Youth Tour Of London 2018

Closed Circuit , Ilford – Saturday, 30 Jun 2018

Event Summary

Event Overview

Lee Valley Youth Cycling Club, Hackney CC, Redbridge Cycling Centre and Cyclopark, Gravesend pleased to again be promoting a round of the Youth National Circuit Series.  The multi stage event will comprise of a TT and circuit race at Redbridge and 2 circuit races at Cyclopark. There will be seperate National Circuit Series races for U16 girls, U16 boys, U14 girls and U14 boys.

Event Details

Event URN:

424949

Start Date:

Sat, 30th Jun 2018

Finish date:

Sun, 1st Jul 2018

Event Type:

Closed Circuit (Competitive)

Venue:

Redbridge Cycling Centre, Forest Road, Ilford, IG6 3HP

View map

Series:

2018 British Cycling Youth Circuit Series

Entry close date

Thu, 31st May 2018

Results

Confirmed Results

U16 Boys - Overall

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Boys - Overall - Results
1.  Joseph Pidcock PH-MAS/Paul Milnes Cycles Finished A 02:47:36:180 15
Points: 15 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:47:36:180
2.  Matthew Kingston Lichfield City CC Finished A 02:47:55:340 12
Points: 12 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:47:55:340
3.  Finlay Pickering Wold Top The Edge RT Finished A 02:48:04:370 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:04:370
4.  Oliver Stockwell Welwyn Wheelers CC Finished A 02:48:06:730 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:06:730
5.  Oscar Nilsson-Julien VC Londres Finished A 02:48:12:620 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:12:620
6.  Will Corkill Team RL360 Isle Of Man Finished A 02:48:29:600 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:29:600
7.  Jack Rootkin-Gray Solihull CC Finished A 02:48:37:430 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:37:430
8.  James Harrison Team RL360 Isle Of Man Finished A 02:48:38:550 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:38:550
9.  Aaron Freeman Chelmer CC Finished A 02:48:40:810 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:40:810
10.  Robert Donaldson Giant Halifax Race Team Finished A 02:48:41:740 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:41:740
11.  Oscar Onley Squadra Scozzese Finished A 02:48:42:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:42:500
12.  Josh Charlton Hetton Hawks Cycling Club Finished A 02:48:44:980 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:44:980
13.  Alexander Gibb Edinburgh RC Finished A 02:48:45:670 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:45:670
14.  Hayden Norris Lichfield City CC Finished A 02:48:46:890 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:46:890
15.  Max Bolton Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 02:48:46:960 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:46:960
16.  Kieran Riley Langdale Lightweights Finished A 02:48:48:940 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:48:940
17.  Thomas Day Poole Wheelers CC Finished A 02:48:49:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:49:100
18.  Bryn Davies Towy Riders Finished A 02:48:49:570 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:49:570
19.  Iwan Evans The Bulls Finished A 02:48:50:980 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:50:980
20.  Benjamin Bright Marsh Tracks Racing - Trek Finished A 02:48:51:370 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:51:370
21.  Harrison Powell Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 02:48:52:030 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:52:030
22.  Matthew Cooil Team RL360 Isle Of Man Finished A 02:48:52:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:52:090
23.  Benjamin Peatfield Green Jersey RT Finished A 02:48:52:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:52:500
24.  Cathal Gallagher Finished 02:48:52:600 0

24.  Cathal Gallagher -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:48:52:600
25.  Ritchie Selfe Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 02:48:52:820 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:52:820
26.  Euan Macleod Willebrord Wil Vooruit Finished A 02:48:53:250 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:53:250
27.  Klaidas Lazickas Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 02:48:54:680 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:54:680
28.  Lucien Cuming East Bradford CC Finished A 02:48:54:930 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:54:930
29.  Jack Coates Otley CC Finished A 02:48:56:180 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:56:180
30.  Alexander Bosley Zappi Racing Team Finished A 02:48:56:240 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:56:240
31.  Tyler Hannay Team RL360 Isle Of Man Finished A 02:48:56:410 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:56:410
32.  Corrin Leeming Team RL360 Isle Of Man Finished A 02:48:56:960 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:56:960
33.  Aaron Lund Team RL360 Isle Of Man Finished A 02:48:57:030 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:57:030
34.  Frederick Newman Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 02:48:57:210 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:57:210
35.  Lukas Nerurkar Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 02:48:57:840 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:48:57:840
36.  Liam James-Morris MnD Fusion RT Finished A 02:49:01:160 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:49:01:160
37.  Owen Lightfoot Bourne Whls CC Finished A 02:49:01:260 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:49:01:260
38.  Donal Walsh Finished 02:49:02:960 0

38.  Donal Walsh -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:49:02:960
39.  Thomas Bates Mossley CRT Finished A 02:49:17:020 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:49:17:020
40.  Joshua Giddings The MI Racing Academy Finished A 02:49:52:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:49:52:870
41.  Oisin Murphy Hillingdon Slipstreamers Finished A 02:50:07:620 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:50:07:620
42.  Joe Kiely Welwyn Wheelers CC Finished A 02:50:30:390 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:50:30:390
43.  Nate Oldfield 4T+ Cyclopark Finished A 02:51:34:350 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:51:34:350
44.  Gethin Price Maindy Flyers Youth CC Finished A 02:53:24:360 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:53:24:360
45.  Oliver Wollaston VC Londres Finished A 02:54:50:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:54:50:870
46.  Adam Churchill Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 02:55:16:350 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:55:16:350
47.  Joshua Ballinger Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 02:55:27:830 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:55:27:830
48.  Matthew Hickman I-Team Cyclists' Club Finished A 02:55:32:990 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:55:32:990
49.  Archie Peet Welwyn Wheelers CC Finished A 02:55:40:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:55:40:060
50.  Darren Rafferty Finished 02:56:20:790 0

50.  Darren Rafferty -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:56:20:790
51.  Jack Brough The MI Racing Academy Finished A 02:57:38:640 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:57:38:640
52.  Rhys Thomas MnD Fusion RT Finished A 02:59:53:430 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:59:53:430
53.  Jake Crossley Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 02:59:58:860 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:59:58:860
54.  Matti Egglestone Beacon Wheelers Finished A 03:01:20:980 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:01:20:980
55.  Mateusz Rydlewski Bristol Cycling Development Sq... Finished A 03:02:25:420 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:02:25:420
56.  Kieran Smith Bolsover & District Cycling Cl... Finished A 03:04:07:360 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:04:07:360
57.  Tom Sharples Welwyn Wheelers CC Finished A 03:06:25:960 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:06:25:960
58.  Joshua Clough Team SB Hub Finished A 03:06:44:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:06:44:010
59.  Cal Gorvy Palmer Park Velo RT Finished A 03:06:58:490 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:06:58:490
60.  Nicolas Friedrich Finished 03:07:11:160 0

60.  Nicolas Friedrich -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 03:07:11:160
61.  Duncan Pritchard Palmer Park Velo RT Finished A 03:08:15:190 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:08:15:190
62.  Leighton Dalley 4T+ Cyclopark Finished A 03:08:54:990 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:08:54:990
63.  Emile Alexander Lichfield City CC Finished A 03:09:19:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:09:19:900
64.  Nick Jackson Giant Halifax Race Team Finished A 03:10:55:760 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:10:55:760
65.  Samuel Medlyn One and All Cycling Finished A 03:10:55:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:10:55:870
66.  Daniel Vincent Green Jersey RT Finished A 03:11:06:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:11:06:380
67.  Callum Biggs Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 03:11:25:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:11:25:090
68.  Rizwan Hameed Welwyn Wheelers CC Finished A 03:11:49:470 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:11:49:470
69.  Joseph Blackmore Team Darenth Finished A 03:13:42:020 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:13:42:020
70.  Gaurav Meher Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 03:13:57:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:13:57:200
71.  Lance Childs VC Londres Finished A 03:14:13:390 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:14:13:390
72.  Morgan Leyshon Maindy Flyers Youth CC Finished A 03:15:06:730 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:15:06:730
73.  Harry Ives Woolwich CC Finished A 03:16:46:630 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:16:46:630
74.  Hugo Lutz-Atkinson Team Ribble Finished A 03:17:20:740 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:17:20:740
75.  Max Wilkins Barking & Dagenham CC Finished A 03:20:31:170 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:20:31:170
76.  Adam Allen Strada-Sport Finished A 03:21:38:780 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:21:38:780
77.  Rahul Fortescue Talwar Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 03:22:46:620 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:22:46:620
78.  Charlie Marshall Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 03:24:21:370 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:24:21:370
79.  Zak Seddon Barking & Dagenham CC Finished A 03:28:51:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:28:51:600
80.  Aidan Kerrigan Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 03:29:14:040 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:29:14:040
81.  Owen Giles Portsmouth North End CC Finished A 03:30:19:710 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:30:19:710
82.  Charles Rollins Welwyn Wheelers CC Finished A 03:30:46:660 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:30:46:660
83.  Daniel Hepton East Bradford CC Finished A 03:31:25:070 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:31:25:070
84.  Ryan Phillips Maindy Flyers Youth CC Finished A 03:32:29:460 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:32:29:460
85.  James Gilmore Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 03:33:10:240 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:33:10:240
86.  Kai Watts Cycling Club Hackney Finished A 03:33:55:090 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:33:55:090
87.  Damian Dodd Barking & Dagenham CC Finished A 03:38:33:580 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:38:33:580
88.  Stanley Platts VC Londres Finished A 03:48:28:030 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:48:28:030
89.  Luke Prenelle Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 03:56:28:280 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:56:28:280

U16 Boys: Prologue

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Boys: Prologue - Results
1.  Matthew Kingston Lichfield City CC Finished A 00:02:47:300 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:47:300
2.  Robert Donaldson Giant Halifax Race Team Finished A 00:02:47:300 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:47:300
3.  Joseph Pidcock PH-MAS/Paul Milnes Cycles Finished A 00:02:48:300 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:48:300
4.  Aaron Freeman Chelmer CC Finished A 00:02:49:400 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:49:400
5.  Finlay Pickering Wold Top The Edge RT Finished A 00:02:50:400 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:50:400
6.  Josh Charlton Hetton Hawks Cycling Club Finished A 00:02:50:500 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:50:500
7.  Joe Kiely Welwyn Wheelers CC Finished A 00:02:50:900 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:50:900
8.  Rhys Thomas MnD Fusion RT Finished A 00:02:51:600 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:51:600
9.  Will Corkill Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:02:52:200 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:52:200
10.  Hayden Norris Lichfield City CC Finished A 00:02:52:500 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:52:500
11.  Max Bolton Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:02:52:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:52:500
12.  Jack Rootkin-Gray Solihull CC Finished A 00:02:53:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:53:000
13.  Oscar Onley Squadra Scozzese Finished A 00:02:53:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:53:100
14.  Tom Sharples Welwyn Wheelers CC Finished A 00:02:54:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:54:000
15.  Jack Brough The MI Racing Academy Finished A 00:02:54:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:54:300
16.  Kieran Riley Langdale Lightweights Finished A 00:02:54:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:54:500
17.  Thomas Day Poole Wheelers CC Finished A 00:02:54:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:54:700
18.  James Harrison Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:02:55:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:55:100
19.  Bryn Davies Towy Riders Finished A 00:02:55:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:55:100
20.  Oscar Nilsson-Julien VC Londres Finished A 00:02:55:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:55:200
21.  Oliver Stockwell Welwyn Wheelers CC Finished A 00:02:56:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:56:300
22.  Emile Alexander Lichfield City CC Finished A 00:02:56:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:56:500
23.  Benjamin Bright Marsh Tracks Racing - Trek Finished A 00:02:56:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:56:900
24.  Joshua Clough Team SB Hub Finished A 00:02:57:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:57:200
25.  Alexander Gibb Edinburgh RC Finished A 00:02:57:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:57:200
26.  Harrison Powell Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:02:57:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:57:600
27.  Matthew Cooil Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:02:57:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:57:700
28.  Cathal Gallagher Finished 00:02:58:200 0

28.  Cathal Gallagher -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:02:58:200
29.  Joshua Giddings The MI Racing Academy Finished A 00:02:58:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:58:200
30.  Ritchie Selfe Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:02:58:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:58:400
31.  Daniel Vincent Green Jersey RT Finished A 00:02:58:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:58:400
32.  Jamie Pullen Maison Du Velo-Storck Bikes UK Finished A 00:02:58:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:58:800
33.  Euan Macleod Willebrord Wil Vooruit Finished A 00:02:58:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:58:800
34.  Matti Egglestone Beacon Wheelers Finished A 00:02:58:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:58:800
35.  Benjamin Peatfield Green Jersey RT Finished A 00:02:59:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:59:100
36.  Iwan Evans The Bulls Finished A 00:02:59:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:59:600
37.  Matthew Hickman I-Team Cyclists' Club Finished A 00:02:59:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:02:59:600
38.  Klaidas Lazickas Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:03:00:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:00:300
39.  Lucien Cuming East Bradford CC Finished A 00:03:00:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:00:500
40.  Jake Crossley Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:03:00:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:00:700
41.  Jack Coates Otley CC Finished A 00:03:01:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:01:800
42.  Alexander Bosley Zappi Racing Team Finished A 00:03:01:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:01:800
43.  Tyler Hannay Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:03:02:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:02:000
44.  Corrin Leeming Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:03:02:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:02:500
45.  Aaron Lund Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:03:02:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:02:600
46.  Gethin Price Maindy Flyers Youth CC Finished A 00:03:02:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:02:600
47.  Mateusz Rydlewski Bristol Cycling Development Sq... Finished A 00:03:02:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:02:700
48.  Frederick Newman Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:03:02:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:02:800
49.  Lukas Nerurkar Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:03:03:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:03:400
50.  Adam Churchill Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:03:03:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:03:500
51.  Thomas Bates Mossley CRT Finished A 00:03:03:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:03:700
52.  Aidan Kerrigan Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:03:03:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:03:800
53.  Harry Ives Woolwich CC Finished A 00:03:03:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:03:800
54.  Morgan Leyshon Maindy Flyers Youth CC Finished A 00:03:03:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:03:900
55.  Darren Rafferty Finished 00:03:04:100 0

