Finished A 02:10:55:240 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:10:55:240
5.  Matthew Kent Beeston Cycling Club Finished A 02:10:58:860 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:10:58:860
6.  Jamie Stewart Shibden Cycling Club Finished A 02:10:59:410 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:10:59:410
7.  Oliver Gill Poole Wheelers CC Finished A 02:11:00:110 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:00:110
8.  Harry Speak Clifton CC Finished A 02:11:01:190 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:01:190
9.  Oliver Tregear Evolution Racing Academy Finished A 02:11:01:520 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:01:520
10.  Leon Atkins Welwyn Wheelers CC Finished A 02:11:01:740 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:01:740
11.  Seth Jackson Acrog-Tormans Finished A 02:11:02:030 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:02:030
12.  Albie Jones North Cheshire Clarion Finished A 02:11:03:590 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:03:590
13.  Oscar Gaylor Team RL360 Isle Of Man Finished A 02:11:04:550 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:04:550
14.  Cian Howard Team RL360 Isle Of Man Finished A 02:11:06:030 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:06:030
15.  Gus Dutton VC Londres Finished A 02:11:06:810 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:06:810
16.  Harrison Dainty Cystic Fibrosis Race Finished A 02:11:06:830 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:06:830
17.  Alec Rowles Hillingdon Slipstreamers Finished A 02:11:06:950 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:06:950
18.  Jack Baldie Avid Sport Finished A 02:11:07:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:07:000
19.  Milo Wills VC Londres Finished A 02:11:07:080 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:07:080
20.  Mackenzie Riley Cystic Fibrosis Race Finished A 02:11:07:350 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:07:350
21.  Casey Humber-Kelly HIVE Racing Finished A 02:11:08:240 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:08:240
22.  William Curphey Team RL360 Isle Of Man Finished A 02:11:08:940 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:08:940
23.  Oskar Everett Orwell Velo Finished A 02:11:09:290 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:09:290
24.  Aaron Cocker RTD - J'sCycleShack Finished A 02:11:10:170 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:10:170
25.  Matthew Peace Otley CC Finished A 02:11:11:310 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:11:310
26.  Evander Wishart HIVE Racing Finished A 02:11:11:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:11:600
27.  Thomas Lewis Ely & District CC Finished A 02:11:11:930 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:11:930
28.  Harley Widdowson Clancy Briggs Cycling Academy Finished A 02:11:12:330 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:12:330
29.  Benjamin Arey Clifton CC Finished A 02:11:12:410 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:12:410
30.  Cillian Lewis Manilla Cycling Finished A 02:11:13:540 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:13:540
31.  Toby Tombs Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 02:11:14:120 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:14:120
32.  Oscar Nisbett Crawley Wheelers Finished A 02:11:14:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:14:900
33.  Ethan Squires Beeston Cycling Club Finished A 02:11:14:930 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:14:930
34.  Mikhail Gitnik VC Londres Finished A 02:11:15:280 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:15:280
35.  Samuel Stewart-Ball ESV Manchester Finished A 02:11:16:290 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:16:290
36.  James Ingham The Green Jersey CC Finished A 02:11:17:240 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:17:240
37.  Bill Preston The Green Jersey CC Finished A 02:11:17:330 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:17:330
38.  James Canham RTD - J'sCycleShack Finished A 02:11:18:080 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:18:080
39.  Orry Lund Team RL360 Isle Of Man Finished A 02:11:18:290 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:18:290
40.  Cian Evans Evolution Racing Academy Finished A 02:11:19:130 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:19:130
41.  Thomas Brennan Beeston Cycling Club Finished A 02:11:19:360 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:19:360
42.  Daniel Thompson Cleveland Wheelers CC Finished A 02:11:20:720 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:20:720
43.  Sam Benson 4T+ Cyclopark Finished A 02:11:20:780 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:20:780
44.  Edward Home Hillingdon Slipstreamers Finished A 02:11:22:670 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:22:670
45.  Edward Fraile-Whysall Mid Devon CC Finished A 02:11:26:150 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:26:150
46.  James Kinrade Team RL360 Isle Of Man Finished A 02:11:28:890 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:28:890
47.  Elliott Holt Manilla Cycling Finished A 02:11:33:770 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:11:33:770