55.  Darren Rafferty -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:03:04:100
56.  Samuel Medlyn One and All Cycling Finished A 00:03:05:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:05:100
57.  Oliver Wollaston VC Londres Finished A 00:03:06:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:06:200
58.  George Pittock Thanet RC Finished A 00:03:06:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:06:600
59.  Liam James-Morris Backstedt Cycling Finished A 00:03:06:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:06:700
60.  Nick Jackson Giant Halifax Race Team Finished A 00:03:06:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:06:800
61.  Owen Lightfoot Bourne Whls CC Finished A 00:03:06:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:06:800
62.  Luke Prenelle Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:03:06:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:06:900
63.  Joshua Ballinger Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:03:07:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:07:000
64.  Dexter Mansel-Thomas Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:03:07:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:07:400
65.  Duncan Pritchard Palmer Park Velo RT Finished A 00:03:08:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:08:100
66.  Sam Kelly Bristol Cycling Development Sq... Finished A 00:03:08:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:08:500
67.  Donal Walsh Finished 00:03:08:500 0

67.  Donal Walsh -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:03:08:500
68.  Hugo Lutz-Atkinson Team Ribble Finished A 00:03:08:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:08:500
69.  Nicolas Friedrich Finished 00:03:08:600 0

69.  Nicolas Friedrich -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:03:08:600
70.  Rahul Fortescue Talwar Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:03:08:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:08:700
71.  Nate Oldfield 4T+ Cyclopark Finished A 00:03:08:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:08:800
72.  Lance Childs VC Londres Finished A 00:03:09:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:09:000
73.  Oisin Murphy Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:03:09:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:09:500
74.  Cal Gorvy Palmer Park Velo RT Finished A 00:03:09:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:09:500
75.  Ciaran Mcgettigan Finished 00:03:10:000 0

75.  Ciaran Mcgettigan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:03:10:000
76.  Ed Lowe Bourne Whls CC Finished A 00:03:11:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:11:100
77.  Daniel Hepton East Bradford CC Finished A 00:03:11:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:11:300
78.  Adam Allen Strada-Sport Finished A 00:03:11:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:11:300
79.  Kieran Smith Bolsover & District Cycling Cl... Finished A 00:03:12:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:12:300
80.  Rizwan Hameed LWV de Friesche Leeuw Finished A 00:03:12:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:12:800
81.  Owen Giles Portsmouth North End CC Finished A 00:03:13:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:13:100
82.  Billy Gilbey VC Londres Finished A 00:03:13:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:13:600
83.  Joseph Blackmore Team Darenth Finished A 00:03:13:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:13:800
84.  Max Wilkins Barking & Dagenham CC Finished A 00:03:14:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:14:100
85.  James Gilmore Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:03:14:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:14:600
86.  Charlie Marshall Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:03:14:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:14:600
87.  Callum Biggs Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:03:14:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:14:700
88.  Kai Watts Cycling Club Hackney Finished A 00:03:14:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:14:800
89.  Leighton Dalley 4T+ Cyclopark Finished A 00:03:15:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:15:100
90.  Zak Seddon Barking & Dagenham CC Finished A 00:03:16:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:16:300
91.  Ryan Phillips Maindy Flyers Youth CC Finished A 00:03:16:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:16:800
92.  Charles Rollins Welwyn Wheelers CC Finished A 00:03:17:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:17:700
93.  Stanley Platts VC Londres Finished A 00:03:18:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:18:000
94.  Sam Freeman Solent Pirates Finished A 00:03:18:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:18:100
95.  Gaurav Meher Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:03:20:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:20:400
96.  Jack Hill Thanet RC Finished A 00:03:21:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:21:400
97.  Damian Dodd Barking & Dagenham CC Finished A 00:04:06:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:06:000
98.  Archie Peet Welwyn Wheelers CC Finished A 00:04:24:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:04:24:800

U16 Boys: Race 2

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Boys: Race 2 - Results
1.  Finlay Pickering Wold Top The Edge RT Finished A 01:15:55:600 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:15:55:600
2.  Joseph Pidcock PH-MAS/Paul Milnes Cycles Finished A 01:16:16:000 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:16:000
3.  Alexander Gibb Edinburgh RC Finished A 01:16:26:100 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
4.  James Harrison Team RL360 Isle Of Man Finished A 01:16:26:100 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
5.  Oliver Stockwell Welwyn Wheelers CC Finished A 01:16:26:100 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
6.  Will Corkill Team RL360 Isle Of Man Finished A 01:16:26:100 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
7.  Jack Rootkin-Gray Solihull CC Finished A 01:16:26:100 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
8.  Iwan Evans The Bulls Finished A 01:16:26:100 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
9.  Tom Sharples Welwyn Wheelers CC Finished A 01:16:26:100 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
10.  Max Bolton Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:16:26:100 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
11.  Euan Macleod Willebrord Wil Vooruit Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
12.  Bryn Davies Towy Riders Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
13.  Cathal Gallagher Finished 01:16:26:100 0

13.  Cathal Gallagher -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 01:16:26:100
14.  Matthew Cooil Team RL360 Isle Of Man Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
15.  Lukas Nerurkar Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
16.  Hayden Norris Lichfield City CC Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
17.  Owen Lightfoot Bourne Whls CC Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
18.  Oscar Onley Squadra Scozzese Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
19.  Alexander Bosley Zappi Racing Team Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
20.  Aaron Freeman Chelmer CC Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
21.  Lucien Cuming East Bradford CC Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
22.  Corrin Leeming Team RL360 Isle Of Man Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
23.  Robert Donaldson Giant Halifax Race Team Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
24.  Harrison Powell Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
25.  Emile Alexander Lichfield City CC Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
26.  Josh Charlton Hetton Hawks Cycling Club Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
27.  Benjamin Peatfield Green Jersey RT Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
28.  Ritchie Selfe Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
29.  Sam Freeman Solent Pirates Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
30.  George Pittock Thanet RC Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
31.  Donal Walsh Finished 01:16:26:100 0

31.  Donal Walsh -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 01:16:26:100
32.  Matthew Kingston Lichfield City CC Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
33.  Thomas Bates Mossley CRT Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
34.  Tyler Hannay Team RL360 Isle Of Man Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
35.  Gethin Price Maindy Flyers Youth CC Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
36.  Frederick Newman Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
37.  Thomas Day Poole Wheelers CC Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
38.  Klaidas Lazickas Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
39.  Jack Coates Otley CC Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
40.  Jack Brough The MI Racing Academy Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
41.  Liam James-Morris Backstedt Cycling Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
42.  Aaron Lund Team RL360 Isle Of Man Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
43.  Kieran Riley Langdale Lightweights Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
44.  Oscar Nilsson-Julien VC Londres Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
45.  Benjamin Bright Marsh Tracks Racing - Trek Finished A 01:16:26:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:16:26:100
46.  Joshua Giddings The MI Racing Academy Finished A 01:17:26:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:17:26:300
47.  Oisin Murphy Hillingdon Slipstreamers Finished A 01:17:29:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:17:29:900
48.  Joe Kiely Welwyn Wheelers CC Finished A 01:17:40:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:17:40:900
49.  Leighton Dalley 4T+ Cyclopark Finished A 01:18:44:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:18:44:800
50.  Nate Oldfield 4T+ Cyclopark Finished A 01:18:57:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:18:57:300
51.  Adam Churchill Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 01:18:59:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:18:59:200
52.  Rizwan Hameed LWV de Friesche Leeuw Finished A 01:18:59:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:18:59:200
53.  Daniel Vincent Green Jersey RT Finished A 01:21:03:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:21:03:200
54.  Morgan Leyshon Maindy Flyers Youth CC Finished A 01:21:04:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:21:04:700
55.  Mateusz Rydlewski Bristol Cycling Development Sq... Finished A 01:21:05:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:21:05:300
56.  Jake Crossley Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:21:28:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:21:28:300
57.  Jamie Pullen Maison Du Velo-Storck Bikes UK Finished A 01:21:43:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:21:43:900
58.  Archie Peet Welwyn Wheelers CC Finished A 01:21:47:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:21:47:000
59.  Joshua Clough Team SB Hub Finished A 01:22:06:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:22:06:300
60.  Lance Childs VC Londres Finished A 01:22:11:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:22:11:500
61.  Oliver Wollaston VC Londres Finished A 01:22:16:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:22:16:400
62.  Nick Jackson Giant Halifax Race Team Finished A 01:22:17:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:22:17:000
63.  Matti Egglestone Beacon Wheelers Finished A 01:22:41:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:22:41:700
64.  James Gilmore Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 01:22:51:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:22:51:500
65.  Joshua Ballinger Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 01:22:52:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:22:52:500
66.  Matthew Hickman I-Team Cyclists' Club Finished A 01:23:05:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:23:05:100
67.  Darren Rafferty Finished 01:23:34:500 0

67.  Darren Rafferty -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 01:23:34:500
68.  Callum Biggs Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:24:57:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:24:57:500
69.  Cal Gorvy Palmer Park Velo RT Finished A 01:25:12:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:25:12:000
70.  Gaurav Meher Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:26:18:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:26:18:100
71.  Max Wilkins Barking & Dagenham CC Finished A 01:26:20:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:26:20:700
72.  Adam Allen Strada-Sport Finished A 01:26:25:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:26:25:500
73.  Hugo Lutz-Atkinson Team Ribble Finished A 01:26:44:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:26:44:300
74.  Harry Ives Woolwich CC Finished A 01:26:50:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:26:50:700
75.  Kieran Smith Bolsover & District Cycling Cl... Finished A 01:27:09:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:27:09:600
76.  Rhys Thomas MnD Fusion RT Finished A 01:27:35:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:27:35:500
77.  Ed Lowe Bourne Whls CC Finished A 01:28:04:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:28:04:100
78.  Dexter Mansel-Thomas Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:28:40:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:28:40:700
79.  Nicolas Friedrich Finished 01:28:44:200 0

79.  Nicolas Friedrich -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 01:28:44:200
80.  Duncan Pritchard Palmer Park Velo RT Finished A 01:29:48:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:29:48:700
81.  Sam Kelly Bristol Cycling Development Sq... Finished A 01:29:48:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:29:48:900
82.  Rahul Fortescue Talwar Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 01:29:50:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:29:50:600
83.  Zak Seddon Barking & Dagenham CC Finished A 01:29:50:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:29:50:800
84.  Owen Giles Portsmouth North End CC Finished A 01:30:01:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:30:01:400
85.  Joseph Blackmore Team Darenth Finished A 01:30:06:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:30:06:700
86.  Charles Rollins Welwyn Wheelers CC Finished A 01:30:21:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:30:21:100
87.  Charlie Marshall Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:30:46:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:30:46:500
88.  Daniel Hepton East Bradford CC Finished A 01:31:37:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:31:37:900
89.  Jack Hill Thanet RC Finished A 01:33:22:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:33:22:100
90.  Damian Dodd Barking & Dagenham CC Finished A 01:33:23:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:33:23:400
91.  Ryan Phillips Maindy Flyers Youth CC Finished A 01:33:56:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:33:56:700
92.  Kai Watts Cycling Club Hackney Finished A 01:37:43:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:37:43:100
93.  Samuel Medlyn One and All Cycling Finished A 01:38:22:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:38:22:400
94.  Aidan Kerrigan Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:38:27:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:38:27:600
95.  Billy Gilbey VC Londres Finished A 01:39:56:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:39:56:100
96.  Luke Prenelle Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:41:42:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:41:42:700
97.  Stanley Platts VC Londres Finished A 01:43:26:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:43:26:700
98.  Ciaran Mcgettigan Finished 01:46:17:600 0

98.  Ciaran Mcgettigan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 01:46:17:600

U16 Boys: Sprint

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Boys: Sprint - Results
1.  Oscar Nilsson-Julien VC Londres Finished A 00:26:01:300 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:01:300
2.  Oliver Stockwell Welwyn Wheelers CC Finished A 00:26:01:300 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:01:300
3.  Will Corkill Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:26:28:400 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
4.  Jack Rootkin-Gray Solihull CC Finished A 00:26:28:400 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
5.  Joseph Pidcock PH-MAS/Paul Milnes Cycles Finished A 00:26:28:400 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
6.  Aaron Freeman Chelmer CC Finished A 00:26:28:400 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
7.  Matthew Kingston Lichfield City CC Finished A 00:26:28:400 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
8.  Rhys Thomas MnD Fusion RT Finished A 00:26:28:400 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
9.  Joe Kiely Welwyn Wheelers CC Finished A 00:26:28:400 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
10.  Iwan Evans The Bulls Finished A 00:26:28:400 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
11.  Benjamin Peatfield Green Jersey RT Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
12.  Tom Sharples Welwyn Wheelers CC Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
13.  Kieran Riley Langdale Lightweights Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
14.  Josh Charlton Hetton Hawks Cycling Club Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
15.  James Harrison Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
16.  Joshua Giddings The MI Racing Academy Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
17.  Robert Donaldson Giant Halifax Race Team Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
18.  Joshua Clough Team SB Hub Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
19.  Oscar Onley Squadra Scozzese Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
20.  Lukas Nerurkar Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
21.  Owen Lightfoot Bourne Whls CC Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
22.  Cathal Gallagher Finished 00:26:28:400 0