48.  Edwin Boyle Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 02:12:33:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:12:33:100
49.  Noah Wheller Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 02:12:52:120 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:12:52:120
50.  Joshua Jewitt Beeston Cycling Club Finished A 02:13:38:430 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:13:38:430
51.  Luca Geddes Gasco Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 02:17:52:950 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:17:52:950
52.  Rhys Edwards Maindy Flyers CC Finished A 02:17:58:150 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:17:58:150
53.  Daniel Phillips WORX Factory Racing Finished A 02:19:03:240 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:19:03:240
54.  Samuel Abbott Cystic Fibrosis Race Finished A 02:19:06:840 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:19:06:840
55.  Charlie Hoyle Ashfield RC Finished A 02:19:09:280 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:19:09:280
56.  Matthew Fletcher 4T+ Cyclopark Finished A 02:19:14:190 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:19:14:190
57.  Alex Coles Evolution Racing Academy Finished A 02:20:49:970 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:20:49:970
58.  Oliver Thorpe RTD - J'sCycleShack Finished A 02:25:13:710 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:25:13:710
59.  William Horspool Wisbech Whls CC Finished A 02:25:18:980 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:25:18:980
60.  Cypher Tindell Sprockets Cycle Club Finished A 02:28:26:420 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:28:26:420
61.  Milo Clarke Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 02:28:38:350 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:28:38:350
62.  Zack Lowe Clifton CC Finished A 02:29:31:620 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:29:31:620
63.  Ben Tamplin Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 02:32:17:810 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:32:17:810
64.  August Ora VC Londres Finished A 02:32:22:310 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:32:22:310
65.  Jamie Kershaw Welland Valley CC Finished A 02:32:27:610 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:32:27:610
66.  Harry Tozer Fenland Clarion CC Finished A 02:32:33:460 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:32:33:460
67.  Theo Hester Avid Sport Finished A 02:33:41:370 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:33:41:370
68.  Ruben Hodkinson Avid Sport Finished A 02:36:07:050 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:36:07:050
69.  Ben Jones Hillingdon Slipstreamers Finished A 02:37:45:050 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:37:45:050
70.  Hadley Davis Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 02:41:15:680 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:41:15:680
71.  Samuel Hughes Velo Club Venta Finished A 02:41:35:930 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:41:35:930
72.  Toby Walker Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 02:41:50:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:41:50:650
73.  Huw Watkins Sprockets Cycle Club Finished A 02:46:10:130 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:46:10:130
74.  Felix Tynan Lee Velo (South East London) Finished A 02:46:48:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:46:48:870
75.  Samuel Little VC Londres Finished A 03:01:00:110 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:01:00:110
76.  Jake Lunt Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 03:05:28:730 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:05:28:730
77.  Ben Daly Lee Velo (South East London) Finished A 03:08:39:590 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:08:39:590
78.  Theo Sandell Southborough & District Whls Finished A 03:26:27:440 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:26:27:440
79.  Sidney Dutton VC Londres Finished A 03:37:57:610 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:37:57:610
80.  Luke Meyer-Eland VC Londres Finished A 01:32:12:580 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:32:12:580
81.  Ryan Oldfield Cystic Fibrosis Race Finished A 01:35:01:440 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:35:01:440
82.  Dylan Belton Owen VC Londres Finished A 01:46:46:190 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:46:46:190
83.  Freddy Augsburger Cycling Club Hackney Finished A 01:03:58:570 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:03:58:570
84.  Sam Martin Banbury Star CC Finished A 01:40:17:490 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:40:17:490
85.  Finn O'Brien Flanders Color Defever Team Finished A 01:40:28:860 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:40:28:860
86.  Benjamin Myers Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:45:23:730 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:45:23:730
87.  Hudson Hendry Beeston Cycling Club Finished A 01:45:52:780 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:45:52:780
88.  Harry Woodhouse VC Londres Finished A 00:03:44:590 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:44:590