22.  Cathal Gallagher -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:26:28:400
23.  Ritchie Selfe Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
24.  Aaron Lund Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
25.  Jack Brough The MI Racing Academy Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
26.  Alexander Bosley Zappi Racing Team Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
27.  Finlay Pickering Wold Top The Edge RT Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
28.  Thomas Bates Mossley CRT Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
29.  Liam James-Morris Backstedt Cycling Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
30.  Alexander Gibb Edinburgh RC Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
31.  Samuel Medlyn One and All Cycling Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
32.  Nate Oldfield 4T+ Cyclopark Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
33.  Jack Coates Otley CC Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
34.  Sam Freeman Solent Pirates Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
35.  Lucien Cuming East Bradford CC Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
36.  Bryn Davies Towy Riders Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
37.  Corrin Leeming Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
38.  Thomas Day Poole Wheelers CC Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
39.  Matthew Cooil Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
40.  Matthew Hickman I-Team Cyclists' Club Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
41.  Adam Churchill Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
42.  Hayden Norris Lichfield City CC Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
43.  Max Bolton Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
44.  Tyler Hannay Team RL360 Isle Of Man Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
45.  Joshua Ballinger Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
46.  Harrison Powell Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
47.  Oliver Wollaston VC Londres Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
48.  Archie Peet Welwyn Wheelers CC Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
49.  Frederick Newman Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
50.  Euan Macleod Willebrord Wil Vooruit Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
51.  Mateusz Rydlewski Bristol Cycling Development Sq... Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
52.  Oisin Murphy Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
53.  Rizwan Hameed LWV de Friesche Leeuw Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
54.  Gethin Price Maindy Flyers Youth CC Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
55.  Leighton Dalley 4T+ Cyclopark Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
56.  Donal Walsh Finished 00:26:28:400 0

56.  Donal Walsh -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:26:28:400
57.  Kieran Smith Bolsover & District Cycling Cl... Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
58.  Nicolas Friedrich Finished 00:26:28:400 0

58.  Nicolas Friedrich -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:26:28:400
59.  Lance Childs VC Londres Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
60.  Klaidas Lazickas Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
61.  Benjamin Bright Marsh Tracks Racing - Trek Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
62.  Darren Rafferty Finished 00:26:28:400 0

62.  Darren Rafferty -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:26:28:400
63.  Duncan Pritchard Palmer Park Velo RT Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
64.  Daniel Vincent Green Jersey RT Finished A 00:26:28:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:28:400
65.  Rahul Fortescue Talwar Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:26:37:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:37:800
66.  Jake Crossley Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:26:41:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:41:300
67.  Nick Jackson Giant Halifax Race Team Finished A 00:26:43:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:43:200
68.  Aidan Kerrigan Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:26:48:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:48:900
69.  Hugo Lutz-Atkinson Team Ribble Finished A 00:26:54:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:26:54:900
70.  Matti Egglestone Beacon Wheelers Finished A 00:27:06:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:27:06:300
71.  Joseph Blackmore Team Darenth Finished A 00:27:11:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:27:11:800
72.  Ryan Phillips Maindy Flyers Youth CC Finished A 00:29:47:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:47:000
73.  Luke Prenelle Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:29:47:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:47:000
74.  Callum Biggs Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:29:47:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:47:000
75.  Kai Watts Cycling Club Hackney Finished A 00:29:47:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:47:000
76.  Morgan Leyshon Maindy Flyers Youth CC Finished A 00:29:47:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:47:000
77.  Sam Kelly Bristol Cycling Development Sq... Finished A 00:29:47:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:47:000
78.  Max Wilkins Barking & Dagenham CC Finished A 00:29:47:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:47:000
79.  Cal Gorvy Palmer Park Velo RT Finished A 00:29:47:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:47:000
80.  Charlie Marshall Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:29:55:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:55:800
81.  Emile Alexander Lichfield City CC Finished A 00:30:03:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:30:03:400
82.  Zak Seddon Barking & Dagenham CC Finished A 00:30:52:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:30:52:300
83.  Adam Allen Strada-Sport Finished A 00:30:52:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:30:52:300
84.  Damian Dodd Barking & Dagenham CC Finished A 00:30:52:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:30:52:300
85.  Owen Giles Portsmouth North End CC Finished A 00:30:52:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:30:52:300
86.  Gaurav Meher Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:30:52:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:30:52:300
87.  Jack Hill Thanet RC Finished A 00:30:55:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:30:55:600
88.  Charles Rollins Welwyn Wheelers CC Finished A 00:31:38:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:31:38:300
89.  Daniel Hepton East Bradford CC Finished A 00:31:38:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:31:38:300
90.  Harry Ives Woolwich CC Finished A 00:33:47:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:33:47:300
91.  Stanley Platts VC Londres Finished A 00:34:13:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:34:13:500
92.  James Gilmore Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 00:45:55:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:45:55:000
93.  Ed Lowe Bourne Whls CC Finished A 00:52:15:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:52:15:300
94.  Dexter Mansel-Thomas Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:01:08:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:01:08:800

U16 Boys: Race 4

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Boys: Race 4 - Results
1.  Matthew Kingston Lichfield City CC Finished A 01:02:28:500 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:28:500
2.  Joseph Pidcock PH-MAS/Paul Milnes Cycles Finished A 01:02:28:500 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:28:500
3.  James Harrison Team RL360 Isle Of Man Finished A 01:02:59:900 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
4.  Will Corkill Team RL360 Isle Of Man Finished A 01:02:59:900 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
5.  Oliver Stockwell Welwyn Wheelers CC Finished A 01:02:59:900 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
6.  Jack Rootkin-Gray Solihull CC Finished A 01:02:59:900 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
7.  Iwan Evans The Bulls Finished A 01:02:59:900 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
8.  Benjamin Peatfield Green Jersey RT Finished A 01:02:59:900 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
9.  Cathal Gallagher Finished 01:02:59:900 0

9.  Cathal Gallagher -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 01:02:59:900
10.  Max Bolton Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:02:59:900 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
11.  Robert Donaldson Giant Halifax Race Team Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
12.  Hayden Norris Lichfield City CC Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
13.  Liam James-Morris Backstedt Cycling Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
14.  Alexander Gibb Edinburgh RC Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
15.  Alexander Bosley Zappi Racing Team Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
16.  Ritchie Selfe Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
17.  Owen Lightfoot Bourne Whls CC Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
18.  Aaron Lund Team RL360 Isle Of Man Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
19.  Corrin Leeming Team RL360 Isle Of Man Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
20.  Matthew Hickman I-Team Cyclists' Club Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
21.  Samuel Medlyn One and All Cycling Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
22.  Kieran Riley Langdale Lightweights Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
23.  Lukas Nerurkar Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
24.  Benjamin Bright Marsh Tracks Racing - Trek Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
25.  Archie Peet Welwyn Wheelers CC Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
26.  Finlay Pickering Wold Top The Edge RT Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
27.  Lucien Cuming East Bradford CC Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
28.  Oscar Nilsson-Julien VC Londres Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
29.  Jack Coates Otley CC Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
30.  Harrison Powell Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
31.  Thomas Day Poole Wheelers CC Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
32.  Rhys Thomas MnD Fusion RT Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
33.  Nate Oldfield 4T+ Cyclopark Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
34.  Matthew Cooil Team RL360 Isle Of Man Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
35.  Oliver Wollaston VC Londres Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
36.  Josh Charlton Hetton Hawks Cycling Club Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
37.  Klaidas Lazickas Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
38.  Oscar Onley Squadra Scozzese Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
39.  Frederick Newman Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
40.  Joshua Giddings The MI Racing Academy Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
41.  Tyler Hannay Team RL360 Isle Of Man Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
42.  Euan Macleod Willebrord Wil Vooruit Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
43.  Donal Walsh Finished 01:02:59:900 0

43.  Donal Walsh -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 01:02:59:900
44.  Bryn Davies Towy Riders Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
45.  Oisin Murphy Hillingdon Slipstreamers Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
46.  Joshua Ballinger Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
47.  Aaron Freeman Chelmer CC Finished A 01:02:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:02:59:900
48.  Darren Rafferty Finished 01:03:13:800 0

48.  Darren Rafferty -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 01:03:13:800
49.  Thomas Bates Mossley CRT Finished A 01:03:18:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:03:18:800
50.  Joe Kiely Welwyn Wheelers CC Finished A 01:03:30:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:03:30:200
51.  Adam Churchill Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 01:06:45:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:06:45:300
52.  Kieran Smith Bolsover & District Cycling Cl... Finished A 01:07:17:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:07:17:000
53.  Gethin Price Maindy Flyers Youth CC Finished A 01:07:27:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:07:27:200
54.  Matti Egglestone Beacon Wheelers Finished A 01:08:34:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:08:34:100
55.  Jake Crossley Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:08:48:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:08:48:600
56.  Cal Gorvy Palmer Park Velo RT Finished A 01:08:50:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:08:50:000
57.  Nicolas Friedrich Finished 01:08:50:000 0

57.  Nicolas Friedrich -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 01:08:50:000
58.  Duncan Pritchard Palmer Park Velo RT Finished A 01:08:50:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:08:50:000
59.  Mateusz Rydlewski Bristol Cycling Development Sq... Finished A 01:11:49:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:11:49:000
60.  Jack Brough The MI Racing Academy Finished A 01:11:49:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:11:49:800
61.  Harry Ives Woolwich CC Finished A 01:13:04:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:13:04:800
62.  Joseph Blackmore Team Darenth Finished A 01:13:09:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:13:09:700
63.  Callum Biggs Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:13:25:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:13:25:900
64.  Gaurav Meher Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:13:26:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:13:26:400
65.  Joshua Clough Team SB Hub Finished A 01:15:12:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:15:12:100
66.  Nick Jackson Giant Halifax Race Team Finished A 01:18:48:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:18:48:800
67.  Emile Alexander Lichfield City CC Finished A 01:19:53:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:19:53:800
68.  Charlie Marshall Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:20:24:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:20:24:500
69.  Leighton Dalley 4T+ Cyclopark Finished A 01:20:26:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:20:26:700
70.  Hugo Lutz-Atkinson Team Ribble Finished A 01:20:33:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:20:33:000
71.  Daniel Vincent Green Jersey RT Finished A 01:20:36:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:20:36:300
72.  Tom Sharples Welwyn Wheelers CC Finished A 01:20:37:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:20:37:500
73.  Aidan Kerrigan Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:20:53:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:20:53:800
74.  James Gilmore Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 01:21:09:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:21:09:200
75.  Max Wilkins Barking & Dagenham CC Finished A 01:21:09:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:21:09:400
76.  Adam Allen Strada-Sport Finished A 01:21:09:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:21:09:700
77.  Morgan Leyshon Maindy Flyers Youth CC Finished A 01:21:11:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:21:11:200
78.  Lance Childs VC Londres Finished A 01:22:24:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:22:24:500
79.  Rizwan Hameed LWV de Friesche Leeuw Finished A 01:23:09:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:23:09:100
80.  Rahul Fortescue Talwar Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished A 01:23:09:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:23:09:500
81.  Kai Watts Cycling Club Hackney Finished A 01:23:10:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:23:10:200
82.  Zak Seddon Barking & Dagenham CC Finished A 01:24:52:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:24:52:200
83.  Daniel Hepton East Bradford CC Finished A 01:24:57:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:24:57:500
84.  Ryan Phillips Maindy Flyers Youth CC Finished A 01:25:29:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:25:29:000
85.  Charles Rollins Welwyn Wheelers CC Finished A 01:25:29:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:25:29:500
86.  Owen Giles Portsmouth North End CC Finished A 01:26:12:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:26:12:900
87.  Stanley Platts VC Londres Finished A 01:27:29:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:27:29:800
88.  Damian Dodd Barking & Dagenham CC Finished A 01:30:11:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:30:11:900
89.  Luke Prenelle Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:41:51:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:41:51:700

U16 Girls - Overall

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Girls - Overall - Results
1.  Eluned King Towy Riders Finished A 02:30:21:320 15
Points: 15 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:30:21:320
2.  Abi Smith Clifton CC Finished A 02:30:48:400 12
Points: 12 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:30:48:400
3.  Millie Couzens PH-MAS/Paul Milnes Cycles Finished A 02:31:24:200 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:31:24:200
4.  Emma Finucane Towy Riders Finished A 02:31:24:370 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:31:24:370
5.  Sophie Lewis Cycle Team OnForm Finished A 02:31:32:870 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:31:32:870
6.  Maddie Wadsworth Beeline Bicycles RT Finished A 02:31:35:380 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:31:35:380
7.  Danielle Parker Backstedt Cycling Finished A 02:31:36:990 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:31:36:990
8.  Eve Barrow Salt Ayre Cog Set Finished A 02:31:39:870 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:31:39:870
9.  Imogen Chastell VC Londres Finished A 02:31:42:140 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:31:42:140
10.  Lucy Hart Mid Shropshire Wheelers Finished A 02:31:47:470 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:31:47:470
11.  Harley Pell Liv Awol Finished A 02:31:48:680 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:31:48:680
12.  Lucy O'Donnell Finished 02:31:48:790 0

12.  Lucy O'Donnell -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:31:48:790
13.  Flora Knight Pink Jersey Race Team Finished A 02:31:49:590 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:31:49:590
14.  Eva Callinan Hillingdon Slipstreamers Finished A 02:31:50:230 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:31:50:230
15.  Flora Perkins VC Londres Finished A 02:31:50:560 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:31:50:560
16.  Isabella Escalera VC Londres Finished A 02:31:51:860 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:31:51:860
17.  Eva Young Pedal Power RT Finished A 02:31:52:160 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:31:52:160
18.  Charlotte-Louise McGreevy Liv Awol Finished A 02:31:52:240 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:31:52:240
19.  Polly Burge Kent Velo Race Team Finished A 02:31:53:210 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:31:53:210
20.  Anna Wadsworth Beeline Bicycles RT Finished A 02:31:55:740 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:31:55:740
21.  Sannah Zaman Panagua CC Finished A 02:31:58:160 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:31:58:160
22.  Tilly Percy Pink Jersey Race Team Finished A 02:31:59:060 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:31:59:060
23.  Lotta Mansfield The MI Racing Academy Finished A 02:32:04:530 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:32:04:530
24.  Rhian Hamm Maindy Flyers Youth CC Finished A 02:32:28:590 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:32:28:590
25.  Kinga Ingram Halesowen A & CC Finished A 02:32:40:070 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:32:40:070
26.  Amelie Wayte The MI Racing Academy Finished A 02:34:15:770 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:34:15:770
27.  Freya Richardson Portsmouth North End CC Finished A 02:34:40:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:34:40:790
28.  Ellen Inglis Kent Velo Race Team Finished A 02:35:22:020 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:35:22:020
29.  Rebecca Dawes Clifton CC Finished A 02:35:22:850 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:35:22:850
30.  Emma Keiller Charlotteville CC Finished A 02:36:09:180 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:36:09:180
31.  Bethany Barnett Kings Lynn CC Finished A 02:36:39:150 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:36:39:150
32.  Darcey Ellis Sportcity Velo Finished A 02:36:46:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:36:46:200
33.  Faith Hilliard Finished 02:39:51:310 0

33.  Faith Hilliard -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:39:51:310
34.  Iona Moir Welwyn Wheelers CC Finished A 02:39:52:540 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:39:52:540
35.  Roisin Lally Derwentside CC Finished A 02:40:05:760 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:40:05:760
36.  Maya Teufel Tarlton Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 02:40:14:030 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:40:14:030
37.  Eva Brennan Finished 02:40:18:230 0

37.  Eva Brennan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:40:18:230
38.  Poppy Pattinson Solent Pirates Finished A 02:40:18:430 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:40:18:430
39.  Melissa Boylin Sportcity Velo Finished A 02:40:21:630 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:40:21:630
40.  Ella Baker 4T+ Cyclopark Finished A 02:43:06:050 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:43:06:050
41.  Molli Keenor Team Milton Keynes Finished A 02:43:41:660 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:43:41:660
42.  Laura Curle Liv Cycling Club - Halo Cycles Finished A 02:44:13:680 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:44:13:680
43.  Izzy Brickell Fareham Wheelers Cycling Club Finished A 02:46:27:730 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:46:27:730
44.  Katie Neill Finished 02:46:43:630 0

44.  Katie Neill -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:46:43:630
45.  Rosie Finucane Towy Riders Finished A 02:46:47:310 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:46:47:310
46.  Aoibhe Power Finished 02:47:30:620 0

46.  Aoibhe Power -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:47:30:620
47.  Abigail Old Palmer Park Velo RT Finished A 02:47:48:840 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:47:48:840
48.  Ellie Kelso Finished 02:48:13:650 0

48.  Ellie Kelso -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 02:48:13:650
49.  Hannah Rainger North Devon Wheelers Finished A 02:49:03:390 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:49:03:390
50.  Bethany Spencer Kettering CC Finished A 02:52:07:560 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:52:07:560
51.  Lia Leonard Hillingdon Slipstreamers Finished A 02:55:43:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:55:43:100
52.  Hannah Johnson VC Londres Finished A 02:56:21:280 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 02:56:21:280
53.  Maria Mcallister Finished 03:00:17:980 0

53.  Maria Mcallister -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 03:00:17:980
54.  Millie Jones Manilla Presca Cycling Finished A 03:15:44:560 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:15:44:560
55.  Niamha Albones Liverpool Century Cycling Acad... Finished A 03:23:30:840 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 03:23:30:840

U16 Girls: Prologue

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Girls: Prologue - Results
1.  Millie Couzens PH-MAS/Paul Milnes Cycles Finished A 00:03:09:300 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:09:300
2.  Maddie Wadsworth Beeline Bicycles RT Finished A 00:03:12:500 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:12:500
3.  Eluned King Towy Riders Finished A 00:03:13:800 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:13:800
4.  Sophie Lewis Cycle Team OnForm Finished A 00:03:14:000 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:14:000
5.  Eve Barrow Salt Ayre Cog Set Finished A 00:03:16:000 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:16:000
6.  Abi Smith Clifton CC Finished A 00:03:16:500 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:16:500
7.  Emma Finucane Towy Riders Finished A 00:03:16:500 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:16:500
8.  Alice Towers RST/Cycle Division Racing Team Finished A 00:03:18:200 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:18:200
9.  Lucy Hart Mid Shropshire Wheelers Finished A 00:03:18:600 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:18:600
10.  Kinga Ingram Halesowen A & CC Finished A 00:03:19:000 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:19:000
11.  Amelie Wayte The MI Racing Academy Finished A 00:03:19:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:19:100
12.  Imogen Chastell VC Londres Finished A 00:03:19:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:19:200
13.  Harley Pell Liv Awol Finished A 00:03:19:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:19:800
14.  Lucy O'Donnell Finished 00:03:19:900 0

14.  Lucy O'Donnell -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:03:19:900
15.  Danielle Parker Backstedt Cycling Finished A 00:03:20:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:20:100
16.  Flora Knight Pink Jersey Race Team Finished A 00:03:20:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:20:700
17.  Eva Callinan Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:03:21:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:21:300
18.  Flora Perkins VC Londres Finished A 00:03:21:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:21:700
19.  Iona Moir Welwyn Wheelers CC Finished A 00:03:22:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:22:400
20.  Niamha Albones Liverpool Century Cycling Acad... Finished A 00:03:22:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:22:700
21.  Isabella Escalera VC Londres Finished A 00:03:23:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:23:000
22.  Charlotte-Louise McGreevy Liv Awol Finished A 00:03:23:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:23:300
23.  Eva Young Pedal Power RT Finished A 00:03:24:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:24:300
24.  Lotta Mansfield The MI Racing Academy Finished A 00:03:24:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:24:400
25.  Natalie Bloomer VC Londres Finished A 00:03:25:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:25:600
26.  Tilly Malbon Barking & Dagenham CC Finished A 00:03:26:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:26:000
27.  Izzy Brickell Fareham Wheelers Cycling Club Finished A 00:03:26:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:26:500
28.  Anna Wadsworth Beeline Bicycles RT Finished A 00:03:26:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:26:800
29.  Emma Keiller Charlotteville CC Finished A 00:03:27:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:27:200
30.  Polly Burge Kent Velo Race Team Finished A 00:03:28:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:28:300
31.  Sannah Zaman Panagua CC Finished A 00:03:29:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:29:300
32.  Molli Keenor Team Milton Keynes Finished A 00:03:29:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:29:600
33.  Tilly Percy Pink Jersey Race Team Finished A 00:03:31:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:31:200
34.  Maria Mcallister Finished 00:03:31:900 0

34.  Maria Mcallister -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:03:31:900
35.  Eva Brennan Finished 00:03:32:100 0

35.  Eva Brennan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:03:32:100
36.  Ellen Inglis Kent Velo Race Team Finished A 00:03:32:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:32:300
37.  Poppy Pattinson Solent Pirates Finished A 00:03:32:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:32:400
38.  Laura Curle Liv Cycling Club - Halo Cycles Finished A 00:03:32:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:32:600
39.  Rhian Hamm Maindy Flyers Youth CC Finished A 00:03:32:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:32:700
40.  Roisin Lally Derwentside CC Finished A 00:03:32:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:32:900
41.  Bethany Barnett Kings Lynn CC Finished A 00:03:33:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:33:200
42.  Maya Teufel Tarlton Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:03:34:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:34:100
43.  Faith Hilliard Finished 00:03:34:800 0

43.  Faith Hilliard -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:03:34:800
44.  Ella Baker 4T+ Cyclopark Finished A 00:03:34:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:34:900
45.  Millie Jones Manilla Presca Cycling Finished A 00:03:35:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:35:200
46.  Rebecca Dawes Clifton CC Finished A 00:03:35:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:35:500
47.  Freya Richardson Portsmouth North End CC Finished A 00:03:35:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:35:600
48.  Rosie Finucane Towy Riders Finished A 00:03:36:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:36:000
49.  Maia Simmons Finished 00:03:36:000 0

49.  Maia Simmons -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:03:36:000
50.  Abigail Old Palmer Park Velo RT Finished A 00:03:38:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:38:900
51.  Melissa Boylin Sportcity Velo Finished A 00:03:42:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:42:400
52.  Darcey Ellis Sportcity Velo Finished A 00:03:42:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:42:500
53.  Aoibhe Power Finished 00:03:43:500 0

53.  Aoibhe Power -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:03:43:500
54.  Hannah Rainger North Devon Wheelers Finished A 00:03:43:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:43:900
55.  Lia Leonard Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:03:44:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:44:700
56.  Katie Neill Finished 00:03:45:100 0

56.  Katie Neill -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:03:45:100
57.  Bethany Spencer Kettering CC Finished A 00:03:45:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:45:200
58.  Ellie Kelso Finished 00:03:48:900 0

58.  Ellie Kelso -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:03:48:900
59.  Hannah Johnson VC Londres Finished A 00:03:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:03:49:600

U16 Girls: Race 2

Position Name Club name Rider status Category Points
U16 Girls: Race 2 - Results
1.  Eluned King Towy Riders Finished A 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A
2.  Danielle Parker Backstedt Cycling Finished A 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A
3.  Emma Finucane Towy Riders Finished A 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: A
4.  Alice Towers RST/Cycle Division Racing Team Finished A 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A
5.  Millie Couzens PH-MAS/Paul Milnes Cycles Finished A 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A
6.  Imogen Chastell VC Londres Finished A 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A
7.  Abi Smith Clifton CC Finished A 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A
8.  Maddie Wadsworth Beeline Bicycles RT Finished A 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A
9.  Flora Perkins VC Londres Finished A 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A
10.  Amelie Wayte The MI Racing Academy Finished A 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A
11.  Kinga Ingram Halesowen A & CC Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
12.  Rhian Hamm Maindy Flyers Youth CC Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
13.  Anna Wadsworth Beeline Bicycles RT Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
14.  Charlotte-Louise McGreevy Liv Awol Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
15.  Harley Pell Liv Awol Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
16.  Sannah Zaman Panagua CC Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
17.  Lucy Hart Mid Shropshire Wheelers Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
18.  Tilly Percy Pink Jersey Race Team Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
19.  Polly Burge Kent Velo Race Team Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
20.  Bethany Barnett Kings Lynn CC Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
21.  Eva Callinan Hillingdon Slipstreamers Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
22.  Flora Knight Pink Jersey Race Team Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
23.  Eva Young Pedal Power RT Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
24.  Eve Barrow Salt Ayre Cog Set Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
25.  Isabella Escalera VC Londres Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
26.  Lucy O'Donnell Finished 0

26.  Lucy O'Donnell -

Points: 0 | Status: Finished
27.  Darcey Ellis Sportcity Velo Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
28.  Ellen Inglis Kent Velo Race Team Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
29.  Sophie Lewis Cycle Team OnForm Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
30.  Rebecca Dawes Clifton CC Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
31.  Lotta Mansfield The MI Racing Academy Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
32.  Emma Keiller Charlotteville CC Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
33.  Millie Jones Manilla Presca Cycling Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
34.  Tilly Malbon Barking & Dagenham CC Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
35.  Ella Baker 4T+ Cyclopark Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
36.  Freya Richardson Portsmouth North End CC Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
37.  Ellie Kelso Finished 0

37.  Ellie Kelso -

Points: 0 | Status: Finished
38.  Faith Hilliard Finished 0

38.  Faith Hilliard -

Points: 0 | Status: Finished
39.  Iona Moir Welwyn Wheelers CC Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
40.  Roisin Lally Derwentside CC Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
41.  Katie Neill Finished 0

41.  Katie Neill -

Points: 0 | Status: Finished
42.  Laura Curle Liv Cycling Club - Halo Cycles Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
43.  Melissa Boylin Sportcity Velo Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
44.  Maya Teufel Tarlton Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
45.  Poppy Pattinson Solent Pirates Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
46.  Eva Brennan Finished 0

46.  Eva Brennan -

Points: 0 | Status: Finished
47.  Abigail Old Palmer Park Velo RT Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
48.  Izzy Brickell Fareham Wheelers Cycling Club Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
49.  Rosie Finucane Towy Riders Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
50.  Aoibhe Power Finished 0