U16 Girls Overall Race

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Girls Overall Race - Results
1.  Maia Howell Matlock CC Finished A 02:15:26:520 15
Points: 15 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:15:26:520
2.  Becky Gardiner Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 02:15:48:760 12
Points: 12 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:15:48:760
3.  Abigail Miller Clifton CC Finished A 02:15:50:900 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:15:50:900
4.  Megan Cherry Origin Race Team Finished A 02:15:59:460 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:15:59:460
5.  Phoebe Taylor ESV Manchester Finished A 02:16:02:790 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:16:02:790
6.  Anna Lloyd VC Londres Finished A 02:16:05:000 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:16:05:000
7.  Ella Tandy Solihull CC Finished A 02:16:07:200 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:16:07:200
8.  Evie Smith Shibden Cycling Club Finished A 02:16:09:650 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:16:09:650
9.  Florence Griffin Team RL360 Isle Of Man Finished A 02:16:10:780 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:16:10:780
10.  Jess Pickavance Team RL360 Isle Of Man Finished A 02:16:14:540 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:16:14:540
11.  Mabli Phillips Maindy Flyers CC Finished A 02:16:14:640 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:16:14:640
12.  Ffion Hill FTP-Fulfil The Potential-Racin... Finished A 02:16:15:640 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:16:15:640
13.  Ellie Mitchinson Welwyn Wheelers CC Finished A 02:16:15:950 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:16:15:950
14.  Ruby Blanc ESV Manchester Finished A 02:16:18:390 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:16:18:390
15.  Elizabeth Wallace Lee Velo (South East London) Finished A 02:16:20:030 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:16:20:030
16.  Gabriella McHugh VC Londres Finished A 02:16:20:040 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:16:20:040
17.  Tulsi Bakrania VC Londres Finished A 02:16:20:130 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:16:20:130
18.  Ayesha Vose ESV Manchester Finished A 02:16:20:230 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:16:20:230
19.  Emily Tanner Woolwich CC Finished A 02:16:25:080 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:16:25:080
20.  Megan Lloyd Harry Middleton Cycling Club Finished A 02:16:33:280 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:16:33:280
21.  Iris Gray Welwyn Wheelers CC Finished A 02:16:36:160 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:16:36:160
22.  Bibiane Ames Maindy Flyers CC Finished A 02:16:37:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:16:37:010
23.  Carys Blowers JRC-INTERFLON Race Team (2023) Finished A 02:16:38:920 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:16:38:920
24.  Zoe Parker Solihull CC Finished A 02:17:41:970 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:17:41:970
25.  Nikol Tesarova Avid Sport Finished A 02:17:46:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:17:46:300
26.  Grace Ward 365 Shutt Ridley (2023) Finished A 02:17:57:360 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:17:57:360
27.  Megan Hughes Welwyn Wheelers CC Finished A 02:19:03:290 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:19:03:290
28.  Millie Dean 4T+ Cyclopark Finished A 02:21:43:250 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:21:43:250
29.  Rebecca Carter Palmer Park Velo RT Finished A 02:22:50:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:22:50:220
30.  Erin Boothman East Kilbride Road Club Finished A 02:43:37:920 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:43:37:920
31.  Kayla Dinnin Dumfries CC Finished A 02:44:50:130 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:44:50:130
32.  Amelia Staunton Sprockets Cycle Club Finished A 02:50:58:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:50:58:090
33.  Grace Bell VC Londres Finished A 01:42:24:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:42:24:060
34.  Idha Hicks Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 01:46:04:610 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:46:04:610
35.  Bethany Goodwin Louth Cycle Centre RT Finished A 01:47:13:320 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:47:13:320
36.  Martha Crooks VC Londres Finished A 02:41:17:020 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:41:17:020
37.  Lydia Turan JRC-INTERFLON Race Team (2023) Finished A 01:59:20:440 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:59:20:440

About the Event

Info for Riders

Entries are closing on 15th June at 23.55 with no entries accepted past that date. 

The British Cycling selection criteria defined for the series will be applied should the number of entries exceed the venues' capacity.

Valid BC race license is required for entry.

Overnight camping is available at Cyclopark on Friday and Saturday nights - follow the link below to book, but please read the terms carefully

https://www.eventbrite.co.uk/e/overnight-parking-motorhome-vcl-london-2-day-cyclopark-2023-tickets-513956105547

The Races

U14 Boys - Stage 1 - TT Race
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
Sat 24/06/23 09:00 Youth Only Band 5 ---
Sat 24/06/23 – 09:00
Youth Only, Band 5
U14 Girls - Stage 1 - TT Race
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
Sat 24/06/23 09:00 Youth Only Band 5 ---
Sat 24/06/23 – 09:00
Youth Only, Band 5
U16 Boys - Stage 1 - TT Race
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
Sat 24/06/23 09:00 Youth Only Band 5 ---
Sat 24/06/23 – 09:00
Youth Only, Band 5
U16 Girls - Stage 1 - TT Race
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
Sat 24/06/23 09:00 Youth Only Band 5 ---
Sat 24/06/23 – 09:00
Youth Only, Band 5
U14 Boys - Stage 2 Race
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
Sat 24/06/23 09:00 Youth Only Band 5 ---
Sat 24/06/23 – 09:00
Youth Only, Band 5
U14 Girls - Stage 2 Race
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
Sat 24/06/23 09:00 Youth Only Band 5 ---
Sat 24/06/23 – 09:00
Youth Only, Band 5
U16 Boys - Stage 2 Race
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
Sat 24/06/23 09:00 Youth Only Band 5 ---
Sat 24/06/23 – 09:00
Youth Only, Band 5
U16 Girls - Stage 2 Race
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
Sat 24/06/23 09:00 Youth Only Band 5 ---
Sat 24/06/23 – 09:00
Youth Only, Band 5
U14 Boys - Stage 3 Race
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
Sun 25/06/23 09:00 Youth Only Band 5 ---
Sun 25/06/23 – 09:00
Youth Only, Band 5
U14 Girls - Stage 3 Race
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
Sun 25/06/23 09:00 Youth Only Band 5 ---
Sun 25/06/23 – 09:00
Youth Only, Band 5
U16 Boys - Stage 3 Race
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
Sun 25/06/23 09:00 Youth Only Band 5 ---
Sun 25/06/23 – 09:00
Youth Only, Band 5
U16 Girls - Stage 3 Race
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
Sun 25/06/23 09:00 Youth Only Band 5 ---
Sun 25/06/23 – 09:00
Youth Only, Band 5
U14 Boys - Stage 4 Race
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
Sun 25/06/23 09:00 Youth Only Band 5 ---
Sun 25/06/23 – 09:00
Youth Only, Band 5
U14 Girls - Stage 4 Race
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
Sun 25/06/23 09:00 Youth Only Band 5 ---
Sun 25/06/23 – 09:00
Youth Only, Band 5
U16 Boys - Stage 4 Race
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
Sun 25/06/23 09:00 Youth Only Band 5 ---
Sun 25/06/23 – 09:00
Youth Only, Band 5
U16 Girls - Stage 4 Race
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
Sun 25/06/23 09:00 Youth Only Band 5 ---
Sun 25/06/23 – 09:00
Youth Only, Band 5
U14 Boys Overall Race Race
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
Sun 25/06/23 09:00 Youth Only Band 4 ---
Sun 25/06/23 – 09:00
Youth Only, Band 4
U14 Girls Overall Race Race
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
Sun 25/06/23 09:00 Youth Only Band 4 ---
Sun 25/06/23 – 09:00
Youth Only, Band 4
U16 Boys Overall Race Race
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
Sun 25/06/23 09:00 Youth Only Band 4 ---
Sun 25/06/23 – 09:00
Youth Only, Band 4
U16 Girls Overall Race Race
Date Start Classification Band Rider Cat Duration
Sun 25/06/23 09:00 Youth Only Band 4 ---
Sun 25/06/23 – 09:00
Youth Only, Band 4

Event Summary

Event Overview

VC Londres and Lee Valley Youth Cycling Club are proud to jointly present the London 2-Day round of the National Youth Circuit Series. This event will include 4 stages held in two different venues.

 

24th June - Cyclopark, Gravesend (DA11 7NP)  

Stage 1 - 2.5km Time Trial (one lap anticlockwise)

Stage 2 - Circuit race clockwise (45-60min with 2-3 primes)

 

25th June –  Redbridge Cycling Centre, Ilford (IG6 3HP)

Stage 3 - Sprint with 1 prime (20-30 minutes clockwise)

Stage 4 - 45-60 minutes anti-clockwise with 2-3 primes

 

Racing program to be finalized and confirmed in the race manual.

Primes will carry bonus seconds for the first 4 riders.

Jerseys for General Classification and Combativity will be awarded after each stage.