50.  Aoibhe Power -

Points: 0 | Status: Finished
51.  Hannah Rainger North Devon Wheelers Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
52.  Hannah Johnson VC Londres Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
53.  Molli Keenor Team Milton Keynes Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
54.  Maia Simmons Finished 0

54.  Maia Simmons -

Points: 0 | Status: Finished
55.  Natalie Bloomer VC Londres Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
56.  Niamha Albones Liverpool Century Cycling Acad... Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
57.  Bethany Spencer Kettering CC Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
58.  Lia Leonard Hillingdon Slipstreamers Finished A 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A
59.  Maria Mcallister Finished 0

59.  Maria Mcallister -

Points: 0 | Status: Finished

U16 Girls: Sprint

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Girls: Sprint - Results
1.  Emma Finucane Towy Riders Finished A 00:28:38:200 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
2.  Sophie Lewis Cycle Team OnForm Finished A 00:28:38:200 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
3.  Eluned King Towy Riders Finished A 00:28:38:200 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
4.  Eve Barrow Salt Ayre Cog Set Finished A 00:28:38:200 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
5.  Danielle Parker Backstedt Cycling Finished A 00:28:38:200 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
6.  Maddie Wadsworth Beeline Bicycles RT Finished A 00:28:38:200 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
7.  Millie Couzens PH-MAS/Paul Milnes Cycles Finished A 00:28:38:200 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
8.  Eva Young Pedal Power RT Finished A 00:28:38:200 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
9.  Abi Smith Clifton CC Finished A 00:28:38:200 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
10.  Anna Wadsworth Beeline Bicycles RT Finished A 00:28:38:200 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
11.  Flora Perkins VC Londres Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
12.  Flora Knight Pink Jersey Race Team Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
13.  Lucy Hart Mid Shropshire Wheelers Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
14.  Rosie Finucane Towy Riders Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
15.  Charlotte-Louise McGreevy Liv Awol Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
16.  Isabella Escalera VC Londres Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
17.  Faith Hilliard Finished 00:28:38:200 0

17.  Faith Hilliard -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:28:38:200
18.  Darcey Ellis Sportcity Velo Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
19.  Lucy O'Donnell Finished 00:28:38:200 0

19.  Lucy O'Donnell -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:28:38:200
20.  Polly Burge Kent Velo Race Team Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
21.  Roisin Lally Derwentside CC Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
22.  Lotta Mansfield The MI Racing Academy Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
23.  Imogen Chastell VC Londres Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
24.  Harley Pell Liv Awol Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
25.  Tilly Percy Pink Jersey Race Team Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
26.  Eva Callinan Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
27.  Bethany Barnett Kings Lynn CC Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
28.  Sannah Zaman Panagua CC Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
29.  Iona Moir Welwyn Wheelers CC Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
30.  Laura Curle Liv Cycling Club - Halo Cycles Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
31.  Eva Brennan Finished 00:28:38:200 0

31.  Eva Brennan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:28:38:200
32.  Freya Richardson Portsmouth North End CC Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
33.  Molli Keenor Team Milton Keynes Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
34.  Melissa Boylin Sportcity Velo Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
35.  Poppy Pattinson Solent Pirates Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
36.  Maya Teufel Tarlton Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
37.  Ellen Inglis Kent Velo Race Team Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
38.  Aoibhe Power Finished 00:28:38:200 0

38.  Aoibhe Power -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:28:38:200
39.  Ella Baker 4T+ Cyclopark Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
40.  Rebecca Dawes Clifton CC Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
41.  Izzy Brickell Fareham Wheelers Cycling Club Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
42.  Emma Keiller Charlotteville CC Finished A 00:28:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:28:38:200
43.  Rhian Hamm Maindy Flyers Youth CC Finished A 00:29:08:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:08:200
44.  Kinga Ingram Halesowen A & CC Finished A 00:29:30:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:30:400
45.  Hannah Rainger North Devon Wheelers Finished A 00:29:54:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:54:800
46.  Niamha Albones Liverpool Century Cycling Acad... Finished A 00:29:54:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:29:54:800
47.  Bethany Spencer Kettering CC Finished A 00:30:34:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:30:34:600
48.  Katie Neill Finished 00:30:34:600 0

48.  Katie Neill -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:30:34:600
49.  Ellie Kelso Finished 00:30:36:000 0

49.  Ellie Kelso -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:30:36:000
50.  Abigail Old Palmer Park Velo RT Finished A 00:30:58:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:30:58:200
51.  Amelie Wayte The MI Racing Academy Finished A 00:31:06:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:31:06:000
52.  Lia Leonard Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:31:30:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:31:30:100
53.  Hannah Johnson VC Londres Finished A 00:31:59:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:31:59:100
54.  Natalie Bloomer VC Londres Finished A 00:32:52:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:32:52:500
55.  Tilly Malbon Barking & Dagenham CC Finished A 00:34:06:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:34:06:900
56.  Maria Mcallister Finished 00:34:22:300 0

56.  Maria Mcallister -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:34:22:300
57.  Maia Simmons Finished 00:34:53:400 0

57.  Maia Simmons -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:34:53:400
58.  Millie Jones Manilla Presca Cycling Finished A 01:01:20:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:01:20:100
59.  Megan Howarth Salt Ayre Cog Set Finished A 01:07:20:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:07:20:000

U16 Girls: Race 4

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U16 Girls: Race 4 - Results
1.  Eluned King Towy Riders Finished A 00:59:04:300 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:04:300
2.  Abi Smith Clifton CC Finished A 00:59:05:700 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:05:700
3.  Millie Couzens PH-MAS/Paul Milnes Cycles Finished A 00:59:50:700 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
4.  Emma Finucane Towy Riders Finished A 00:59:50:700 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
5.  Polly Burge Kent Velo Race Team Finished A 00:59:50:700 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
6.  Rhian Hamm Maindy Flyers Youth CC Finished A 00:59:50:700 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
7.  Imogen Chastell VC Londres Finished A 00:59:50:700 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
8.  Tilly Percy Pink Jersey Race Team Finished A 00:59:50:700 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
9.  Charlotte-Louise McGreevy Liv Awol Finished A 00:59:50:700 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
10.  Lotta Mansfield The MI Racing Academy Finished A 00:59:50:700 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
11.  Flora Knight Pink Jersey Race Team Finished A 00:59:50:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
12.  Kinga Ingram Halesowen A & CC Finished A 00:59:50:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
13.  Harley Pell Liv Awol Finished A 00:59:50:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
14.  Flora Perkins VC Londres Finished A 00:59:50:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
15.  Sannah Zaman Panagua CC Finished A 00:59:50:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
16.  Sophie Lewis Cycle Team OnForm Finished A 00:59:50:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
17.  Amelie Wayte The MI Racing Academy Finished A 00:59:50:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
18.  Anna Wadsworth Beeline Bicycles RT Finished A 00:59:50:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
19.  Eve Barrow Salt Ayre Cog Set Finished A 00:59:50:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
20.  Eva Callinan Hillingdon Slipstreamers Finished A 00:59:50:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
21.  Maddie Wadsworth Beeline Bicycles RT Finished A 00:59:50:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
22.  Lucy Odonnell Finished 00:59:50:700 0

22.  Lucy Odonnell -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 00:59:50:700
23.  Isabella Escalera VC Londres Finished A 00:59:50:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
24.  Lucy Hart Mid Shropshire Wheelers Finished A 00:59:50:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
25.  Danielle Parker Backstedt Cycling Finished A 00:59:50:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
26.  Eva Young Pedal Power RT Finished A 00:59:50:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:50:700
27.  Freya Richardson Portsmouth North End CC Finished A 00:59:58:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 00:59:58:100
28.  Emma Keiller Charlotteville CC Finished A 01:03:09:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:03:09:100
29.  Rebecca Dawes Clifton CC Finished A 01:03:09:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:03:09:100
30.  Ellen Inglis Kent Velo Race Team Finished A 01:03:11:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:03:11:500
31.  Darcey Ellis Sportcity Velo Finished A 01:04:25:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:04:25:500
32.  Iona Moir Welwyn Wheelers CC Finished A 01:04:25:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:04:25:500
33.  Molli Keenor Team Milton Keynes Finished A 01:04:27:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:04:27:700
34.  Melissa Boylin Sportcity Velo Finished A 01:04:27:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:04:27:700
35.  Maya Teufel Tarlton Lee Valley Youth Cycling Club Finished A 01:04:27:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:04:27:700
36.  Eva Brennan Finished 01:04:27:700 0

36.  Eva Brennan -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 01:04:27:700
37.  Faith Hilliard Finished 01:04:27:700 0

37.  Faith Hilliard -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 01:04:27:700
38.  Poppy Pattinson Solent Pirates Finished A 01:04:27:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:04:27:700
39.  Roisin Lally Derwentside CC Finished A 01:04:27:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:04:27:700
40.  Bethany Barnett Kings Lynn CC Finished A 01:04:27:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:04:27:700
41.  Ella Baker 4T+ Cyclopark Finished A 01:08:24:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:08:24:000
42.  Laura Curle Liv Cycling Club - Halo Cycles Finished A 01:08:33:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:08:33:500
43.  Millie Jones Manilla Presca Cycling Finished A 01:08:35:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:08:35:800
44.  Maria Mcallister Finished 01:08:37:700 0

44.  Maria Mcallister -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 01:08:37:700
45.  Abigail Old Palmer Park Velo RT Finished A 01:08:53:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:08:53:900
46.  Katie Neill Finished 01:08:56:100 0

46.  Katie Neill -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 01:08:56:100
47.  Bethany Spencer Kettering CC Finished A 01:08:56:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:08:56:900
48.  Lia Leonard Hillingdon Slipstreamers Finished A 01:08:58:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:08:58:300
49.  Izzy Brickell Fareham Wheelers Cycling Club Finished A 01:09:10:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:09:10:400
50.  Hannah Rainger North Devon Wheelers Finished A 01:09:13:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:09:13:800
51.  Aoibhe Power Finished 01:09:16:400 0

51.  Aoibhe Power -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 01:09:16:400
52.  Rosie Finucane Towy Riders Finished A 01:09:16:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:09:16:800
53.  Ellie Kelso Finished 01:10:56:500 0

53.  Ellie Kelso -

Points: 0 | Status: Finished | Time: 01:10:56:500
54.  Hannah Johnson VC Londres Finished A 01:13:51:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:13:51:400
55.  Niamha Albones Liverpool Century Cycling Acad... Finished A 01:41:23:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: A | Time: 01:41:23:300