Event Details

Event URN:

526265

Start Date:

Sat, 24th Jun 2023

Finish date:

Sun, 25th Jun 2023

Event Type:

Closed Circuit (Competitive)

Venue:

Cyclopark, The Tollgate, Wrotham Road, Gravesend, Kent, DA11 7NP

View map

Series:

British Cycling Youth Circuit Series

Results

Confirmed Results

U14 Boys - Stage 1 - TT

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Boys - Stage 1 - TT - Results
1.  Finlay Storrie Maindy Flyers CC Finished B 00:03:32:210 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:32:210
2.  Deian Roberts Rhyl Cycling Club Finished B 00:03:38:440 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:38:440
3.  Noah White Mid Shropshire Wheelers Finished B 00:03:39:070 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:39:070
4.  Daniel Davies Maindy Flyers CC Finished B 00:03:39:580 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:39:580
5.  Noah Smith GKR Racing Finished B 00:03:41:430 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:41:430
6.  Archie Whittemore Clifton CC Finished B 00:03:41:930 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:41:930
7.  Jamie Rabbett ESV Manchester Finished B 00:03:42:050 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:42:050
8.  James Saunders Wyre Forest CRC Finished B 00:03:42:460 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:42:460
9.  Steffan King Maindy Flyers CC Finished B 00:03:43:340 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:43:340
10.  Ivo Thwaites Southborough & District Whls Finished B 00:03:43:940 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:43:940
11.  George Collins Schils - Doltcini Racing Team Finished B 00:03:44:780 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:44:780
12.  William Coles Evolution Racing Academy Finished B 00:03:46:040 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:46:040
13.  Benjamin Whitehouse Wolverhampton Wheelers Finished B 00:03:46:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:46:300
14.  Loris Cains Avid Sport Finished B 00:03:46:340 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:46:340
15.  Otto Allison Charlotteville CC Finished B 00:03:46:390 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:46:390
16.  Freddie Winkley Shibden Cycling Club Finished B 00:03:46:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:46:700
17.  Finlay Burns Maindy Flyers CC Finished B 00:03:47:310 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:47:310
18.  Harvey Woodroffe Ely & District CC Finished B 00:03:47:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:47:400
19.  Jacob Start Mid Devon CC Finished B 00:03:47:880 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:47:880
20.  Joel Thomas Finished B 00:03:47:960 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:47:960
21.  Billy Ladle Shibden Cycling Club Finished B 00:03:48:590 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:48:590
22.  Oscar Makepeace NSP Cycling Team Finished B 00:03:48:960 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:48:960
23.  Harrison Hendy Team HUP Finished B 00:03:49:290 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:49:290
24.  Innes Long Deeside Thistle CC Finished B 00:03:52:330 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:52:330
25.  Bayley Woodger Mid Devon CC Finished B 00:03:52:460 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:52:460
26.  Daniel Minay Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:03:52:690 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:52:690
27.  Theo Wan Fenland Clarion CC Finished B 00:03:52:920 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:52:920
28.  Tyler Six Grau Pascual – Yenar Youth T... Finished B 00:03:53:830 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:53:830
29.  Alex Box NSP Cycling Team Finished B 00:03:54:330 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:54:330
30.  Samuel de la Mare VC Londres Finished B 00:03:54:690 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:54:690
31.  William Macpherson VC Londres Finished B 00:03:54:830 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:54:830
32.  Malakhi Bailey Halesowen A & CC Finished B 00:03:55:290 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:55:290
33.  Cameron Hounsell Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:03:56:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:56:100
34.  Billy Kee Lee Velo (South East London) Finished B 00:03:56:120 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:56:120
35.  Oliver Gunn 4T+ Cyclopark Finished B 00:03:57:560 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:57:560
36.  Asher Gray Welwyn Wheelers CC Finished B 00:03:59:270 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:59:270
37.  Milo De La Mare VC Londres Finished B 00:03:59:340 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:59:340
38.  Harry Cooper Palmer Park Velo RT Finished B 00:04:00:030 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:00:030
39.  Matthew Holmes Mid Devon CC Finished B 00:04:01:420 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:01:420
40.  Sammy Baker Palmer Park Velo RT Finished B 00:04:04:250 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:04:250
41.  Jack Barden-Beatty Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:04:05:550 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:05:550
42.  Monty Melville Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:04:06:150 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:06:150
43.  Arthur Steer Cycling Club Hackney Finished B 00:04:06:350 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:06:350
44.  Alexander Goodwill Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished B 00:04:07:030 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:07:030
45.  Henry Hopson VC Londres Finished B 00:04:07:160 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:07:160
46.  William Phillips Avid Sport Finished B 00:04:07:480 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:07:480
47.  Felix Lopez Thanet RC Finished B 00:04:07:830 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:07:830
48.  Tiger Gloag VC Londres Finished B 00:04:08:140 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:08:140
49.  Henry Jago Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:04:08:180 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:08:180
50.  Daniel Branford Poole Wheelers CC Finished B 00:04:11:240 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:11:240
51.  Freddie Collier Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:04:11:630 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:11:630
52.  Luke Fletcher 4T+ Cyclopark Finished B 00:04:11:660 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:11:660
53.  Edward Graves 4T+ Cyclopark Finished B 00:04:12:510 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:12:510
54.  Alex MacInnes Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:04:14:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:14:380
55.  Finley Staunton Sprockets Cycle Club Finished B 00:04:17:740 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:17:740
56.  Ciaran Ho Hadleigh Cycling Club Finished B 00:04:21:230 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:21:230
57.  Elliot Norris VC Londres Finished B 00:04:27:720 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:27:720
58.  Christopher Campos VC Londres Finished B 00:04:37:570 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:37:570
--- Joel Gibbon Hetton Hawks Cycling Club Did not start B --- 0
Points: 0 | Status: Did not start | Category: B
--- Samuel Pickering VC Londres Did not start B --- 0
Points: 0 | Status: Did not start | Category: B