U14 Boys - Overall

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Boys - Overall - Results
1.  Joshua Tarling West Wales Cycle Racing Team Finished B 02:08:42:260 15
Points: 15 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:08:42:260
2.  Ben Partridge Hetton Hawks Cycling Club Finished B 02:09:28:660 12
Points: 12 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:09:28:660
3.  Euan Woodliffe Welwyn Wheelers CC Finished B 02:09:34:200 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:09:34:200
4.  Noah Hobbs Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 02:09:41:610 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:09:41:610
5.  Jed Smithson WORX Factory Racing Finished B 02:09:54:640 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:09:54:640
6.  Alex Barker Halesowen A & CC Finished B 02:09:56:670 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:09:56:670
7.  Caelan Miller Welwyn Wheelers CC Finished B 02:10:01:930 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:01:930
8.  Jamie Whitcher Poole Wheelers CC Finished B 02:10:02:570 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:02:570
9.  Alfie Atterton Edinburgh RC Finished B 02:10:02:650 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:02:650
10.  William Smith Verulam - reallymoving.com Finished B 02:10:02:760 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:02:760
11.  Aaron Dodd Holmfirth Cycling Club Finished B 02:10:05:610 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:05:610
12.  Olivier Mangham VC Londres Finished B 02:10:05:780 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:05:780
13.  Riley Blackmore PH-MAS/Paul Milnes Cycles Finished B 02:10:06:750 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:06:750
14.  Finley Douglas Rhyl Cycling Club Finished B 02:10:07:730 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:07:730
15.  Archie Ellen Edinburgh RC Finished B 02:10:07:740 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:07:740
16.  Lewis Dolan Manilla Presca Cycling Finished B 02:10:08:310 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:08:310
17.  Mattie Dodd VC Londres Finished B 02:10:08:950 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:08:950
18.  Rory Knowles The MI Racing Academy Finished B 02:10:09:620 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:09:620
19.  William Ryan Solihull CC Finished B 02:10:09:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:09:900
20.  Ben Askey RST/Cycle Division Racing Team Finished B 02:10:11:050 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:11:050
21.  Alex Galpin Bourne Whls CC Finished B 02:10:11:920 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:11:920
22.  Edward Hopkins The MI Racing Academy Finished B 02:10:12:540 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:12:540
23.  Thomas Bardill Cycling Club Hackney Finished B 02:10:12:690 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:12:690
24.  Jamie Brown Sportcity Velo Finished B 02:10:13:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:13:220
25.  Zachary Walker Team RL360 Isle Of Man Finished B 02:10:15:720 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:15:720
26.  Dylan Hicks Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished B 02:10:16:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:16:790
27.  Jamie Gostick Palmer Park Velo RT Finished B 02:10:17:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:17:010
28.  Ewan Grady Team Milton Keynes Finished B 02:10:17:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:17:220
29.  Tomos Pattinson Halesowen A & CC Finished B 02:10:18:190 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:18:190
30.  Sebastien Cuming East Bradford CC Finished B 02:10:20:640 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:20:640
31.  Nathan Hardy Cycle Club Ashwell (CCA) Finished B 02:10:24:310 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:24:310
32.  Alex Franks Hillingdon Slipstreamers Finished B 02:10:26:830 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:26:830
33.  Elliot Moreve Hillingdon Slipstreamers Finished B 02:10:33:420 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:33:420
34.  Ethan Cuerden Eastlands Velo Finished B 02:10:41:250 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:41:250
35.  Calum Moir Welwyn Wheelers CC Finished B 02:10:42:680 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:42:680
36.  Benjamin Tuchner VC Londres Finished B 02:10:50:420 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:50:420
37.  Ben Marsh Matlock CC Finished B 02:11:22:380 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:11:22:380
38.  Cameron Still VC Londres Finished B 02:11:30:360 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:11:30:360
39.  Callum Twelves The MI Racing Academy Finished B 02:12:09:260 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:12:09:260
40.  Benjamin Gill Poole Wheelers CC Finished B 02:12:49:290 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:12:49:290
41.  Luke Goodwill Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished B 02:13:16:730 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:13:16:730
42.  Jude Chamberlain The MI Racing Academy Finished B 02:13:40:510 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:13:40:510
43.  Thomas Wadsworth WORX Factory Racing Finished B 02:13:51:220 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:13:51:220
44.  Luke Harris WORX Factory Racing Finished B 02:14:15:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:14:15:010
45.  Jamie Maxen Verulam - reallymoving.com Finished B 02:14:31:070 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:14:31:070
46.  Joseph O'Brien Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 02:15:56:050 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:15:56:050
47.  Benjamin Bisson WORX Factory Racing Finished B 02:18:49:430 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:18:49:430
48.  Matthew Gilmour Velo Club Venta Finished B 02:19:16:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:19:16:000
49.  Finn McHenry East Kilbride Road Club Finished B 02:19:38:550 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:19:38:550
50.  Finlay Walter Minehead Merlins Finished B 02:20:21:570 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:20:21:570
51.  Anthony Morris VC Londres Finished B 02:21:31:040 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:21:31:040
52.  Evan Burgess Rhyl Cycling Club Finished B 02:22:56:050 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:22:56:050
53.  Ben Etherington Stockton Wheelers CC Finished B 02:23:00:430 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:23:00:430
54.  Daniel Lloyd Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 02:23:16:230 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:23:16:230
55.  Dan Galpin Bourne Whls CC Finished B 02:25:06:080 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:25:06:080
56.  Alfie Salmon Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 02:26:27:890 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:26:27:890
57.  Tom Huelin Jersey Youth Cycling Finished B 02:26:32:420 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:26:32:420
58.  Bruno Cabrelli Hemel Hempstead CC Finished B 02:27:02:550 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:27:02:550
59.  John Bardsley Salt Ayre Cog Set Finished B 02:28:00:510 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:28:00:510
60.  Oliver Gardiner Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 02:29:20:890 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:29:20:890
61.  Samuel Leslie Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 02:29:47:630 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:29:47:630
62.  Seth Jones Maindy Flyers Youth CC Finished B 02:31:37:570 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:31:37:570
63.  Isaac Lawrence Rhyl Cycling Club Finished B 02:33:28:820 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:33:28:820
64.  Finley Jones Rhyl Cycling Club Finished B 02:34:27:790 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:34:27:790
65.  Patrick Kilcullen Stockton Wheelers CC Finished B 02:37:13:270 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:37:13:270
66.  Brandon Baldacci Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 02:40:26:580 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:40:26:580
67.  Nathan Slack Team RL360 Isle Of Man Finished B 02:41:48:430 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:41:48:430
68.  Hywel Leyshon Maindy Flyers Youth CC Finished B 02:44:31:140 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:44:31:140
69.  Tom Stringer Palmer Park Velo RT Finished B 02:47:41:450 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:47:41:450
70.  Sacha White WORX Factory Racing Finished B 02:48:01:110 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:48:01:110
71.  Harry Codd Maindy Flyers Youth CC Finished B 02:50:40:110 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:50:40:110
72.  Jack Charlton-Hunt Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 02:55:19:860 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:55:19:860
73.  Thomas Buckley VC Londres Finished B 03:07:06:960 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 03:07:06:960

U14 Boys: Prologue

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Boys: Prologue - Results
1.  Ben Partridge Hetton Hawks Cycling Club Finished B 00:02:55:900 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:02:55:900
2.  Euan Woodliffe Welwyn Wheelers CC Finished B 00:02:58:400 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:02:58:400
3.  Noah Hobbs Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:03:03:200 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:03:200
4.  Alfie Atterton Edinburgh RC Finished B 00:03:03:900 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:03:900
5.  Joshua Tarling Backstedt Cycling Finished B 00:03:04:600 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:04:600
6.  Jamie Whitcher Poole Wheelers CC Finished B 00:03:04:800 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:04:800
7.  Jed Smithson WORX Factory Racing Finished B 00:03:04:800 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:04:800
8.  William Smith Verulam - reallymoving.com Finished B 00:03:05:000 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:05:000
9.  Aaron Dodd Pedalsport Cycling Club Finished B 00:03:06:800 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:06:800
10.  Olivier Mangham VC Londres Finished B 00:03:07:000 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:07:000
11.  Riley Blackmore PH-MAS/Paul Milnes Cycles Finished B 00:03:08:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:08:000
12.  Alex Barker Halesowen A & CC Finished B 00:03:08:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:08:900
13.  Finley Douglas Rhyl Cycling Club Finished B 00:03:08:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:08:900
14.  Archie Ellen Edinburgh RC Finished B 00:03:08:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:08:900
15.  Lewis Dolan Manilla Presca Cycling Finished B 00:03:09:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:09:500
16.  Mattie Dodd VC Londres Finished B 00:03:10:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:10:200
17.  Jamie Brown PH-MAS/Paul Milnes Cycles Finished B 00:03:10:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:10:500
18.  Rory Knowles The MI Racing Academy Finished B 00:03:10:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:10:800
19.  William Ryan Solihull CC Finished B 00:03:11:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:11:100
20.  Jamie Maxen Verulam - reallymoving.com Finished B 00:03:11:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:11:300
21.  Jude Chamberlain The MI Racing Academy Finished B 00:03:11:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:11:700
22.  Zachary Walker Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:03:11:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:11:900
23.  Alex Galpin Bourne Whls CC Finished B 00:03:13:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:13:100
24.  Caelan Miller Welwyn Wheelers CC Finished B 00:03:13:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:13:100
25.  Ben Askey RST/Cycle Division Racing Team Finished B 00:03:13:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:13:300
26.  Sebastien Cuming East Bradford CC Finished B 00:03:13:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:13:500
27.  Edward Hopkins The MI Racing Academy Finished B 00:03:13:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:13:800
28.  Thomas Bardill Cycling Club Hackney Finished B 00:03:13:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:13:900
29.  Anthony Morris VC Londres Finished B 00:03:15:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:15:500
30.  Luke Harris WORX Factory Racing Finished B 00:03:17:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:17:800
31.  Dylan Hicks Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished B 00:03:18:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:18:000
32.  Jamie Gostick Palmer Park Velo RT Finished B 00:03:18:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:18:200
33.  Ewan Grady Team Milton Keynes Finished B 00:03:18:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:18:400
34.  Callum Twelves The MI Racing Academy Finished B 00:03:19:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:19:000
35.  Dan Galpin Bourne Whls CC Finished B 00:03:19:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:19:100
36.  Tomos Pattinson Halesowen A & CC Finished B 00:03:19:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:19:400
37.  Benjamin Gill Poole Wheelers CC Finished B 00:03:19:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:19:400
38.  Ben Marsh Matlock CC Finished B 00:03:19:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:19:400
39.  Tom Huelin Jersey Youth Cycling Finished B 00:03:20:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:20:500
40.  Bruno Cabrelli Hemel Hempstead CC Finished B 00:03:21:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:21:200
41.  Sam Smith West Wales Cycle Racing Team Finished B 00:03:21:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:21:300
42.  Matthew Gilmour Velo Club Venta Finished B 00:03:21:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:21:300
43.  Thomas Wadsworth WORX Factory Racing Finished B 00:03:21:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:21:600
44.  Alfie Salmon Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:03:21:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:21:900
45.  Luke Goodwill Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished B 00:03:22:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:22:600
46.  Seth Jones Maindy Flyers Youth CC Finished B 00:03:22:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:22:600
47.  Calum Moir Welwyn Wheelers CC Finished B 00:03:22:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:22:800
48.  Oliver Gardiner Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:03:23:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:23:000
49.  Joseph O'Brien Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:03:23:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:23:100
50.  Cameron Still VC Londres Finished B 00:03:24:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:24:100
51.  Ben Etherington Stockton Wheelers CC Finished B 00:03:24:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:24:300
52.  Tom Stringer Palmer Park Velo RT Finished B 00:03:25:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:25:000
53.  Evan Burgess Rhyl Cycling Club Finished B 00:03:25:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:25:200
54.  Finn McHenry East Kilbride Road Club Finished B 00:03:25:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:25:300
55.  Elliot Moreve Hillingdon Slipstreamers Finished B 00:03:25:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:25:700
56.  John Bardsley Salt Ayre Cog Set Finished B 00:03:27:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:27:400
57.  Nathan Hardy Cycle Club Ashwell (CCA) Finished B 00:03:27:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:27:500
58.  Alex Franks Hillingdon Slipstreamers Finished B 00:03:28:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:28:000
59.  Ethan Cuerden Eastlands Velo Finished B 00:03:28:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:28:500
60.  Thomas Buckley VC Londres Finished B 00:03:28:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:28:900
61.  Benjamin Bisson WORX Factory Racing Finished B 00:03:29:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:29:200
62.  Finlay Walter Minehead Merlins Finished B 00:03:29:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:29:300
63.  Nathan Slack Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:03:30:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:30:800
64.  Benjamin Tuchner VC Londres Finished B 00:03:31:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:31:400
65.  Daniel Lloyd Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:03:32:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:32:500
66.  Samuel Leslie Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:03:32:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:32:800
67.  Harry Codd Maindy Flyers Youth CC Finished B 00:03:34:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:34:400
68.  Sacha White WORX Factory Racing Finished B 00:03:37:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:37:300
69.  Cameron Hansell Finished B 00:03:38:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:38:100
70.  Hywel Leyshon Maindy Flyers Youth CC Finished B 00:03:38:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:38:200
71.  Isaac Lawrence Rhyl Cycling Club Finished B 00:03:38:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:38:400
72.  Bo Mayer VC Londres Finished B 00:03:39:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:39:100
73.  Brandon Baldacci Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:03:42:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:42:300
74.  Finley Jones Rhyl Cycling Club Finished B 00:03:46:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:46:000
75.  Patrick Kilcullen Stockton Wheelers CC Finished B 00:03:47:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:47:500
76.  Jack Charlton-Hunt Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:03:53:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:53:500

U14 Boys: Race 2

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Boys: Race 2 - Results
1.  Jude Chamberlain The MI Racing Academy Finished B 00:57:47:200 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:47:200
2.  Noah Hobbs Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:57:47:200 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:47:200
3.  Euan Woodliffe Welwyn Wheelers CC Finished B 00:57:49:600 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
4.  Ben Partridge Hetton Hawks Cycling Club Finished B 00:57:49:600 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
5.  Caelan Miller Welwyn Wheelers CC Finished B 00:57:49:600 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
6.  Alex Barker Halesowen A & CC Finished B 00:57:49:600 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
7.  Joshua Tarling Backstedt Cycling Finished B 00:57:49:600 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
8.  Ben Askey RST/Cycle Division Racing Team Finished B 00:57:49:600 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
9.  Olivier Mangham VC Londres Finished B 00:57:49:600 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
10.  Nathan Hardy Cycle Club Ashwell (CCA) Finished B 00:57:49:600 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
11.  Jed Smithson WORX Factory Racing Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
12.  Jamie Gostick Palmer Park Velo RT Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
13.  Dylan Hicks Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
14.  William Ryan Solihull CC Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
15.  Archie Ellen Edinburgh RC Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
16.  Jamie Brown PH-MAS/Paul Milnes Cycles Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
17.  Aaron Dodd Pedalsport Cycling Club Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
18.  Mattie Dodd VC Londres Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
19.  Finley Douglas Rhyl Cycling Club Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
20.  Edward Hopkins The MI Racing Academy Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
21.  William Smith Verulam - reallymoving.com Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
22.  Thomas Bardill Cycling Club Hackney Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
23.  Alex Franks Hillingdon Slipstreamers Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
24.  Alex Galpin Bourne Whls CC Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
25.  Sebastien Cuming East Bradford CC Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
26.  Joseph O'Brien Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
27.  Ewan Grady Team Milton Keynes Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
28.  Riley Blackmore PH-MAS/Paul Milnes Cycles Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
29.  Lewis Dolan Manilla Presca Cycling Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
30.  Alfie Salmon Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
31.  Rory Knowles The MI Racing Academy Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
32.  Tomos Pattinson Halesowen A & CC Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
33.  Alfie Atterton Edinburgh RC Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
34.  Zachary Walker Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
35.  Jamie Whitcher Poole Wheelers CC Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
36.  Benjamin Gill Poole Wheelers CC Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
37.  Finn McHenry East Kilbride Road Club Finished B 00:57:49:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:49:600
38.  Ethan Cuerden Eastlands Velo Finished B 00:57:58:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:58:500
39.  Elliot Moreve Hillingdon Slipstreamers Finished B 00:57:58:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:58:500
40.  Jamie Maxen Verulam - reallymoving.com Finished B 00:57:58:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:58:500
41.  Calum Moir Welwyn Wheelers CC Finished B 00:58:00:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:58:00:800
42.  Benjamin Tuchner VC Londres Finished B 00:58:04:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:58:04:700
43.  Finlay Walter Minehead Merlins Finished B 00:58:28:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:58:28:100
44.  Ben Marsh Matlock CC Finished B 00:58:48:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:58:48:700
45.  Cameron Still VC Londres Finished B 00:58:52:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:58:52:000
46.  Benjamin Bisson WORX Factory Racing Finished B 00:58:59:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:58:59:500
47.  Callum Twelves The MI Racing Academy Finished B 00:59:03:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:03:700
48.  Luke Goodwill Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished B 01:00:45:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:00:45:000
49.  Evan Burgess Rhyl Cycling Club Finished B 01:00:46:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:00:46:400
50.  Thomas Wadsworth WORX Factory Racing Finished B 01:01:10:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:01:10:500
51.  Daniel Lloyd Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 01:01:18:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:01:18:600
52.  Dan Galpin Bourne Whls CC Finished B 01:01:27:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:01:27:400
53.  Matthew Gilmour Velo Club Venta Finished B 01:01:40:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:01:40:400
54.  Luke Harris WORX Factory Racing Finished B 01:01:48:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:01:48:000
55.  Anthony Morris VC Londres Finished B 01:03:08:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:03:08:900
56.  Oliver Gardiner Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 01:03:43:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:03:43:100
57.  Ben Etherington Stockton Wheelers CC Finished B 01:04:02:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:04:02:200
58.  Samuel Leslie Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 01:04:02:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:04:02:200
59.  Bruno Cabrelli Hemel Hempstead CC Finished B 01:04:04:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:04:04:200
60.  Tom Huelin Jersey Youth Cycling Finished B 01:04:49:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:04:49:400
61.  John Bardsley Salt Ayre Cog Set Finished B 01:05:10:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:05:10:600
62.  Seth Jones Maindy Flyers Youth CC Finished B 01:07:16:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:07:16:300
63.  Isaac Lawrence Rhyl Cycling Club Finished B 01:07:54:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:07:54:200
64.  Cameron Hansell Finished B 01:08:05:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:08:05:100
65.  Hywel Leyshon Maindy Flyers Youth CC Finished B 01:08:07:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:08:07:400
66.  Patrick Kilcullen Stockton Wheelers CC Finished B 01:09:21:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:09:21:300
67.  Finley Jones Rhyl Cycling Club Finished B 01:09:52:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:09:52:500
68.  Brandon Baldacci Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 01:10:19:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:10:19:300
69.  Thomas Buckley VC Londres Finished B 01:10:20:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:10:20:100
70.  Jack Charlton-Hunt Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 01:15:17:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:15:17:100
71.  Nathan Slack Team RL360 Isle Of Man Finished B 01:16:04:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:16:04:800
72.  Sacha White WORX Factory Racing Finished B 01:20:04:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:20:04:100
73.  Harry Codd Maindy Flyers Youth CC Finished B 01:24:21:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:24:21:900
74.  Sam Smith West Wales Cycle Racing Team Finished B 01:25:08:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:25:08:200
75.  Tom Stringer Palmer Park Velo RT Finished B 01:26:25:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:26:25:100

U14 Boys: Sprint

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Boys: Sprint - Results
1.  Ben Partridge Hetton Hawks Cycling Club Finished B 00:17:20:800 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
2.  Euan Woodliffe Welwyn Wheelers CC Finished B 00:17:20:800 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
3.  Jamie Brown PH-MAS/Paul Milnes Cycles Finished B 00:17:20:800 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
4.  Noah Hobbs Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:17:20:800 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
5.  Alex Barker Halesowen A & CC Finished B 00:17:20:800 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
6.  Jed Smithson WORX Factory Racing Finished B 00:17:20:800 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
7.  Joshua Tarling Backstedt Cycling Finished B 00:17:20:800 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
8.  Caelan Miller Welwyn Wheelers CC Finished B 00:17:20:800 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
9.  Lewis Dolan Manilla Presca Cycling Finished B 00:17:20:800 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
10.  Alfie Atterton Edinburgh RC Finished B 00:17:20:800 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
11.  Nathan Hardy Cycle Club Ashwell (CCA) Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
12.  Archie Ellen Edinburgh RC Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
13.  Mattie Dodd VC Londres Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
14.  Dylan Hicks Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
15.  Rory Knowles The MI Racing Academy Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
16.  Tomos Pattinson Halesowen A & CC Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
17.  Ben Askey RST/Cycle Division Racing Team Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
18.  Olivier Mangham VC Londres Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
19.  Jamie Gostick Palmer Park Velo RT Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
20.  Ewan Grady Team Milton Keynes Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
21.  Cameron Still VC Londres Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
22.  Luke Harris WORX Factory Racing Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
23.  Jude Chamberlain The MI Racing Academy Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
24.  Finley Douglas Rhyl Cycling Club Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
25.  Thomas Bardill Cycling Club Hackney Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
26.  Joseph O'Brien Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
27.  Elliot Moreve Hillingdon Slipstreamers Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
28.  William Smith Verulam - reallymoving.com Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
29.  Edward Hopkins The MI Racing Academy Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
30.  Ben Marsh Matlock CC Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
31.  Sebastien Cuming East Bradford CC Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
32.  William Ryan Solihull CC Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
33.  Thomas Wadsworth WORX Factory Racing Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
34.  Alex Galpin Bourne Whls CC Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
35.  Zachary Walker Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
36.  Luke Goodwill Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
37.  Jamie Whitcher Poole Wheelers CC Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
38.  Benjamin Bisson WORX Factory Racing Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
39.  Riley Blackmore PH-MAS/Paul Milnes Cycles Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
40.  Ethan Cuerden Eastlands Velo Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
41.  Benjamin Gill Poole Wheelers CC Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
42.  Calum Moir Welwyn Wheelers CC Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
43.  Ben Etherington Stockton Wheelers CC Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
44.  Aaron Dodd Pedalsport Cycling Club Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
45.  Benjamin Tuchner VC Londres Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
46.  Jamie Maxen Verulam - reallymoving.com Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
47.  Matthew Gilmour Velo Club Venta Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
48.  Alex Franks Hillingdon Slipstreamers Finished B 00:17:20:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:20:800
49.  Callum Twelves The MI Racing Academy Finished B 00:17:30:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:30:800
50.  Tom Stringer Palmer Park Velo RT Finished B 00:17:30:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:30:800
51.  Daniel Lloyd Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:17:30:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:30:800
52.  Finn McHenry East Kilbride Road Club Finished B 00:17:30:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:30:800
53.  Seth Jones Maindy Flyers Youth CC Finished B 00:17:30:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:30:800
54.  Anthony Morris VC Londres Finished B 00:17:30:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:30:800
55.  Finlay Walter Minehead Merlins Finished B 00:17:30:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:30:800
56.  Isaac Lawrence Rhyl Cycling Club Finished B 00:17:30:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:30:800
57.  Evan Burgess Rhyl Cycling Club Finished B 00:17:30:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:30:800
58.  Dan Galpin Bourne Whls CC Finished B 00:17:30:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:30:800
59.  Tom Huelin Jersey Youth Cycling Finished B 00:17:30:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:17:30:800
60.  John Bardsley Salt Ayre Cog Set Finished B 00:18:30:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:18:30:000
61.  Bruno Cabrelli Hemel Hempstead CC Finished B 00:18:30:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:18:30:000
62.  Oliver Gardiner Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:19:10:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:10:000
63.  Samuel Leslie Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:19:10:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:10:000
64.  Thomas Buckley VC Londres Finished B 00:19:10:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:10:000
65.  Patrick Kilcullen Stockton Wheelers CC Finished B 00:19:10:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:10:000
66.  Hywel Leyshon Maindy Flyers Youth CC Finished B 00:19:10:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:10:000
67.  Nathan Slack Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:19:10:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:10:000
68.  Finley Jones Rhyl Cycling Club Finished B 00:19:10:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:10:000
69.  Sacha White WORX Factory Racing Finished B 00:19:25:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:25:000
70.  Harry Codd Maindy Flyers Youth CC Finished B 00:19:40:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:19:40:000
71.  Jack Charlton-Hunt Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:21:30:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:21:30:000
72.  Brandon Baldacci Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:21:30:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:21:30:000
73.  Alfie Salmon Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:27:20:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:27:20:000
74.  Sam Smith West Wales Cycle Racing Team Finished B 00:27:20:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:27:20:000

U14 Boys: Race 4

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Boys: Race 4 - Results
1.  Joshua Tarling Backstedt Cycling Finished B 00:50:44:300 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:50:44:300
2.  Ben Partridge Hetton Hawks Cycling Club Finished B 00:51:48:400 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
3.  Jed Smithson WORX Factory Racing Finished B 00:51:48:400 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
4.  Caelan Miller Welwyn Wheelers CC Finished B 00:51:48:400 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
5.  Alex Barker Halesowen A & CC Finished B 00:51:48:400 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
6.  Euan Woodliffe Welwyn Wheelers CC Finished B 00:51:48:400 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
7.  Noah Hobbs Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:51:48:400 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
8.  Jamie Whitcher Poole Wheelers CC Finished B 00:51:48:400 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
9.  Alfie Atterton Edinburgh RC Finished B 00:51:48:400 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
10.  Ben Askey RST/Cycle Division Racing Team Finished B 00:51:48:400 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
11.  Olivier Mangham VC Londres Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
12.  Aaron Dodd Pedalsport Cycling Club Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
13.  Mattie Dodd VC Londres Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
14.  Ewan Grady Team Milton Keynes Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
15.  Luke Harris WORX Factory Racing Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
16.  William Smith Verulam - reallymoving.com Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
17.  Tomos Pattinson Halesowen A & CC Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
18.  Nathan Hardy Cycle Club Ashwell (CCA) Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
19.  Jamie Gostick Palmer Park Velo RT Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
20.  Dylan Hicks Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
21.  Finley Douglas Rhyl Cycling Club Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
22.  William Ryan Solihull CC Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
23.  Thomas Bardill Cycling Club Hackney Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
24.  Alex Galpin Bourne Whls CC Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
25.  Riley Blackmore PH-MAS/Paul Milnes Cycles Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
26.  Edward Hopkins The MI Racing Academy Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
27.  Elliot Moreve Hillingdon Slipstreamers Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
28.  Alex Franks Hillingdon Slipstreamers Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
29.  Rory Knowles The MI Racing Academy Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
30.  Archie Ellen Edinburgh RC Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
31.  Lewis Dolan Manilla Presca Cycling Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
32.  Ethan Cuerden Eastlands Velo Finished B 00:51:53:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:53:400
33.  Zachary Walker Team RL360 Isle Of Man Finished B 00:51:53:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:53:400
34.  Cameron Still VC Londres Finished B 00:51:53:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:53:400
35.  Benjamin Tuchner VC Londres Finished B 00:51:53:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:53:400
36.  Ben Marsh Matlock CC Finished B 00:51:53:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:53:400
37.  Sebastien Cuming East Bradford CC Finished B 00:51:56:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:56:700
38.  Calum Moir Welwyn Wheelers CC Finished B 00:51:58:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:58:300
39.  Thomas Wadsworth WORX Factory Racing Finished B 00:51:58:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:58:300
40.  Jamie Brown PH-MAS/Paul Milnes Cycles Finished B 00:51:58:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:58:300
41.  Callum Twelves The MI Racing Academy Finished B 00:52:15:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:52:15:800
42.  Luke Goodwill Preston Park Youth CC (PPYCC) Finished B 00:51:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:48:400
43.  Benjamin Gill Poole Wheelers CC Finished B 00:54:19:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:54:19:500
44.  Jude Chamberlain The MI Racing Academy Finished B 00:55:30:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:55:30:800
45.  Jamie Maxen Verulam - reallymoving.com Finished B 00:56:00:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:56:00:500
46.  Matthew Gilmour Velo Club Venta Finished B 00:56:53:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:56:53:500
47.  Joseph O'Brien Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:57:22:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:22:500
48.  Anthony Morris VC Londres Finished B 00:57:35:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:35:800
49.  Alfie Salmon Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:57:56:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:56:400
50.  Ben Etherington Stockton Wheelers CC Finished B 00:58:13:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:58:13:100
51.  Benjamin Bisson WORX Factory Racing Finished B 00:58:59:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:58:59:900
52.  Tom Stringer Palmer Park Velo RT Finished B 01:00:20:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:00:20:600
53.  Tom Huelin Jersey Youth Cycling Finished B 01:00:51:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:00:51:800
54.  John Bardsley Salt Ayre Cog Set Finished B 01:00:52:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:00:52:500
55.  Finn McHenry East Kilbride Road Club Finished B 01:00:52:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:00:52:800
56.  Finlay Walter Minehead Merlins Finished B 01:00:53:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:00:53:400
57.  Daniel Lloyd Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 01:00:54:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:00:54:400
58.  Bruno Cabrelli Hemel Hempstead CC Finished B 01:01:07:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:01:07:100
59.  Evan Burgess Rhyl Cycling Club Finished B 01:01:13:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:01:13:700
60.  Finley Jones Rhyl Cycling Club Finished B 01:01:39:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:01:39:300
61.  Dan Galpin Bourne Whls CC Finished B 01:02:48:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:02:48:800
62.  Samuel Leslie Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 01:03:02:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:03:02:500
63.  Nathan Slack Team RL360 Isle Of Man Finished B 01:03:02:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:03:02:800
64.  Harry Codd Maindy Flyers Youth CC Finished B 01:03:03:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:03:03:900
65.  Oliver Gardiner Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 01:03:04:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:03:04:800
66.  Seth Jones Maindy Flyers Youth CC Finished B 01:03:27:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:03:27:900
67.  Isaac Lawrence Rhyl Cycling Club Finished B 01:04:25:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:04:25:500
68.  Patrick Kilcullen Stockton Wheelers CC Finished B 01:04:54:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:04:54:500
69.  Sacha White WORX Factory Racing Finished B 01:04:54:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:04:54:700
70.  Brandon Baldacci Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 01:04:55:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:04:55:000
71.  Hywel Leyshon Maindy Flyers Youth CC Finished B 01:13:35:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:13:35:600
72.  Jack Charlton-Hunt Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 01:14:39:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:14:39:300
73.  Sam Smith West Wales Cycle Racing Team Finished B 01:30:01:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:30:01:400
74.  Thomas Buckley VC Londres Finished B 01:34:08:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 01:34:08:000