U14 Girls - Stage 1 - TT

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Girls - Stage 1 - TT - Results
1.  Katie Robertson Clifton CC Finished B 00:03:43:240 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:43:240
2.  Peggy Knox ViCiOUS VELO Finished B 00:03:51:840 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:51:840
3.  Rose Lewis Halesowen A & CC Finished B 00:03:53:030 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:53:030
4.  Melanie Rowe Deeside Thistle CC Finished B 00:03:53:080 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:53:080
5.  Grace Upshall Poole Wheelers CC Finished B 00:03:54:800 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:54:800
6.  Katie Lawson Secret-Training.cc Finished B 00:03:56:740 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:56:740
7.  Tilly Hofert Clifton CC Finished B 00:03:59:930 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:59:930
8.  Lily-Ann Scott Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:04:00:580 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:00:580
9.  Aalia Clay VC Londres Finished B 00:04:00:890 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:00:890
10.  Abi Clayton Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:04:01:910 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:01:910
11.  Alexandra Tan Maindy Flyers CC Finished B 00:04:05:550 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:05:550
12.  Melissa Moscrop ESV Manchester Finished B 00:04:06:750 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:06:750
13.  Isabelle Goodwin Louth Cycle Centre RT Finished B 00:04:07:020 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:07:020
14.  Izabel Young Shibden Cycling Club Finished B 00:04:08:420 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:08:420
15.  Katie Colling ESV Manchester Finished B 00:04:08:890 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:08:890
16.  Lily Speak Clifton CC Finished B 00:04:09:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:09:100
17.  Yamina Clay VC Londres Finished B 00:04:09:910 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:09:910
18.  Eloise Ward Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:04:10:430 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:10:430
19.  Jessica Simon Halesowen A & CC Finished B 00:04:12:170 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:12:170
20.  Millie Boothman Glasgow Riderz Finished B 00:04:13:190 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:13:190
21.  Olivia Smallshaw Shibden Cycling Club Finished B 00:04:17:520 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:17:520
22.  Jaime Downing Wolverhampton Wheelers Finished B 00:04:17:570 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:17:570
23.  Esmee Bone Welwyn Wheelers CC Finished B 00:04:19:990 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:19:990
24.  Zara Main Deeside Thistle CC Finished B 00:04:20:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:20:060
25.  Lara Elias Velo Myrddin CC powered by Y B... Finished B 00:04:22:480 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:22:480
26.  Eleanor Thompson 4T+ Cyclopark Finished B 00:04:23:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:23:000
27.  Emily Malthouse VC Londres Finished B 00:04:33:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:33:300
28.  Rosie Wingate Liv Cycling Club - Halo Films Finished B 00:04:45:670 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:45:670
29.  Annabelle Rice VC Londres Finished B 00:04:50:070 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:50:070