U14 Girls - Overall

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Girls - Overall - Results
1.  Zoe Backstedt Backstedt Cycling Finished B 02:05:37:230 15
Points: 15 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:05:37:230
2.  Imani Pereira-James East Kilbride Road Club Finished B 02:06:25:400 12
Points: 12 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:06:25:400
3.  Grace Lister Wolverhampton Whls Finished B 02:06:38:550 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:06:38:550
4.  Awen Roberts Towy Riders Finished B 02:06:43:530 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:06:43:530
5.  Anoushka Minale Cycling Club Hackney Finished B 02:06:46:850 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:06:46:850
6.  Ella Maclean-Howell Cardiff JIF Finished B 02:06:58:370 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:06:58:370
7.  Eleanor Bolton Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 02:07:01:580 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:07:01:580
8.  Morven Yeoman East Kilbride Road Club Finished B 02:07:06:470 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:07:06:470
9.  Ella Jamieson Clifton CC Finished B 02:10:05:500 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:05:500
10.  Katie Hadnum Hetton Hawks Cycling Club Finished B 02:10:39:440 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:39:440
11.  Grace Castle Mountain Goat Coaching Finished B 02:10:41:010 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:41:010
12.  Freya Evans The Bulls Finished B 02:10:43:350 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:10:43:350
13.  Kiera Chan East Kilbride Road Club Finished B 02:11:53:130 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:11:53:130
14.  Katie-Anne Calton Solent Pirates Finished B 02:11:53:410 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:11:53:410
15.  Jodie Taylor Team Terminator Finished B 02:11:56:980 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:11:56:980
16.  Amber Junker-Brameld Sutton Cycling Club/ C & N Cyc... Finished B 02:13:00:810 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:13:00:810
17.  Eleanor Peel Bourne Whls CC Finished B 02:13:02:410 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:13:02:410
18.  Florence Lissaman Newark Castle CC Finished B 02:13:50:680 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:13:50:680
19.  Zoe Warner Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 02:14:58:870 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:14:58:870
20.  Lola Ellis Eastlands Velo Finished B 02:15:08:190 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:15:08:190
21.  Niamh Murphy Cotswold Veldrijden Finished B 02:16:16:570 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:16:16:570
22.  Grace Rudkin Sportcity Velo Finished B 02:16:58:670 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:16:58:670
23.  Freya Eccleston Palmer Park Velo RT Finished B 02:20:36:590 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:20:36:590
24.  Stephanie Kingston Lichfield City CC Finished B 02:21:13:070 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:21:13:070
25.  Isobel Crowther Avid Sport Finished B 02:23:04:810 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:23:04:810
26.  Hope Inglis Kent Velo Kids Finished B 02:25:32:920 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:25:32:920
27.  Caitlin Harvey Lichfield City CC Finished B 02:29:00:270 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:29:00:270
28.  Annabel Parker Matlock CC Finished B 02:29:00:680 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:29:00:680
29.  Amy Harvey Barking & Dagenham CC Finished B 02:29:32:650 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:29:32:650
30.  Carys Dodd Barking & Dagenham CC Finished B 02:30:21:960 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:30:21:960
31.  Emily Moreve Hillingdon Slipstreamers Finished B 02:34:26:250 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 02:34:26:250

U14 Girls: Prologue

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Girls: Prologue - Results
1.  Zoe Backstedt Backstedt Cycling Finished B 00:03:08:700 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:08:700
2.  Imani Pereira-James East Kilbride Road Club Finished B 00:03:13:500 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:13:500
3.  Anoushka Minale Cycling Club Hackney Finished B 00:03:15:900 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:15:900
4.  Grace Lister Wolverhampton Whls Finished B 00:03:16:600 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:16:600
5.  Morven Yeoman East Kilbride Road Club Finished B 00:03:23:100 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:23:100
6.  Ella Jamieson Clifton CC Finished B 00:03:25:100 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:25:100
7.  Grace Castle Mountain Goat Coaching Finished B 00:03:25:200 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:25:200
8.  Ella Maclean-Howell Cardiff JIF Finished B 00:03:25:800 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:25:800
9.  Katie Hadnum Hetton Hawks Cycling Club Finished B 00:03:26:200 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:26:200
10.  Awen Roberts Towy Riders Finished B 00:03:26:600 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:26:600
11.  Jodie Taylor Team Terminator Finished B 00:03:29:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:29:500
12.  Eleanor Bolton Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:03:32:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:32:700
13.  Kiera Chan East Kilbride Road Club Finished B 00:03:34:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:34:300
14.  Katie-Anne Calton Solent Pirates Finished B 00:03:34:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:34:500
15.  Grace Rudkin Sportcity Velo Finished B 00:03:36:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:36:500
16.  Lola Ellis Eastlands Velo Finished B 00:03:39:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:39:600
17.  Amber Junker-Brameld Sutton Cycling Club/ C & N Cyc... Finished B 00:03:39:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:39:800
18.  Annabel Parker Matlock CC Finished B 00:03:40:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:40:300
19.  Zoe Warner Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:03:41:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:41:300
20.  Eleanor Peel Bourne Whls CC Finished B 00:03:41:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:41:400
21.  Freya Eccleston Palmer Park Velo RT Finished B 00:03:41:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:41:800
22.  Caitlin Harvey Lichfield City CC Finished B 00:03:42:700 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:42:700
23.  Amy Harvey Barking & Dagenham CC Finished B 00:03:42:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:42:800
24.  Niamh Murphy Cotswold Veldrijden Finished B 00:03:47:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:47:000
25.  Florence Lissaman Newark Castle CC Finished B 00:03:47:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:47:100
26.  Holly Bailey Heanor Clarion CC Finished B 00:03:48:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:48:400
27.  Hope Inglis Kent Velo Kids Finished B 00:03:48:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:48:800
28.  Freya Evans The Bulls Finished B 00:03:48:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:48:800
29.  Isobel Crowther Avid Sport Finished B 00:03:52:000 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:52:000
30.  Stephanie Kingston Lichfield City CC Finished B 00:03:52:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:03:52:800
31.  Emily Moreve Hillingdon Slipstreamers Finished B 00:04:03:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:03:600
32.  Carys Dodd Barking & Dagenham CC Finished B 00:04:04:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:04:04:400

U14 Girls: Race 2

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Girls: Race 2 - Results
1.  Zoe Backstedt Backstedt Cycling Finished B 00:46:18:200 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:46:18:200
2.  Awen Roberts Towy Riders Finished B 00:46:48:500 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:46:48:500
3.  Imani Pereira-James East Kilbride Road Club Finished B 00:46:48:500 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:46:48:500
4.  Anoushka Minale Cycling Club Hackney Finished B 00:46:48:500 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:46:48:500
5.  Eleanor Bolton Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:46:48:500 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:46:48:500
6.  Grace Lister Wolverhampton Whls Finished B 00:46:48:500 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:46:48:500
7.  Ella Maclean-Howell Cardiff JIF Finished B 00:46:52:200 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:46:52:200
8.  Morven Yeoman East Kilbride Road Club Finished B 00:46:55:000 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:46:55:000
9.  Ella Jamieson Clifton CC Finished B 00:49:53:000 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:49:53:000
10.  Freya Evans The Bulls Finished B 00:50:05:100 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:50:05:100
11.  Katie Hadnum Hetton Hawks Cycling Club Finished B 00:50:23:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:50:23:800
12.  Grace Castle Mountain Goat Coaching Finished B 00:50:31:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:50:31:400
13.  Kiera Chan East Kilbride Road Club Finished B 00:50:35:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:50:35:900
14.  Katie-Anne Calton Solent Pirates Finished B 00:50:35:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:50:35:900
15.  Jodie Taylor Team Terminator Finished B 00:51:38:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:38:100
16.  Amber Junker-Brameld Sutton Cycling Club/ C & N Cyc... Finished B 00:51:38:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:38:100
17.  Eleanor Peel Bourne Whls CC Finished B 00:51:38:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:51:38:100
18.  Florence Lissaman Newark Castle CC Finished B 00:52:07:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:52:07:400
19.  Amy Harvey Barking & Dagenham CC Finished B 00:53:07:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:53:07:100
20.  Zoe Warner Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:53:18:800 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:53:18:800
21.  Lola Ellis Eastlands Velo Finished B 00:53:45:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:53:45:600
22.  Niamh Murphy Cotswold Veldrijden Finished B 00:54:46:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:54:46:500
23.  Hope Inglis Kent Velo Kids Finished B 00:54:47:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:54:47:100
24.  Holly Bailey Heanor Clarion CC Finished B 00:55:22:400 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:55:22:400
25.  Grace Rudkin Sportcity Velo Finished B 00:55:39:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:55:39:200
26.  Isobel Crowther Avid Sport Finished B 00:55:42:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:55:42:600
27.  Freya Eccleston Palmer Park Velo RT Finished B 00:55:46:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:55:46:900
28.  Stephanie Kingston Lichfield City CC Finished B 00:56:03:500 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:56:03:500
29.  Carys Dodd Barking & Dagenham CC Finished B 00:57:41:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:41:200
30.  Caitlin Harvey Lichfield City CC Finished B 00:57:41:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:57:41:200
31.  Emily Moreve Hillingdon Slipstreamers Finished B 00:59:02:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:02:900
32.  Annabel Parker Matlock CC Finished B 00:59:21:900 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:59:21:900

U14 Girls: Sprint

Position Name Club name Rider status Category Time Points
U14 Girls: Sprint - Results
1.  Zoe Backstedt Backstedt Cycling Finished B 00:20:19:200 10
Points: 10 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:19:200
2.  Imani Pereira-James East Kilbride Road Club Finished B 00:20:19:200 8
Points: 8 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:19:200
3.  Grace Lister Wolverhampton Whls Finished B 00:20:19:200 7
Points: 7 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:19:200
4.  Eleanor Bolton Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:20:19:200 6
Points: 6 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:19:200
5.  Awen Roberts Towy Riders Finished B 00:20:19:200 5
Points: 5 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:19:200
6.  Ella Maclean-Howell Cardiff JIF Finished B 00:20:19:200 4
Points: 4 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:19:200
7.  Grace Castle Mountain Goat Coaching Finished B 00:20:19:200 3
Points: 3 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:19:200
8.  Anoushka Minale Cycling Club Hackney Finished B 00:20:19:200 2
Points: 2 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:19:200
9.  Jodie Taylor Team Terminator Finished B 00:20:19:200 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:19:200
10.  Kiera Chan East Kilbride Road Club Finished B 00:20:19:200 1
Points: 1 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:19:200
11.  Morven Yeoman East Kilbride Road Club Finished B 00:20:19:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:19:200
12.  Freya Evans The Bulls Finished B 00:20:19:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:19:200
13.  Katie-Anne Calton Solent Pirates Finished B 00:20:19:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:19:200
14.  Grace Rudkin Sportcity Velo Finished B 00:20:19:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:19:200
15.  Ella Jamieson Clifton CC Finished B 00:20:19:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:19:200
16.  Eleanor Peel Bourne Whls CC Finished B 00:20:19:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:19:200
17.  Niamh Murphy Cotswold Veldrijden Finished B 00:20:19:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:19:200
18.  Caitlin Harvey Lichfield City CC Finished B 00:20:19:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:19:200
19.  Lola Ellis Eastlands Velo Finished B 00:20:19:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:19:200
20.  Katie Hadnum Hetton Hawks Cycling Club Finished B 00:20:19:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:19:200
21.  Amber Junker-Brameld Sutton Cycling Club/ C & N Cyc... Finished B 00:20:19:200 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:19:200
22.  Freya Eccleston Palmer Park Velo RT Finished B 00:20:32:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:32:300
23.  Florence Lissaman Newark Castle CC Finished B 00:20:32:300 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:32:300
24.  Annabel Parker Matlock CC Finished B 00:20:35:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:35:100
25.  Zoe Warner Lee Valley Youth Cycling Club Finished B 00:20:35:100 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:35:100
26.  Stephanie Kingston Lichfield City CC Finished B 00:20:38:600 0
Points: 0 | Status: Finished | Category: B | Time: 00:20:38:600
27.  Carys Dodd Barking & Dagenham CC Finished B 00:22:11:300 0

27.  Carys Dodd -