U16 Boys - Stage 1 - TT

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Boys - Stage 1 - TT - Results
1.  Luca Bednarek Kirklees Cycling Academy Finished A 00:03:16:850 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:16:850
2.  Leon Atkins Welwyn Wheelers CC Finished A 00:03:19:120 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:19:120
3.  Max Hinds Evolution Racing Academy Finished A 00:03:20:300 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:20:300
4.  Alec Rowles Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:03:24:330 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:24:330
5.  Jack Baldie Avid Sport Finished A 00:03:24:380 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:24:380
6.  Milo Wills VC Londres Finished A 00:03:24:460 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:24:460
7.  Mackenzie Riley Shibden Cycling Club Finished A 00:03:24:730 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:24:730
8.  Harry Speak Clifton CC Finished A 00:03:24:730 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:24:730
9.  James Sweeney Edinburgh RC Finished A 00:03:24:780 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:24:780
10.  Jamie Stewart Shibden Cycling Club Finished A 00:03:24:950 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:24:950
11.  Oliver Tregear Evolution Racing Academy Finished A 00:03:25:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:25:060
12.  Harrison Dainty Cystic Fibrosis Race Finished A 00:03:25:210 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:25:210
13.  Seth Jackson Acrog-Tormans Finished A 00:03:25:570 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:25:570
14.  Casey Humber-Kelly HIVE Racing Finished A 00:03:25:620 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:25:620
15.  Oliver Gill Poole Wheelers CC Finished A 00:03:25:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:25:650
16.  Sam Benson 4T+ Cyclopark Finished A 00:03:25:670 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:25:670
17.  William Curphey Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:03:26:320 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:26:320
18.  Matthew Kent Beeston Cycling Club Finished A 00:03:26:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:26:400
19.  Joshua Jewitt Beeston Cycling Club Finished A 00:03:26:590 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:26:590
20.  Albie Jones North Cheshire Clarion Finished A 00:03:27:130 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:27:130
21.  Charlie Hoyle Ashfield RC Finished A 00:03:27:280 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:27:280
22.  Aaron Cocker RTD - J'sCycleShack Finished A 00:03:27:550 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:27:550
23.  Oscar Gaylor Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:03:28:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:28:090
24.  Matthew Peace Otley CC Finished A 00:03:28:690 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:28:690
25.  Daniel Phillips WORX Factory Racing Finished A 00:03:28:960 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:28:960
26.  Evander Wishart HIVE Racing Finished A 00:03:28:980 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:28:980
27.  Cian Howard Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:03:29:570 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:29:570
28.  Harley Widdowson Clancy Briggs Cycling Academy Finished A 00:03:29:710 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:29:710
29.  Huw Watkins Sprockets Cycle Club Finished A 00:03:29:770 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:29:770
30.  Benjamin Arey Clifton CC Finished A 00:03:29:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:29:790
31.  Freddy Augsburger Cycling Club Hackney Finished A 00:03:29:910 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:29:910
32.  Alex Coles Evolution Racing Academy Finished A 00:03:30:320 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:30:320
33.  Gus Dutton VC Londres Finished A 00:03:30:350 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:30:350
34.  Edwin Boyle Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:03:30:780 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:30:780
35.  Cillian Lewis Manilla Cycling Finished A 00:03:30:920 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:30:920
36.  Toby Tombs Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:03:31:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:31:500
37.  Noah Wheller Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:03:32:180 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:32:180
38.  Oscar Nisbett Crawley Wheelers Finished A 00:03:32:280 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:32:280
39.  Ethan Squires Beeston Cycling Club Finished A 00:03:32:310 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:32:310
40.  Samuel Abbott Cystic Fibrosis Race Finished A 00:03:32:370 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:32:370
41.  Mikhail Gitnik VC Londres Finished A 00:03:32:660 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:32:660
42.  Oskar Everett Orwell Velo Finished A 00:03:32:830 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:32:830
43.  Samuel Stewart-Ball ESV Manchester Finished A 00:03:33:670 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:33:670
44.  Oliver Thorpe RTD - J'sCycleShack Finished A 00:03:33:690 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:33:690
45.  James Ingham The Green Jersey CC Finished A 00:03:34:620 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:34:620
46.  Sam Martin Banbury Star CC Finished A 00:03:34:640 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:34:640
47.  Bill Preston The Green Jersey CC Finished A 00:03:34:710 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:34:710
48.  Ryan Oldfield Cystic Fibrosis Race Finished A 00:03:34:890 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:34:890
49.  Ben Tamplin Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:03:34:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:34:900
50.  Hudson Hendry Beeston Cycling Club Finished A 00:03:35:190 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:35:190
51.  James Canham RTD - J'sCycleShack Finished A 00:03:35:460 0
Points: 0 |